April 29, 2024, 12:22:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: ZA BACKO PALANCANE  (Pročitano 32359 puta)

Van mreže gaxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2010, 08:43:23 posle podne »
 Pa taj se dobro zeznuo sto je otvorio radnju, svi ovde znamo u BP ko je Pedja i kod koga  cemo da kupujemo!
 
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2010, 08:24:18 pre podne »
Pa taj se dobro zeznuo sto je otvorio radnju, svi ovde znamo u BP ko je Pedja i kod koga  cemo da kupujemo!
 
 

nije stvar da se otvori jos 5 radnji
nego je stvar u edukaciji
zalosno je to da ti neko kaze da ima creatin koji duva samo gurdi i ruke i skida stomak i slicne stvari
svako ima pravo da radi i da zivi i da posuje najblje kako zna i ume
samo je problem se nositi sa neznanjem kojeg ovde ima u najvecoj meri...e to je problem
meni ce trebati dani i sati sada kada budem dostupan svima 24 h da lomim jezik ispravljajuci krive drine...
jer ja nisam covek koji ce reci..uzmi cratin od 850 din jer je on bas za tebe a proceitni da ti vise nemas od 850 din
radije cu ti objasniti neke stvari kako funkcionise sta u ovom sportu pa na tebi je da i dalje odlucis jl ces taj od 850 ili neki od 1250
ONO STA JE BITNO DA JE MENI ZARADA ISTA I NA ONOM OD 850 i NA ONOM OD 1250 ali necu da mi se ti vratis nakon 30 dana i azes ovo me nije radilo
znaci ne prodajem nesto iz razloga sto mi je na tome VECA ZARADA jer ono sto imam u radnji su vodeci svetski breodvi i manje vise je zarada ista na slicnim prepartima itd itd itd itd
znci nije stvar u tome vec da se vratis nakon odrejdenog vremena i kazes..svaka cast kao i sto su svi oni koji su prethodnih godina trazili pomoc od mene i dobili je i vise su nego zdvoljni.. a radio sam i sa lekarima,zubarima,frizerima,policjom,rukometisma,fudbaerima.zenama,devojkama itd itd itd itd itd
ali dobro....
IDEMO DALJE..
DANAS SE NA RADNJU STAVLJA PORTAL SA NEKIM NEOBICNIM STVARIMA PA AKO SI IZ BP proseci se do samog centra t do safarikove 86,preko puta autobusne tj kod skretenja u pinkijevu ulicu i ona nova zgrada na samom uglu pa ces videti samo kako izlgeda PORTAL RADNJE a o unutransjosti is vemu ostalom sta spream ce se debelooo cuti...hehhehe

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2010, 02:49:14 posle podne »
He,he,he.... meni je ovo bas zanimljivo ;) ;) ;)
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #18 poslato: Mart 30, 2010, 06:46:55 posle podne »
Pa taj se dobro zeznuo sto je otvorio radnju, svi ovde znamo u BP ko je Pedja i kod koga  cemo da kupujemo!
 
 


DANAS SE NA RADNJU STAVLJA PORTAL SA NEKIM NEOBICNIM STVARIMA PA AKO SI IZ BP proseci se do samog centra t do safarikove 86,preko puta autobusne tj kod skretenja u pinkijevu ulicu i ona nova zgrada na samom uglu pa ces videti samo kako izlgeda PORTAL RADNJE a o unutransjosti is vemu ostalom sta spream ce se debelooo cuti...hehhehe

Baci neke fotke da vidimo tu zajebanciju ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #19 poslato: Mart 31, 2010, 06:53:39 pre podne »
nije zajebancija veruj mi...hahahha..
vec ko je god prosao nije mogao da veruje kako to izlgeda id
nisam slikao jer ovih dana sam u ludlu oko sredjivanja radnje jer ne zelim da bude prcija hehehehhehhehehehe
a slike ce naravno biti...to se podrazumeva

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #20 poslato: Mart 31, 2010, 05:05:34 posle podne »
nije zajebancija veruj mi...hahahha..
vec ko je god prosao nije mogao da veruje kako to izlgeda id
nisam slikao jer ovih dana sam u ludlu oko sredjivanja radnje jer ne zelim da bude prcija hehehehhehhehehehe
a slike ce naravno biti...to se podrazumeva

ma nisam mislio zajebancija kao zajebancija, nego sam mislio.. bar ja to kazem kad je nesto dobro "daj mi da vidim tu zajebanciju" :) :).... cekamo slike ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2010, 10:46:02 pre podne »
hit do hita
mala sredina ali prepuna talenata
iskrneo,ja do sada nisam ovo ni primecivao valjda iz razloga sto mi se ljudi u tolikoj meri nisu obracali,ali valjda od kada sam poceo da radim na reklami u gradu ljudi su shvatili pa mi prilaze i postavljaju razno razna pitanja....
elem..

