Jun 07, 2024, 12:52:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.166 poruka u 18.755 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010  (Pročitano 95520 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #135 poslato: April 26, 2010, 11:09:50 pre podne »
jel ovo fora ili je ovaj momak(zadnja slika sa stankom)istetovirao glavu...znam da je glupo pitanje samo me onako interesuje
p.s inace momak igleda odlicno;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #136 poslato: April 26, 2010, 11:12:00 pre podne »
Veliki, molim te, ako si uhvatio veterene baci koju fotku iz njihove kategorije, imam jednog drugara sa Cetinja koji je u 48. godini prvi put izasao pa me zanima kako je to sve izgledalo.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #137 poslato: April 26, 2010, 11:12:43 pre podne »
to je toza....to mu je novi imidz :))
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #138 poslato: April 26, 2010, 11:22:08 pre podne »
meni cini ili Djura ima asimetricne ruke?
[/quote]

i ginekomastiju usput ;) koja se u evropi sankcionise diskfalifikacijom ali ne i kod nas naravno :)
[/quote]
pa jbg-a...niko ne moze da bude savrsen kao vas dvojica....vi kad se budete takmicili unapred ce da se zna ko ja apsolutni :P
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #139 poslato: April 26, 2010, 11:24:06 pre podne »
Jel se to meni cini ili Djura ima asimetricne ruke?

i ginekomastiju usput ;) koja se u evropi sankcionise diskfalifikacijom ali ne i kod nas naravno :)

e pa sve dok se kod nas to bude tolerisalo, on ce da izlazi i ima da bude u formi o kakvoj neki samo mogu da sanjaju...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #140 poslato: April 26, 2010, 12:35:39 posle podne »
Niko ne spori formu koja je i vise nego odlicna svaka cast na tome,ja sam samo rekao sta kvari celokupan utisak ;) Sve ostalo je ekstra tj. sve je skladno i iscepano do koske...

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #141 poslato: April 26, 2010, 01:34:41 posle podne »
Niko ne spori formu koja je i vise nego odlicna svaka cast na tome,ja sam samo rekao sta kvari celokupan utisak ;) Sve ostalo je ekstra tj. sve je skladno i iscepano do koske...

Ok, verujem da MR.perfect86 nije mislio nista lose, tacno je da Djura ima mali problem sa tim i to ce vec ovog leta da resi kako treba. Momak je veliki fanatik u pripremama i zasluzuje postovanje za sva svoja odricanja kako bi postigao onakvu isecenu formu.
Inace za informaciju, ginekomastija se NE SANKCIONISE niti diskvalifikuje takmicar ni na jednom medjunarodnom takmicenju ali svako od sudija ako misli tako,ima pravo da takvog takmicara slabije rangira i zbog toga napise napomenu zbog cega je to uradio i onda pr. sudijske komisije dalje radi i odlucuje. To stoji u pravilima medjunaodnog sudjenja.


Danas! Sportski Zurnal izvestaj sa Kup-a,zatim Tv Pink kratka forma ceo dan u ,, City,, .
Sreda SOS kanal 21:15h reportaza 40min. cetvrtak repriza.
Sledece srede ponovo repriza u 21.30h  
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 01:36:54 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #142 poslato: April 26, 2010, 02:08:35 posle podne »
hvala puno gorane...sta bi mi bez tvojih obavestenja :)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #143 poslato: April 26, 2010, 02:38:42 posle podne »
djurovic iza bine... :)



Uploaded with ImageShack.us

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #144 poslato: April 26, 2010, 02:46:03 posle podne »
Moje nepristrasno misljenje ............. i Djura i Toza su mi prijatelji .................. Djurin najveci problem su te veceri bile noge ............ pogotovo kada se gledaju od nazad .......... zalivene glatke i bez detalja ...... Toza je definitivno imao bolje noge ............... ........... Sa gornjim delom tela se moda i moze polemisati ............ ali sve u svemu kompletnije je izgledao i zasluzeno pobedio .........

@ Vladar ............  

sinoc kasno sam stigao kuci ......... a danas ludi ponedeljak ............ u svakom lucaju pregledacu fotke pa cemo da vidimo gde ti je prijatelj
« Poslednja izmena: April 26, 2010, 02:55:19 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #145 poslato: April 26, 2010, 05:39:49 posle podne »

pa jbg-a...niko ne moze da bude savrsen kao vas dvojica....vi kad se budete takmicili unapred ce da se zna ko ja apsolutni :P

Sto odmah bacas flejm?
Nisam ja ni mislio da vredjam bilo koga niti da omalovazavam njihov trud, ali jednostavno mi je to zapalo za oko, a ako simetricnost nije bitna jbes onda ovaj sport.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #146 poslato: April 26, 2010, 06:44:34 posle podne »
meni je sve ok samo bi se puno mislio u apsolutnoj stanko vs terzo
terzooo ima pre jebene noge ;)
toza da nije uzeo 1 bio bi zakinut toza ima proporcije samo take;))

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #147 poslato: April 26, 2010, 06:55:02 posle podne »
Moje nepristrasno misljenje ............. i Djura i Toza su mi prijatelji .................. Djurin najveci problem su te veceri bile noge ............ pogotovo kada se gledaju od nazad .......... zalivene glatke i bez detalja ...... Toza je definitivno imao bolje noge ............... ........... Sa gornjim delom tela se moda i moze polemisati ............ ali sve u svemu kompletnije je izgledao i zasluzeno pobedio .........

@ Vladar ............ 

sinoc kasno sam stigao kuci ......... a danas ludi ponedeljak ............ u svakom lucaju pregledacu fotke pa cemo da vidimo gde ti je prijatelj

Veliki , Djura vuce povredu skoro 40 dana i  za to vreme je vrlo vrlo ogranicen bio sto se tice vezbi i inteziteta .... danas je prvi put posle 40 dana radio klasicne cucnjeve ...

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #148 poslato: April 26, 2010, 07:08:49 posle podne »
Citat
za to vreme je vrlo vrlo ogranicen bio sto se tice vezbi i inteziteta

gotovo da nije ni radio noge...ko bi rekao da je pored svega toga imao onakve noge...

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: IFBB KUP "OPEN SRBIJA" 2010
« Odgovor #149 poslato: April 26, 2010, 07:44:37 posle podne »
meni je on sav čudan, iskreno noge prevelike za gorni dio , zalivene , struk širok puno naspram ledja , ruke nekako čudne , tricepse nema po ovim slikama , prsa ravna , ginekomastija se vidi iz aviona , jedino respect za stomak , ostalo po meni nigdje veze i nevrijedno toliko spomena... Poredit njega sa Tozom jako smijesno ....
GO HARD , OR GO HOME !!!