Mart 28, 2024, 09:16:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: NBA - few weeks out of play-off  (Pročitano 178542 puta)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
NBA - few weeks out of play-off
« poslato: Mart 31, 2010, 01:48:22 pre podne »
Glupo bi bilo da nema tema o ovome, iako je sad svima Partizan #1!  :)

Nesto se prica da ce RTS prenositi play-off, ali to nemojte uzeti zdravo za gotovo!

Bilo bi lepo da se baci neki update s vremena na vreme, da ne zaostaje!

Dole je prilozeno trenutno stanje na Zapadu i Istoku i male su sanse da se promene ekipe koje ce nastaviti sampionat!
Drago mi je sto na Zapadu dve mlade ekipe odlicno igraju - Portland i Oklahoma, ali je tesko ocekivati da mogu do prstena. Na Istoku Klivlend ima najbolji skor, kao i u Ligi, ali mi uopste nisu drag tim, pretpostavljate zbog koga!  >:(
A ono sto moram pomenuti je da je glavni igrac Milvokija, Brandon Jennings, prosle godine igrao protiv Partizana i (naravno) izbubio, kao igrac Lotomatike, a njegov Milvoki ce igrati PO!   :P
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
« Poslednja izmena: Mart 31, 2010, 02:01:33 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2010, 02:05:42 pre podne »
pffffff NBA ne pratim redovno jos od '98 i kraja ere Bullsa i MJ-a (osim par sezona kad su Kingsi bili sa Divce,Stojakovicem i Hidom),tako da ne znam kakva je sad situacija...

Pogledam neki NBA Action sa onim smaracem Kovacicem na Sport Klubu i to je to...

Cleveland je jak,ali mislim da ce Lakersi ponovo da osvoje titulu...Moje simpatije su uz Boston,sa sve fenomenalnim ali omatorelim igracima,pa bi bio red da uzmu prsten i penzionisu se kao sampioni ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2010, 02:13:36 pre podne »
Daaaa, da nam nije dobrog neta, ne bi ni znali da postoje...  :(

Cleveland je jak, ali dosta kuburi sa "peticama" a danas se bez toga ne ide u PO. Tako su mislili da mogu prosle godine, ali su naleteli na Dwighta, sa skoro 20 RPG u PO!  ;D

Mnogo mi je krivo sto SA nikako da se poveze i zaigra kako treba, a volim ih jer jedini gaje neki evropski stil igre gde se ne ide na jednog igrac - Greg rules!
Lakerski kao i uvek, od Brajanta im skoro sve zavisi.
Utah posle nekoliko traljavih godina najzad ima tandem koji nalici na onaj ih 90-tih, Boozer i D.Wil, tako da su cetvrti na Zapadu i mogu daleko!

P.S. Opet po skoru ekipa se vidi da je Zapad kvalitetniji, kao sto je godinama unazad i bilo!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže basketballer123

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2010, 08:19:33 pre podne »
Ja mislim da će sad najveća borba bit na zapadu za poredak od 2 do 7 mjesta.Trebalo bi posebno bit važno nuggetsima da pobijede svaku jer bez kenyona martina u playoff teško da će daleko proć.
Na zapadu su najveći favoriti u playoffu lakersi,mavsi i spursi. Nuggetsi bi isto tu mogli biti ako im se kenyon martin vrati.
Dok se na istoku najveća borba vodi između chicaga i toronta.Obje ekipe igraju katastrofalno i teško da će bullsi prestić raptorse.
I tu se atlanta i boston bore za 3. mejsto da izbjegnu case u mogućem polufinalu.
A najveći favoriti u playoffu  su cavsi,magic,boston i atlanta.

