Mart 29, 2024, 06:22:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Danabol / plava srca  (Pročitano 97502 puta)

Van mreže keNwood

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Danabol / plava srca
« poslato: Mart 20, 2010, 04:21:58 posle podne »
Zdravo , nov sam na ovom forumu ali ne i u BB svijetu.
Odlucio sam se za ovaj steroid jer vise ne vidim napretka na sebi.
Moja prva kura bi trajala 4-6 sedmica poceo bih sa 15mg dnevno te povecavo za 5g sedmicno dok ne bih dosao do 30mg ( ne zelim da idem vise ) pa bih se lagano spustao.
Sto se tice zastite , mislio sam koristiti Proviron u slucaju pojave ginekomastije i pored ovog pri ruci bih imao nolvadex.
Eh sad pitanje glasi koliko mg uzimati zastite ?
Da li je dovoljna dnevna doza danabola
Vasta iskustva sa danabolom
U slucaju pojave ginekomastije koliko cesto uzimat nolvadex i koliko mg
Kako odraditi PCT i sta koristiti
Molim Vas ako vam nije problem da mi malo pomognete
Ako sta nevalja da ispravite
Pozdrav
« Poslednja izmena: Mart 20, 2010, 04:27:21 posle podne keNwood »

Van mreže keNwood

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2010, 06:13:46 posle podne »
 ???

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2010, 06:29:38 posle podne »
Nidje veze
No time...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2010, 06:43:37 posle podne »
Priajtelju puno je puta prichano o tome... Ukoliko pogledas ovde samo malo po forumu videces zasto je ovaj steroid solo ili bilo koji oral losh... Prochitaj malo pa se onda javi.... Kakva ti je ishrana i spulementacija?

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2010, 07:21:11 posle podne »
Nisi napisao koliko imaš godina, koliko si težak i na koju visinu, koliko dugi se baviš BB-om (bez prekida) i zašto misliš da kod tebe više nema napredka bez aas?

Van mreže keNwood

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2010, 08:02:30 posle podne »
Nisi napisao koliko imaš godina, koliko si težak i na koju visinu, koliko dugi se baviš BB-om (bez prekida) i zašto misliš da kod tebe više nema napredka bez aas?
21god 96 kg 186cm 2god bez prekida
vec 3 mjeseca nisam nimalo napredovao  od preparata sam koristio svasta te ne vidim drugo resenje.
Priajtelju puno je puta prichano o tome... Ukoliko pogledas ovde samo malo po forumu videces zasto je ovaj steroid solo ili bilo koji oral losh...
Imao sam 2 prijatelja koji su koristili navedeni steroid solo te su dobili od 8 do 12kg , nazalost preselili su se ne mogu ih kontaktirati

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2010, 08:04:28 posle podne »
Molim Vas ako vam nije problem da mi malo pomognete

Oralni ciklusi sa metanom su potpuno gubljenje vremena.

Moja preporuka je da se uhvatis neke dobre knjige o roidsima prije nego li predjes na konkretno rokanje.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2010, 03:35:46 pre podne »
Nisi napisao koliko imaš godina, koliko si težak i na koju visinu, koliko dugi se baviš BB-om (bez prekida) i zašto misliš da kod tebe više nema napredka bez aas?
21god 96 kg 186cm 2god bez prekida
vec 3 mjeseca nisam nimalo napredovao  od preparata sam koristio svasta te ne vidim drugo resenje.
Priajtelju puno je puta prichano o tome... Ukoliko pogledas ovde samo malo po forumu videces zasto je ovaj steroid solo ili bilo koji oral losh...
Imao sam 2 prijatelja koji su koristili navedeni steroid solo te su dobili od 8 do 12kg , nazalost preselili su se ne mogu ih kontaktirati

kako se hranis>kkav ti je trening?

ciklus sa solo metanom jos sa dozom od 30mg neces dobiti nista osim nadutosti i to je to.Ti sto dobijaju 10ak kg dobiju vodu.end of story
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2010, 05:03:20 posle podne »
Citat
steroid solo te su dobili od 8 do 12kg

o boze  :'( :'( :'(

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2010, 08:32:50 posle podne »
i juce mi jedan debeli(150ak kila cisto salo) kaze bezi od igle dianabol je zakon.. kaze dobio skoro 20kg misica i posle sredio ishranu i to mu sjebalo metabolozam i ugojio se .. ja se samo prekrstim i kazem kakvih budala ima i izadjem

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2010, 11:16:12 posle podne »

Sto se tice zastite , mislio sam koristiti Proviron u slucaju pojave ginekomastije i pored ovog pri ruci bih imao nolvadex.


ja sam mislio da se ginekomastija moze dobiti samo ako ubacis i depo..
cista srca te nece raditi sama..moras jos nesto ubaciti..
kad/ako bradavice pocnu da te bole ubacis nolvadex..i posle kure dve nedelje klomifen,ako se dobro secam..
neka me neko ispravi :P

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2010, 11:39:25 posle podne »

Sto se tice zastite , mislio sam koristiti Proviron u slucaju pojave ginekomastije i pored ovog pri ruci bih imao nolvadex.


ja sam mislio da se ginekomastija moze dobiti samo ako ubacis i depo..
cista srca te nece raditi sama..moras jos nesto ubaciti..
kad/ako bradavice pocnu da te bole ubacis nolvadex..i posle kure dve nedelje klomifen,ako se dobro secam..
neka me neko ispravi :P

