Mart 29, 2024, 10:52:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu  (Pročitano 15146 puta)

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #45 poslato: April 05, 2010, 09:54:21 posle podne »
Filipe nznam sta ti pricas, ali evo moja tetka je normalna zhena, koliko znam, i odgaja decu na meni normalan nacin, ali pre par dana meni su dali komp da reinstaliram windows i da sacuvam sve sa kompa, kada sam trazio nasao sam ovo hiddenovano u folderu sa filmovima za decu(sin 3 raz, cerka 2raz), gle dizni....

http://www.churchofsatan.com/Pages/cosinfopack.pdf

Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo...

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #46 poslato: April 05, 2010, 10:34:38 posle podne »
Filipe nznam sta ti pricas, ali evo moja tetka je normalna zhena, koliko znam, i odgaja decu na meni normalan nacin, ali pre par dana meni su dali komp da reinstaliram windows i da sacuvam sve sa kompa, kada sam trazio nasao sam ovo hiddenovano u folderu sa filmovima za decu(sin 3 raz, cerka 2raz), gle dizni....

http://www.churchofsatan.com/Pages/cosinfopack.pdf

Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo...


Sta si gde nasao? OVAJ pdf je bio hiddovan u folderu sa crtacima?

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #47 poslato: April 06, 2010, 12:17:15 pre podne »
da

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #48 poslato: April 06, 2010, 02:29:34 pre podne »
Filipe nznam sta ti pricas, ali evo moja tetka je normalna zhena, koliko znam, i odgaja decu na meni normalan nacin, ali pre par dana meni su dali komp da reinstaliram windows i da sacuvam sve sa kompa, kada sam trazio nasao sam ovo hiddenovano u folderu sa filmovima za decu(sin 3 raz, cerka 2raz), gle dizni....

http://www.churchofsatan.com/Pages/cosinfopack.pdf

Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo...
sto bi pedja rekao " ja ne mogu da verujem sta slusam i gledam.."
brate MINLI..ja mogu da se kladim u sve pare na ovome svetu da 99% ljudi,dece, generalno  svetske populacije nije ni primetilo te gluposto u crtacima,pa cak ni negde podsvesvno ili ne znam ni ja kako...i taj ko je izneo celu ovu pricu oko disneya ga treba staviti u vrelo ulje!!drugo,sto se tice tog PDF-a on je mogao na milion i jedan nacin da dospe  u taj folder i ne vidim zasto bi se neko alarmirao oko toga i uopste ne mora da potice od disney-a niti od te dece nego mozda od nekog od ukucana si razmisljao o tome ???????? to ti je ono ko kad krenes da kasljes a bab ti kaze "aha to je od onog sladoleda koji si pojeo pre 50 godina,lepo sam ti rekla.." DAKLE,sve je moguce ,ne osporavam da je mozda zaista nekim slucajem taj folder bio tu ali cisto sumnjam da je dobijen u PAKETU sa CRTACIMA.! a mozda si i ti neki buntovnik koji nas maze ovde i izmislja neke price m ???????? a sto se tice filipa i njegovom razmisljanja u potpunisti podrzavam i obrazlozio ga je sto je jako bitno,a ti si dosao sa recenicom jako pompeznom gde nas ostavljas onako u senci misterije ..... "Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo... "  - get the fuck out of my face...izvoli,kazi,obrazlozi ali sumnjam da ces imati bilo sta pametno da kazes.nasilja i ratovi koji se vode nisu uzrok ukradenom lesniku niti nasilji u CS-u i toj nekoj 24-oj slici u igricama nego u samoj psihi coveka i socijalnom okruzenju.hvala i pozdrav
Jedi Master

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #49 poslato: April 06, 2010, 03:24:54 pre podne »
Filipe nznam sta ti pricas, ali evo moja tetka je normalna zhena, koliko znam, i odgaja decu na meni normalan nacin, ali pre par dana meni su dali komp da reinstaliram windows i da sacuvam sve sa kompa, kada sam trazio nasao sam ovo hiddenovano u folderu sa filmovima za decu(sin 3 raz, cerka 2raz), gle dizni....

http://www.churchofsatan.com/Pages/cosinfopack.pdf

Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo...

OMG! SATANA CE DOCI CIM SVA DECA POGLEDAU LION KING!!!!

steta sto ne verujem ni u boga ni satanu ni uskrsnjeg zeku :(


a to oko tetke kao je ovo dobila,pa do jaja,kad mi najdes jos bar 20 000 ljudi da su dobili isto,e onda mozemo misliti da se nesto muti a ne jbt samo tetka :D
« Poslednja izmena: April 06, 2010, 03:27:52 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #50 poslato: April 06, 2010, 02:20:20 posle podne »
E ljudi shalim se to sam iskopao da vas malo potpalim, inace ako je neko citao tu prijavu, video bi da traze 200$, lollol i satana mora od necega da zivi. Inace sam procitao veci deo tog sajta od satanista i nisam nasao nista posebno, nikakva skrnavljenja grobova, klanje koza, kidnapovanja devica, samoubistva idt. Tako da sam se razocarao.

Ali verujte mi ima nekih gluposti u crtacima koje jednostavno deca ne mogu da primete, kada sam ponovo gledao Dragon Ball pre 2 god, tada sam imao 17. naisao sam neke politicke teme koje nisu za decu.
Primer: Ulong, ona svinja koja moze da se pretvara ali na samo 5min, za to vreme kao svi ga se boje a posle 5 min on pobegne i sakrije se, on nosi uniformu Severne Koreje, dalje nindza Murasaki, igra prljavo i kada zeli da se prerusi u koru drveta, okrece pogresnu stranu tog zaklona i ono sa druge strane americka zastava i naisao sam na jos neke slicne detalje.

Ja sam sa 15 citao JTHM-a, i dalje ponekad gledam krvave anime-e i igram krvave igrice od 4 osnovne, ali ne vidim zasto bi neko stavlja bilo kakvu takvu poruku u crtace za decu.

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Kako i zašto Disney pokušava da iskvari vas i vašu decu
« Odgovor #51 poslato: April 06, 2010, 02:34:23 posle podne »
Filipe nznam sta ti pricas, ali evo moja tetka je normalna zhena, koliko znam, i odgaja decu na meni normalan nacin, ali pre par dana meni su dali komp da reinstaliram windows i da sacuvam sve sa kompa, kada sam trazio nasao sam ovo hiddenovano u folderu sa filmovima za decu(sin 3 raz, cerka 2raz), gle dizni....

http://www.churchofsatan.com/Pages/cosinfopack.pdf

Tako da ti ne znas nista o onome sta se dogadja, i to sto ti mislis da nema dubine u tome, razmisli ponovo...

OMG! SATANA CE DOCI CIM SVA DECA POGLEDAU LION KING!!!!

steta sto ne verujem ni u boga ni satanu ni uskrsnjeg zeku :(


a to oko tetke kao je ovo dobila,pa do jaja,kad mi najdes jos bar 20 000 ljudi da su dobili isto,e onda mozemo misliti da se nesto muti a ne jbt samo tetka :D

slazem se sa tobom 100%