April 27, 2024, 05:22:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 179306 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #330 poslato: Jun 12, 2012, 10:19:46 posle podne »
Ima savrsene fizicke predispozicije
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #331 poslato: Jun 12, 2012, 11:24:52 posle podne »
120kg-a? Ne preteruj, trenutno je sada najtezi i ima 114kg-a...a visok je 203 ne 4 :D Bila je neka emisija kada je Dzejms u finalu protiv Bostona jos dok je igrao u Klivlendu zakucao preko Garneta i napravio vecu silu nego "Prime" Tajsonov udarac. Inace Dzejms je trenunto najbrzi igrac na 100m i ima najveci odraz sa jedne noge u celom NBA-u..sta reci sem da je lik ZVER :)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #332 poslato: Jun 12, 2012, 11:33:26 posle podne »
svejedno, zverina od coveka i od igraca...

mislim da Oklahoma moze dve da uzme... realno gledajuci.. Mada kad sam video kako su San Antonio dobili 4 za redom... ko zna,,

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #333 poslato: Jun 13, 2012, 12:20:13 pre podne »
Ja navijam za Majami, ali mislim da ce da ih Oklahoma dobiti, imaju bolju ekipu...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #334 poslato: Jun 13, 2012, 12:35:56 pre podne »
Ja navijam za Majami, ali mislim da ce da ih Oklahoma dobiti, imaju bolju ekipu...
Realno i imaju... dublju u svakom slucaju... Imaju plus Duranta...
Ali ovi su iskusniji, mnogo iskusniji i vec su igrali finale.... imaju tri neverovatna igraca... Dzejms je kao lokomotiva... Vejd isto neverovatan, ako se Bosh oporavi kako treba prva petorka sa Chalemrsom je bolja nego Oklahomina (po meni) ali klupa skoro da im i ne postoji, skoro da je sramota kakva je...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #335 poslato: Jun 13, 2012, 09:36:38 pre podne »
1-0 za Thunder ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #336 poslato: Jun 13, 2012, 11:58:45 pre podne »
Mene bolelo grlo, nisam mogao da zaspem, pa gledao. Bolji je Heat bio u prvom poluvremenu, ali posle se videlo da ne moze samo 6 igraca da igra, mnogo bolja klupa, a Westbrook i Durant su pokidali u 4. cetvrtini

Inace Durant nije mogao da cuva Lebrona, pa su u drugom stavili Sefolosu koji je bio dosta bolji
« Poslednja izmena: Jun 13, 2012, 12:00:33 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #337 poslato: Jun 13, 2012, 12:00:45 posle podne »
A James u poslednjih 8 minuta jedan kos...Nema covek muda pa to ti je
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #338 poslato: Jun 13, 2012, 12:05:09 posle podne »
120kg-a? Ne preteruj, trenutno je sada najtezi i ima 114kg-a...a visok je 203 ne 4 :D Bila je neka emisija kada je Dzejms u finalu protiv Bostona jos dok je igrao u Klivlendu zakucao preko Garneta i napravio vecu silu nego "Prime" Tajsonov udarac. Inace Dzejms je trenunto najbrzi igrac na 100m i ima najveci odraz sa jedne noge u celom NBA-u..sta reci sem da je lik ZVER :)
Najbrzi zato sto vise Iverson ne igra u NBA :D
Mada cisto sumnjam da je brzi od T.J. Forda, pa cak i Rosea ...
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #339 poslato: Jun 13, 2012, 12:27:53 posle podne »
Napisao sam na 100m :) Naravno da su ovi brzi na terenu koj ima ako se ne varam 28m, ipak su to plejevi koji su dosta startniji od Dzejmsa a i jos bolje vode loptu sto je veoma bitan faktor :)