u backoj palanci je schok thepary product koji je izbacen pre 15 dana na trziste!!! i naravno exluzivno je dosao u jednu teretanu gde radi kao instruktor zena sa 65 godina te se moze naci product koji je dugo cuvana tajna ukrajinskih bildera ali backo palancini imaju srece te im je ovo dosptuno iz razloga sto RADI PRIRAST MASE OD 8-12 kg za 20 dana a drugi razlog je sto je pred istekom roka trajanja pa se dobavljac hoce resiti  :D :D :D :D :D :D

e sad bem li ga...nekada se pitam dali ja u stvari nest i znam,ili su mi ti ukrajinci i rusi zakleti neprijatelji

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2010, 11:12:51 pre podne »
Citat
RADI PRIRAST MASE OD 8-12 kg za 20 dana
Onome ko poveruje u ovo i treba praviti majmunom i vaditi mu novac iz dzepa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2010, 11:13:15 pre podne »
 ;) ;)

bolje fotke naravno iz svih uglova itd..itd...na otvoranju kada bude kompletna ekipa i naravno extrem kao fotograf

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2010, 11:19:38 pre podne »
Citat
RADI PRIRAST MASE OD 8-12 kg za 20 dana
Onome ko poveruje u ovo i treba praviti majmunom i vaditi mu novac iz dzepa

jbg prijatelju
ovo je mala sredina i ljudi su veoma cudni
jednostavno nece da pita ili se stidi ili nesto trece..sto u principu i nije bitno
na zalost je takvo stanje kakvo je
i meni je sada se teze boriti sa gluposti jer sa glupostima se tesko nositi,
nemam ja problem ukoliko neko dodje da pita pre nego sto uradi neko sranje
vec je problem ispraviti krivu drinu...
jednostavno ljudi smatraju da je to tako kako kazu vodeci strucnjaci u ovom gradu i ne zele u opste da sebi postave pitanje dali je to tako ili ne.
i sto je jos gora opcija
mora im se nastavlja iz meseca u mesec jer naravno da te rezulatete nemaju koji im se obecavaju ali oni i dalje nastave da slusaju ista sranja samo zamotana u drugom pakvanju...tako se mislim kaze
secam se kada je nano vapor bio na popustu recimo..isto zbog isteka roka...pa to je bilo ludilo...jedini preperat koji vredi,direktno iz amerike,nema ga jos niko,brat od jelene jankovic(ma ko god da on bio ili u opste postojao) koristi to, "onaj "mr O,neznam mu ime ali on koristi nano vapor,10 kg zagarnotvanih od jednog pakovanja..itd itd itd itd..
i onda tako u krug....i evo sada dodje strogo i dugo cuvana ukrajinksa tajna zvana SCHOK THERAPY...
a o proteinima i sloganima tipa...ma sta protein..pa protien je protein i ako na njemu ne pise broj to je smece pa je tako siroku populaciju skoro 3 godine ima VOLUMAS 35....jer pise 35 na njemu..what ever that mean....a sada je 100% protein...
jbg..valjda je logicno da je vise 100 nego 35....

i tako..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2010, 11:38:41 pre podne »
Kazem da treba praviti debile od njih jer ih ne interesuje sta unose u sebe i cemu to sluzi. Ja kada sam prvi put kupovao NAJOBICNIJI  PROTEIN mesec dana sam citao po internetu cemu sluzi, kako se koristi...itd. Trazio sam savete od iskusnijih i onih koji su upuceni u celu pricu vec duzi niz godina..i to sve samo zboj jednog obicnog proteina. Ovi klinci danas koriste steroide jer im je neko iz teretane rekao da je to ok, a pritom nemaju pojima o celoj prici. Najgore je sto ne znas kako da se postavis prema njima...ako im das pravi savet gledaju te kao tele i nece da prihvate taj savet jer je uvek lakse posle treninga popiti litar mleka sa plazmom i bananama, a opet ne mozes ni da gledas kako propadaju umesto da napreduju. Zakljucak je da u vecini slucajeva onaj koji hoce da pomogne ispadne kreten jer prica neke "nebuloze" koje njima ne odgovaraju, ali srecom postoji i onaj manji broj ljudi koji prihvataju savet iskusnijih pa se valjda zbog njih i treba boriti.

