April 28, 2024, 07:59:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Upala misica  (Pročitano 19745 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Upala misica
« poslato: Jun 23, 2006, 10:28:34 pre podne »
Svakog dana (osim nedeljom kad je vec drugi dan odmora) imam upalu neke misicne grupe. Na primer, ako sam grudio radio u ponedeljak, onda upala celog utorka. Ako sam ledja radio u utorak, onda upala cele srede. I tako stalno... Radim svakog dana (osim vikednom) po jednu grupu misica. Ne vise od 3 vezbe i 10 serija za svaku grupu misica. E sad, jel' valja ili ne valja to sto stalno imam upalu? :? Ako ne valja, sta onda da radim? U teretani mi niko jos nije odgovorio. Svako je precutao kad sam ga pitao, a po izrazima lica im se vidi kao da znaju da ne valja, al' ne znaju sto... :roll:  :evil:  :(

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2006, 11:14:04 pre podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Upala misica
« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2006, 11:27:12 pre podne »
a zasto mislis da to niej dobro..??..

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Upala misica
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2006, 11:30:24 pre podne »
Petkom kad odradim noge ima da imam upalu i do ponedeljka,noge su mi najduze u 'upali',ostali misici po dan-dva. Znaci normalno je. :)

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Re: Upala misica
« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2006, 12:07:52 posle podne »
Mene upale drže i po nedelju dana. Na primer ako grudi radim u ponedeljak i sledećeg ponedeljka me bole grudi kada opet dođu na red. Pa šta? Nek boli...
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2006, 01:21:13 posle podne »
Citat: pedjos
a zasto mislis da to niej dobro..??..


Ma ja se uopste ne razumem u to, tako da sam na fifty/fifty sto se tice dobrog/loseg. Nisam ja u stvari znao dal' je dobro ili nije, al' jbg, uvek prvo pomislim na sve najgore kad sam ja u pitanju, kao sto sam i mislio da konstantna upala ne valja.

Van mreže mishko25

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Upala misica
« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2006, 02:13:15 posle podne »
haaa pa ti si srecan ako ti upala traje samo jedan dan ...tj samo sutra
mene drzi po 4, 5 dana ... no dobro svako razlicito reaguje.
Inace upala je dobra jer ti govori da si odradio trening dobro, a ako ne dobijas upalu moguce je da radis suvise cesto treninge (kao ja ranije :) ), ili koristis male tezine

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #8 poslato: Jun 23, 2006, 02:28:04 posle podne »
Pa bas i ne koristim neke velike tezine. Mislim, mogu ja i vece da podizem, ali radim bas polako. Evo, bas u sredu sam radio ramena. Jedna od vezbi je bila predrucenje, samo sto sam obe bucice podizao u isto vreme, a imale su samo 5kg. Radio sam 4 serije; 12, 10, 10, 8. Mogu ja da podignem i vecu tezinu, ali ne bih mogao da radim kako inace radim: izbacivanje mi je trajalo oko 1 sekundu, gore sam zadrzao bucice oko 2-3 sekunde, a vracanje je trajalo oko 4 sekunde. Ona poslednja serija je bila najgora, mislio sam, "sad ce da mi padnu na noge" :D , ali nisam se nesto krivio, niti sam pravio neke nepravilne polozaje tela, trudio sam se da odradim pokrete sto pravilnije. U toj poslednjoj seriji je vec svako ponavljanje trajalo za 1-2 sekunde krace. Na kraju, krv se samo buckala u ramenima. :D Zato radim sa malo manjim tezinama, ali se onda bolje skoncetrisem na misic. Upala mi inace uvek traje 2 dana, ali vec drugog dana mogu komotno da trpim, dok kod prvog dana samo stenjem kao neka... :oops:  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Upala misica
« Odgovor #9 poslato: Jun 23, 2006, 03:44:48 posle podne »
SAMO SE TI OPSUTI..TO EJ SVE OK..

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #10 poslato: Jun 23, 2006, 05:47:54 posle podne »
Oke :wink: Sad sam se vratio sa treninga ruku. Tirceps me strasno otkida, bukvalno boli. Kao da me neko bode nozem iznutra, ali jedini misic koji nije imao upalu do sada je biceps. Ja barem nisam osetio. :?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Upala misica
« Odgovor #11 poslato: Jun 23, 2006, 05:54:53 posle podne »
Neka ti uvek orjentir bude bol u misicu... Znaci ako radis jedan misic, gledaj da te samo on boli pri radu i da samo njega izolujes... Znaci samo on mora da radi... Ako radis biceps, a usput oscas ne znam, ledja ili ramena (sto se obicno desava kad baje uzmu SZ i maksimalnim zamahom i trzajem dizu), nesto ne radis dobro...
Milsev DVD ti moze puno pomoci... Objasnjeno je sve u max detalje... Tako da znas sta radis i kako radis...
A ne kao masa: rade vezbe samo sto ih drugi rade ili zato sto su popularni..
Evo ti primer:
Kad radim ramena, uvek pocinjem sa malim deltoidom jer mi je najslabiji
Na to mnogi pitaju, zasto to radis, jer im je nelogicno, svi pocinju ramena sa potiskom... A veruj, sirina ramena najvise zavisi od malog i srednjeg deltoida ;)
Pozzz
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #12 poslato: Jun 23, 2006, 05:59:19 posle podne »
Planiram da narucim Milosev film i narucicu ga verovatno prve nedelje jula :wink: , a sad planiram da pokrkam 500g pileceg filea, spremila mama malo pre. :D

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Upala misica
« Odgovor #13 poslato: Jun 23, 2006, 06:01:19 posle podne »
Citat: BrokeBody
Planiram da narucim Milosev film i narucicu ga verovatno prve nedelje jula :wink: , a sad planiram da pokrkam 500g pileceg filea, spremila mama malo pre. :D


Samo udri ;) ;)

Mada bi bilo bolje da si to podelio u 2 obroka... I posto si ecto, przi chicken sa komplex carbs ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Upala misica
« Odgovor #14 poslato: Jun 23, 2006, 06:25:51 posle podne »
Ma pojeo sam 250g sa krompirom. Malo bi mi se smucilo da pojedem pola kila odjednom. :puke: Ne mog' ja to jos. :D

Citat
...posto si ecto, przi chicken sa komplex carbs


 8O To mi i majka rekla malo pre. :?