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #340 poslato: Jun 13, 2012, 03:19:10 posle podne »
Napisao sam na 100m :) Naravno da su ovi brzi na terenu koj ima ako se ne varam 28m, ipak su to plejevi koji su dosta startniji od Dzejmsa a i jos bolje vode loptu sto je veoma bitan faktor :)
Ma vidio sam druze da si napisao na 100m , ali opet nekako sumnjam da je brzi od navedenih, a evo sad mi pade na pamet
(kako se ranije nisam sjetio ccc :D ) Darren Collison koji je u srednjoj skoli trenirao atletiku, a i roditelji su mu bili atleticari ...
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #341 poslato: Jun 13, 2012, 11:40:11 posle podne »
120kg-a? Ne preteruj, trenutno je sada najtezi i ima 114kg-a...a visok je 203 ne 4 :D Bila je neka emisija kada je Dzejms u finalu protiv Bostona jos dok je igrao u Klivlendu zakucao preko Garneta i napravio vecu silu nego "Prime" Tajsonov udarac. Inace Dzejms je trenunto najbrzi igrac na 100m i ima najveci odraz sa jedne noge u celom NBA-u..sta reci sem da je lik ZVER :)

 Nije sada najteži, u Cavsima je imao preko 120 kg, evo ti i link ako ne veruješ :D Between 260 and 270 ...118-122 kg.
http://sportsillustrated.cnn.com/2009/writers/chris_ballard/01/27/lebron.james/pounds
 A ono za 203 cm je izuzetno značajan podatak, s obzirom da je npr Divac u NBA bio visok 216 a u Evropi je bio 212 cm, toliko o njihovom merenju visine :D Plus u inčima ne može precizno da se izrazi visina.
 A što se tiče sport science, mislim da su izračunali da i Howard proizvodi silu pri skoku kao Jugo 45 na uzbrdici sa četiri putnika :D :D :D

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #342 poslato: Jun 14, 2012, 12:25:09 posle podne »
Brate mislim da malo pretjerujete oko tog Jamesa jesta da je covjek atleta ali, niti je naj brzi niti ima naj veci odraz.... od njega su brzi trenutno i Rose i Westbrook, a odraz u NBA naj veci ima onaj Green iz Netsa, a tu je i zivotinja Shanon Brown, koji ima i nadimak Dinamite legs zbog svog odraza.... tako da...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #343 poslato: Jun 14, 2012, 12:43:32 posle podne »
Brate mislim da malo pretjerujete oko tog Jamesa jesta da je covjek atleta ali, niti je naj brzi niti ima naj veci odraz.... od njega su brzi trenutno i Rose i Westbrook, a odraz u NBA naj veci ima onaj Green iz Netsa, a tu je i zivotinja Shanon Brown, koji ima i nadimak Dinamite legs zbog svog odraza.... tako da...

kako preterujemo?

trostruki mvp lige, jedan od najboljih strelaca i najkompletniji igrac na svetu... pokriva sve od 1 do 4 pozicija...
kakve veze ima ko je brzi... on je covek od preko 2m i oko 115 kg.. Rouz, Djinobili i ekipa su nizi od njega za glavu i laksi za po 15-20kg i igraju pozicije 1 ili 2.... bilo bi nerealno bude hitriji i od njih...

kakv Shanon Brown, ne zasluzuje da se nadje ni u istoj recenici sa LeBronom...

da se vratim na temu... kao sto neko rece, Oklahoma je bolja i dublja ekipa ali ova trojica su zveri od igraca i ako budu dovoljno dobri da sa tri ipo igraca nadigraju Oklahomu, onda stvarno svaka cast...
« Poslednja izmena: Jun 14, 2012, 12:59:07 posle podne wldnbg »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #344 poslato: Jun 14, 2012, 01:25:58 posle podne »
Brate mislim da malo pretjerujete oko tog Jamesa jesta da je covjek atleta ali, niti je naj brzi niti ima naj veci odraz.... od njega su brzi trenutno i Rose i Westbrook, a odraz u NBA naj veci ima onaj Green iz Netsa, a tu je i zivotinja Shanon Brown, koji ima i nadimak Dinamite legs zbog svog odraza.... tako da...

Pa brzi je od Green-a i Brown-a, a vise skace od Rose-a i Westbrook-a...tako kada podvuces crtu, opet vidis da je Dzejms najveci atleta. Nisam njegov fan, daleko od toga, samo sam realan...