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2010, 11:54:11 pre podne »
ja nikako ne bih rekao da su Spursi "glavni " favoriti na zapadu.... opasni jesu, i u svakom slucaju potncijalno mogu svasta da urade- ali mislim da je vreme njihove dominacije proslo- a i dosta su ih sudije i liga potencirali- kao one surove sudijske  kradje protiv Finiksa u finalu pre 3 godine, ......
-- Dankan I Djinobili stalno pod povredama i vec ih vreme stize- Parker isto stalno povredjen iako je  u najboljim godinama... Dzeferson je konstantan... mislim da je, s obzirom da nalecu na Lejkerse u prvom kolu to i realan domet za njih ...
glavni favoriti na zapadu Lejkersi, Dalas, Denver, Fiiniks i Denver.... dok Portland i Oklahoma trenutno mislim da su slabiji iskustvom pre svega...A juta...oni ne mogu da vezu dobre igre nikako, iako su dosta jaki...
Na istoku Boston, Klivlend, Orlando... dok Atlantu i Toronto vidim iz senke kao potencijalnu opasnost.......ja  licno najvise volim Toronto... mada ce u prvom kolu naleteti na Klivlend ili Orlando...
A sto se cele lige tice- jako tesko je dati prognozu- Klivlend i Lejkersi su glavni favoriti.... ali licno bih voleo da pobednik bude DAlas ili Finiks...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2010, 02:04:20 posle podne »
Ako se Shaq oporavi Klivlend po meni uzima titulu.
Sto se tice odnosa Zapad i Istok- Istok ima 4 kvalitetne ekipe (Klinvlend,Boston,Orlando i Atlanta) dok su na zapadu Lejkersi neprikosnoveni.
Tako da je istok bolji.

LeBron i Howard su najbolji ove sezone.

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2010, 02:27:22 posle podne »
Denver strasno ne volim, narocito zbog nacina igre, Billups, Carmelo i J.R. strasno mnogo sutiraju i njima od suta i zavisi izhod meca, a tako se u PO ne igra. Za SA se apsolutno slazem sa wldnbg, njihovo je proslo, glavne igrace polako stizu i godine, ceste su i povrede itd... Navijam za Portland i mislim da mogu otici daleko i da imaju sanse ako budu igrali protiv Dalasa, narocito sto imaju Camby-ja, koji je mozda jedan od najboljih defanzivnih centara u zadnjih nekoliko godina. Ipak, mislim da ovde LAL ide u Finale!

A ovaj Istok opet pokazuje da kaksa za Zapadom. Cavsi igraju strasno i glavni su favoriti, posebno ako budu centri u stroju. Atlanta je odlicna i jedina od ozbiljnijih timova u NBA podseca na neki neamericki stil igre, imaju ujednacenu petorku, sa J. Johnsonom, a na klupi Crawforda, koji ce verovatno biti najbolji sesti igrac.
Boston - daleeeeko od igara sa kojima je uzeo titulu, iako je velikom broju ljudi drag, a mislim da je glavni razlog za to nestanak Garneta, znaci covek igra mnooogo ispod svog renomea, verovatno su to godine, ali daleko je to od onoga sto je nekad bilo. Orlando ima kompaktnu ekipu i sigurno nemaju razloga da se ne nadaju uspehu iz prosle godine, jos imaju Cartera kao vrhunskog sutera... ;D


P.S. Osmoplasirani timovi Konferencija :
San Antonio : 44-29 (Zapad)
Toronto : 36-37 (Istok)   ::)
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2010, 02:48:07 posle podne »

P.S. Osmoplasirani timovi Konferencija :
San Antonio : 44-29 (Zapad)
Toronto : 36-37 (Istok)   ::)
Ovo pokazuje snagu cele konferencije,ali ne i timova koji mogu da se bore za titulu.
Sto ce se videti npr.u polufinalima konferencija,jer ako bude prema ocekivanjima bice
Istok:Clivlend-Atlanta,Orlando-Boston...

Zapad: Lejkersi-i nebitno ko jer ce oni sve lagano da dobiju,kao i u regularnoj sezoni.

S tim da ne treba zaboraviti da su u regularnoj sezoni Clivlend i Orlando tukli sve vodece timove zapada i na svom i na gostujucem terenu.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2010, 02:51:55 posle podne »
Ja sam licno za Atlantu,jer momci igraju mesavinu NBA i evropske kosarke.
U igru ulaze skoro svi igraci,minutaza im je raspodeljena tako da nema umornih igraca.

Igraju lepo,skladno,timski gotovo savrseno.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2010, 06:03:46 posle podne »
I sto je najvaznije nisu zasnovani na individualnoj igri,to mi se svidja kod njih! Ali sam i za New Orleans,iako nisu nista uradili volim Peju Stojaka vise no ista!
Beat the genetics!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2010, 07:09:42 posle podne »


Igraju lepo,skladno,timski gotovo savrseno.
i polufinale im je maksimalni domet gde ce da se sapletu na boston- realno

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA - few weeks out of play-off
« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2010, 07:49:08 posle podne »


Igraju lepo,skladno,timski gotovo savrseno.
i polufinale im je maksimalni domet gde ce da se sapletu na boston- realno
Na Clivlend pre...Bice Boston treci na kraju.