P.S. Dobar izlog  8)
« Poslednja izmena: April 09, 2010, 11:40:31 pre podne mica86 »

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2010, 11:42:37 pre podne »
mene zanima sledece,da li se desava,da ti dodju po savet sta i kako da uzmu oni koji kupe preparat u toj drugoj prodavnici?
siguran sam da da... :)
by the way,odlicna slika u izlogu ;) :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #27 poslato: April 09, 2010, 11:48:40 pre podne »
Kazem da treba praviti debile od njih jer ih ne interesuje sta unose u sebe i cemu to sluzi. Ja kada sam prvi put kupovao NAJOBICNIJI  PROTEIN mesec dana sam citao po internetu cemu sluzi, kako se koristi...itd. Trazio sam savete od iskusnijih i onih koji su upuceni u celu pricu vec duzi niz godina..i to sve samo zboj jednog obicnog proteina. Ovi klinci danas koriste steroide jer im je neko iz teretane rekao da je to ok, a pritom nemaju pojima o celoj prici. Najgore je sto ne znas kako da se postavis prema njima...ako im das pravi savet gledaju te kao tele i nece da prihvate taj savet jer je uvek lakse posle treninga popiti litar mleka sa plazmom i bananama, a opet ne mozes ni da gledas kako propadaju umesto da napreduju. Zakljucak je da u vecini slucajeva onaj koji hoce da pomogne ispadne kreten jer prica neke "nebuloze" koje njima ne odgovaraju, ali srecom postoji i onaj manji broj ljudi koji prihvataju savet iskusnijih pa se valjda zbog njih i treba boriti.

P.S. Dobar izlog  8)
Brate ko ih je*e da prostis, problem i jeste da oni zele da cuju da treba mlijeko i plazmu i 2 banane sveknuti poslije treninga....kad aim kazes da treba 100 gr pirinca sa 200 gr pileceg bjelog gledaju te i nece da povjeruju jer im je ljepse plazmu i mlijeko zveknuti sa secerom nekim...

Isto tako i sa NO prizvodima, samo neka se 'pumpa', nema veze sto mu je jedina suplementacija taj neki NO preparat, a nema ni whey ni amino ni BCAA niti ista drugo, uvijek ce ti reci:"joj brate koji pump na treningu", a sada sto ta krv kako dodje tako i ode to je druga stvar...

Niko nije gluvlji od onoga koji nece da cuje...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #28 poslato: April 09, 2010, 11:55:29 pre podne »
Citat
mene zanima sledece,da li se desava,da ti dodju po savet sta i kako da uzmu oni koji kupe preparat u toj drugoj prodavnici?

ja prodavncu jos nisam otvorio,tako da neznam dali je to slucaj ali znam da je veoma mali broj ljudi me u opste pitao i mica86 je extra opisao situaciju
a ja nemam nikakav problem sa tim da nekome objasnim i da ode drugde da kupi,jer u ostalom to radim i na ovom forumu vec 6 godina a prodajem THE u zadnjih 3.5.
jbg.neko smatra moje savete vise nego extra ali veruje u neki drugi brend i to ja poptuno rauzmem i opravdavam tj nemam problem sa tim
ali ja cu sada pored THE imati sve i jedan brend koji se moze naci kod nas A I NEKE KOJI NEAMAJU ;) ;) ;),tako da onda u toj situaciji ako me neko pita za savet,ja cu ga drage volje dati jer mi je to posao a on ako smatra da od 20ak brenodva ima negde neki bolji...jbg... ;D ;D..sta da se radi...

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: ZA BACKO PALANCANE
« Odgovor #29 poslato: April 09, 2010, 12:05:23 posle podne »
ha..ja sam  pogresno razumeo..mislio sam da je prodavnica odavno u funkciji... :)
mislio sam na situaciju kad vec kupe pa onda dodju po savet... :)
ti koji prvo dodju po savet pa onda odluce sta i kako, ja bih njima ispisao pohvalnicu ;) bez obzira na to gde posle kupili proizvod,jer su takvi retki...
uglavnom idu obrnutim redosledom(nebitno da li su u pitanju suplementi ili hemija),i slazem se,situacija je bas takva kako je opisao mica86