"raditi"sama...o boze sve ce te raditi samo je poenta da su oralni steroidi pogubni po jetru u dozama koje bi trebale ako ih uzimas sam a da podrze onu konc u krvi koju mozes imati  s nekim inj steroidom.(400-500mg)

mislim sta,40mg po 7 dana ednako 280g hemije,sto i nije nesto...pa racunaj da bi za najbolji efekat to trebao raspodeliti da pijes na svaka 4 sata svaki dan i blablabla....

znaci "radice" ali je glupo uzimati ga samog.orali su tu da pomognu kao front dok inj ne udju u pravu koncentraciju.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2010, 12:51:34 pre podne »
Pa vise i ptice na grani znaju :
da oral ne ide solo
da nije moguce da treniras 2 god. a da ne vidis napretka(ili izlazis , ili se ne hranis kako treba , ili ne mjenjas sistem treninga , ili ne spavas dovoljno).
da steroide koriste samo koji se misle ozbiljnije baviti BBom.
da je inj. generalno gledajuci "zdravija" od orala.
Jbt jesi svjestan rizika koji na sebe preuzimas
Ljudino ti ne cijenis svoj zivot koji sam jedan imas.Vrijede li jebeni misici tog rizika, osim ako nisi pro BB.

I ti odmah kreno na DIANABOL koji spada u grupu visoko toksicnih sterodia , najgore od toga hoces solo.

Ipak , nisam koristio steroide , ali sam ti ovo rekao poucen svojim(hrana , odmor , trening) i tudjim(steroidi) iskustvom.
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže MasterBo

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #13 poslato: Septembar 29, 2010, 02:16:26 pre podne »
Zimus sam prvi put uzeo steroid, i kako to obicno biva, bilo je to "plavo srce" . Treniram dve godine i odlucio sam se na ovaj korak posle vesemesecnog proucavanja. Covek cije misljenje najvise cenim je moj dobar drug, profi takmicar, jedan od najboljih na Balkanu u svojoj kategoriji. Delim njegovo misljenje da su ljudi po pitanju D-bola u paranoicnom strahu jer od jedne do dve kure godisnje apsolutno nista ne moze da fali.

Cilj mi je bio da dobijem na masi i snazi i podignem trening na visi nivo.

-6 nedelja, svakog dana po 5 kom. pravilno rasporedjenih u toku dana
-neki od visokoprocentnih proteina u sto vecim kolicinama
-surutka, kao odlicna pomoc jetri i opstem zdravlju organizma
-trening bez preteranog opterecivanja, misicna grupa na svakih 7 dana
-1 dan nedeljno za aerobni trening
-od trece nedelje Tribulus 90 kap. 2 kom. dnevno
-krema za strije od prvog dana
-kvalitetna ishrana

Moji rezultati:
-sa 85kg popeo sam se na 97, posle kure postepeno sam gubio kilazu i ostao na 90kg sa istim nivoom sala kao i pre kure
-tokom jula i avgusta meseca, izgubio sam jos 3kg (slabija ishrana zbog vrucine, kik-box, veslanje, posao)

Krajnji rezultat:
-visi nivo treninga (tezine u vezbama)
-nesto bolja telesna konstitucija

Zakljucak:
-napredak u odredjenim pravcima definitivno postoji ali
-sve sam to mogao i bez steroida i
-bez soka za organizam (+13   -7   -3)

Krajnji zakljucak:
Slagao bih kada bih rekao da mi nije bilo lepo tih par meseci dok sam bio "veliki" i da se nisam osecao mocno kada sam nedeljno povecavao tezine na treningu za po 10-15kg. Ipak, ne mozemo biti nesto sto nismo; mozemo ali ne preko noci.

Savet:
-Bez takmicarskih ambicija ne krecite u avanturu sa steroidima, jednostavno, na kratke staze (nekoliko kura), nema svrhu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Danabol / plava srca
« Odgovor #14 poslato: Septembar 29, 2010, 02:30:15 pre podne »
koji je to takmicar molim te??

 slusas savete nekoga ko ti savetuje 6 nedelja na dbolu SOLO??

Izgleda da nista nisi citao :(  neznam kako ocekujes da sa solo oralnims teroidom za 6 nedelja uradis nesto preterano sto nisi mogao natural...al dobro,skocio si 12 kila,i garant su tih 5kg sto ti ostade cisti misic....i sve to dbol covece....moracu probati

savet: Ne kretati u aas ako natural mozes nabacivati jos dosta. A svrhu nema jedino lupetati po forumima i praviti filozofije posto uradis kuru sa SOLO metanom jbt...extra takmicare gajimo kad su tako pametni da daju extra savete first time uswerima...da si dosao na forum i malo iscitao sta pisu o prvim kurama Pedja,Polomac i vladar prosao bi mnogo bolje i sa boljim zakljuccima

Ne radi s eo tome da ce tebi faliti od dve klure godisnje danabola nesto,nego se govori o tracenju vremena i bzvznom opterecenju organizma zarad cega...


p.s.  lik ti ej rekao d apijes surutku alo :D najmasnije sranje puno laktioze koje mozes naci :D samo ti rokaj surutku brate,ne zmajavaj se s aoporavkom jetre kako treba nego tim narodskim lekovima....



AL NAJGORE OD SVEGA je sto kazes da si se odlucio na ovo posle visemesecnog prouicavanja :D pa za 20 minuta citanja ovde mozes saznati vise od tog tvog iskustva...

I jos jednom,MOLIM TE nemoj zakljucivati na osnovu tako malo iskustva,pogotovo ne savetovati nekog sta da radi kada ni sam ne znas sigurno sta si radio tj zasto...
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2010, 02:34:46 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure