April 20, 2024, 03:43:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 179075 puta)

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #345 poslato: Jun 14, 2012, 03:22:31 posle podne »
Ne dealeko od toga da omalovazavam Jamesa, atleta je nema sta, ali to tipa da je i naj brzi i naj skocniji ne pije vodu...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #346 poslato: Jun 14, 2012, 04:03:04 posle podne »
neverovatna rasprava koja ide u besmislenost...

ko je brzi i ko vise skoci? mislim koga boli tuki... ako dovoljno jak i skocan da zakuca dankanu, garnetu i grifinu u facu koji su tezi a i visi 10 cm od njega, ako dovolno brz da uvek bude prvi u kontri i da pritom ima 30p, 15 sk i 8as..... cemu dalja rasprava..... uostalom lik kad skoci, obruc mu bude u visini ociju, sto se mene tice dovoljno...

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #347 poslato: Jun 14, 2012, 07:04:59 posle podne »
Ajde brate sta se lozis, niko ne spori da je James medju 3 igraca trenutno u NBA, samo sam htio da ispravim neke prethodne navode koji nisu bili tacni i to je to...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #348 poslato: Jun 14, 2012, 07:22:26 posle podne »
Džejms jeste trenutno najbolji u NBA i jedini koji mu je blizu je Durent.
No curling in the squat rack!

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #349 poslato: Jun 14, 2012, 07:42:03 posle podne »
Ajde brate sta se lozis, niko ne spori da je James medju 3 igraca trenutno u NBA, samo sam htio da ispravim neke prethodne navode koji nisu bili tacni i to je to...

90% NBA govori kako sadasnjih igraca tako i igraca koji su igrali '80, '90 da je Dzjems najveci atleta koji je ikad igrao ovu igru..i ti ces sada da ispravis prethodne navode koji nisu bili tacni? Molim te...

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #350 poslato: Jun 14, 2012, 08:28:46 posle podne »
Ajde brate sta se lozis, niko ne spori da je James medju 3 igraca trenutno u NBA, samo sam htio da ispravim neke prethodne navode koji nisu bili tacni i to je to...

90% NBA govori kako sadasnjih igraca tako i igraca koji su igrali '80, '90 da je Dzjems najveci atleta koji je ikad igrao ovu igru..i ti ces sada da ispravis prethodne navode koji nisu bili tacni? Molim te...

 Majkl je najveći atleta u NBA svih vremena. I to onaj Majkl od sredine osamdesetih.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #351 poslato: Jun 14, 2012, 08:30:50 posle podne »
 Edit...

First Step of Michael Jordan

Plus, Lebron nije ni blizu dobar šuter za 2 poena sa 4-5 m od koša.
« Poslednja izmena: Jun 14, 2012, 08:32:30 posle podne Thor_ZR »

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #352 poslato: Jun 14, 2012, 11:01:21 posle podne »
Ajde brate sta se lozis, niko ne spori da je James medju 3 igraca trenutno u NBA, samo sam htio da ispravim neke prethodne navode koji nisu bili tacni i to je to...

90% NBA govori kako sadasnjih igraca tako i igraca koji su igrali '80, '90 da je Dzjems najveci atleta koji je ikad igrao ovu igru..i ti ces sada da ispravis prethodne navode koji nisu bili tacni? Molim te...

 Majkl je najveći atleta u NBA svih vremena. I to onaj Majkl od sredine osamdesetih.

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #353 poslato: Jun 14, 2012, 11:03:25 posle podne »
Naravno da cu da ispravim, kad ga zakivate u zvijezde a nije tako, sve preuvelicavate, niti ima 30 poena po utakmici, niti ima naj veci odraz kao sto neki govore niti je naj brzi i tu se sva prica zavrsava, za njega ce Jordan koji ima 35 pona prosjek u karijeri ostati tata uvjek...

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #354 poslato: Jun 14, 2012, 11:08:12 posle podne »
I ajde da zavrsimo ovu glupu raspravu.... Mislim da je Durant trenutno najbolji, u ostalom vidjecemo veceras :D

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #355 poslato: Jun 15, 2012, 03:24:43 pre podne »
Dzordan 35 poenta po tekmi? Auuuu matori pogledaj statistike malo molim te :)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #356 poslato: Jun 15, 2012, 03:24:59 pre podne »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #357 poslato: Jun 15, 2012, 07:55:28 pre podne »
Dobi Majami na kraju jedva a celu tekmu delovalo lagano, Batije odigrao extra i odmah je druga prica kada nisu usamljeni ova trojica. Lebron standardno odlican, Durant u zadnjoj poludeo kako je odigrao ali nije bilo dovoljno.
Sad Majami ima prednost domaceg terena pa cemo videti dal OKC ima snage za povratak.
Men sana in corpore sano !

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #358 poslato: Jun 15, 2012, 09:38:40 pre podne »
Steta za Thunder,ali mislim da imaju snage da naprave brejk u Miami-u

Sto se tice statistike,evo za prvih 300 utakmica

James First 300 Games---M. Jordan's First 300 games:

Total Points: 8,008---------Total Points: 9,800
 Rebounds: 1,994-------------Rebounds: 1,765
 Assists: 1,927------------------Assists: 1,684
 Steals: 529---------------------Steals: 832
 Blocks: 220---------------------Blocks: 375
 Turnovers: 995--------------Turnovers: 989

A evo jos malo:

http://www.michaeljordansworld.com/comparison_current_stars.htm

U svakom slucaju,porediti bilo kog igraca sa Jordanom je svtogrdje ;D Mada,danasnji klinci, koji nisu imali prilike da ga gledaju uzivo,zive u zestokoj zabludi da je to moguce ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #359 poslato: Jun 15, 2012, 11:16:00 pre podne »
Ajde brate sta se lozis, niko ne spori da je James medju 3 igraca trenutno u NBA, samo sam htio da ispravim neke prethodne navode koji nisu bili tacni i to je to...

90% NBA govori kako sadasnjih igraca tako i igraca koji su igrali '80, '90 da je Dzjems najveci atleta koji je ikad igrao ovu igru..i ti ces sada da ispravis prethodne navode koji nisu bili tacni? Molim te...
brate, iskuliraj ga...

inace sinoc dobra utakmica... lose sudjenje za obe strane... lako prokockana prednost.. ne znam dal je to do trenera, ali kad vodis 15-20 razlike mislim da treba malo da smiris igru i stegnes u odbrani... nije mi jasno..

vestbruk, koji je njemu djavo... decko je kao muva bez glave.. ako neko treba da siluje suteve to je durant..

pored ove trojice, batije pokidao i u napadu i odbrani... kad bi se uvek prikljucivao neko cetvrti, mislim da majami ne moze da izgubi utakmicu.... ako nastave sa 4 igraca ubuduce bice 4-2 kao sto prognozirah :)