April 29, 2024, 03:16:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Suvo veslo sprave - nedoumica  (Pročitano 7847 puta)

Van mreže ducka

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Suvo veslo sprave - nedoumica
« poslato: Mart 24, 2010, 01:13:08 pre podne »
Pozdrav momci i devojke, ovo mi je prvi post na forumi pa nisam znao da li temu da stavim ovde ili u forum oprema.
Naime hteo sam kupiti spravu za simulaciju veslanja, ergometar ili suvo veslo  no imam nedoumicu, pojavljuju se tri razlicite sprave u pricama i generalno ne znam koja je za sta, da li je simulacija veslanja ista i rezultati koje daju sve tri su isti ili sve tri sprave imaju prednosti i mane u poredjenju jedna sa drugom?

Evo ovde sva tri modela na koje mislim http://www.sportdepot.rs/proizvodi/fitness/home/rowings

Bio bih vam zahvalan ako bi mi neko mogao objasniti prednosti i mane (jedne  u odnosu na drugu) kako bih napravio pravi izbor pri kupovini.

Hvala vam unapred na odgovoru,
Pozdrav,
Milos

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suvo veslo sprave - nedoumica
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2010, 06:58:20 pre podne »
pozdrav milose
ali koje je tebi cilj tj sta planiras i sta ocekujes da ces da dobijes,izugbis,steknes sa tom spravom?

Van mreže ducka

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Suvo veslo sprave - nedoumica
« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2010, 11:40:04 pre podne »
Pozdrav Pedja!
 Ove sprave, koliko sam čitao, pogadjaju dosta grupa mišića i za mene kao rekreativca su prava stvar što zbog toga što zbog kardia koji obezbedjuju. Probao bih da vežbam malo u stanu pa su mi ovaj tip sprava nekako najbolje nešto što sam do sada iskusio (mada samo ergometar sam u teretani probao) samo imam nedoumicu koja se od ove tri po čemu razlikuju i koja je preporuka vas ljudi iz te sfere.
Pozdrav i hvala na odgovorima,
Miloš