April 29, 2024, 04:28:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: P90X  (Pročitano 9437 puta)

Van mreže Cvele85

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: P90X
« Odgovor #15 poslato: April 04, 2010, 12:02:28 posle podne »
Ti si taj koji izvodi zakljucke.
Ja sam radio ovaj program, zadovoljan sam njime.

I bash zato sto sam ga radio znam da ima svoje mesto a da nije za sve/svakoga. Ako ti mislis drugacije - odmah kod doce, ne postoji nesto za sve/svakoga ;)

A da li si ga zavrsio? Ako jesi i isprtatio meni i radio skoro svaki dan 90 dana onda super i mozemo da pricamo o tome. Nisi napomenuo da si ga radio, i ne brini, cika doca mi ne treba.

ovo je prosto neverovatno......
jbt pa ne mogu da verujem..
Ono sto je neverovatno su rezultati ;).
Ja ovde promovisem fitness na fitness forumu i jedan stvarno extra program. Bilo bi logicno da dobijem podrsku, a ne kritiku. Za one koji ne veruju ili ne zele da veruju to je njihova stvar. Samo kad bi jedan pokusao (eventualno zavrsio) ovo, bio bih prezadovoljan jer je to moj cilj. I zeleo bih da ponovim da ovo nije za profesionalne i iskusne bodybuilder-e koji godinama idu u teretenu, ovo je za ljude koji imaju neku podlogu a zele rezutate vrlo brzo.

Postoji jos jedan program koji se zove Insanity. On je odlican za skidanje kilograma. Baziran je na intervalima sa vrlo kratkim pauzama. April +90 = jun taman   think about it ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: P90X
« Odgovor #16 poslato: April 04, 2010, 12:08:41 posle podne »
Skidanje kila se vrshi u kuhinji, a ne samo vjezbanjem...

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: P90X
« Odgovor #17 poslato: April 04, 2010, 12:11:17 posle podne »
ovo je prosto neverovatno......
jbt pa ne mogu da verujem..

hahahahah KRALJU...

Van mreže casperbgd

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: P90X
« Odgovor #18 poslato: April 04, 2010, 12:21:48 posle podne »
Sto ne okacis slike? Mene bas interesuje tvoj izgled i napredak uz ovaj program.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: P90X
« Odgovor #19 poslato: April 04, 2010, 12:29:09 posle podne »
Sto ne okacis slike? Mene bas interesuje tvoj izgled i napredak uz ovaj program.
I mene takodje...

Van mreže Cvele85

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: P90X
« Odgovor #20 poslato: April 04, 2010, 12:40:30 posle podne »
Vec sam rekao zasto. Ukucajte na youtube p90x results ima ih na stotine, ili jos bolje na ukucajte p90x na google-u i pretrazite images umesto web-a (gornji levi ugao). Sve obicni ljudi koji su pokusali... i uspeli.
« Poslednja izmena: April 04, 2010, 12:44:39 posle podne Cvele85 »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: P90X
« Odgovor #21 poslato: April 04, 2010, 12:47:05 posle podne »
Nista spektakularno...sve se to moze bolje teretanom i kvalitetnom ishranom u roku od 3 mjeseca...

Van mreže Cvele85

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: P90X
« Odgovor #22 poslato: April 04, 2010, 01:26:50 posle podne »
Evo i linkova:

http://www.torrenthound.com/torrent/09f1c183046c06b6442ba5bca987e5b740d08800 verzija od  8 gb (rip)

http://www.torrenthound.com/torrent/375f62cbacb15656c22959272be68bb0d22c77ee DVD verzija 54 gb

http://www.torrenthound.com/torrent/89955b001dddf3ce10a05edf930d17cf39f58099 Potrebna dokumenta (fitness guide, nutrition guide, worksheets i jos ponesto)

Ujedno i poslednji post od mene na ovoj temi. Ko ima nedoumica u vezi ovog programa nek skine samo fitness guide. Tu sve lepo pise od A do Š (20-ak strana).

Sve najbolje.... :)

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: P90X
« Odgovor #23 poslato: April 04, 2010, 01:37:35 posle podne »
Samo da razjasnim, bio sam veci skeptik negoli vecina. Nit zelim da reklamiram proizvod, nit sebe. Samo zelim da pokazem nekim ljudima (ne takmicarima i ljudima sa desetogodisnjim stazom) da sa nekom minimalnom podlogom mozes da imas extra rezultate za 90 dana. Za one koji su gledali sedeci jedan trening i izveli zakljucke ne zelim da komentarisem. Uostalom ne zelim da pokrecem raspravu. Ko zeli pomoc oko downloada ili oko bilo cega drugog nek mi napise PM.

A ko ti moze tvrditi da je lik sa ovog klipa na utubu http://www.youtube.com/watch?v=RZciY7ymPmU dosao do ove forme sa ovim p90x nacinom treninga?

Postoji full prica u vezi tog momka. Decko je pratio program skroz, a najvise ishranu. Postoje 2 knjige uz program- Fitness guide i Nutrition guide. Nije ovo neka zajebancija da udje neko ko teg nije video u zivotu ili ne zna sta je kardio. Postoji u fit test koji je pozeljno da prodjes pre nego sto pocnes program. Skini samo plyometrcs i pokusaj da ga odradis do kraja i videces o cemu pricam.

 
Probao davno davno ima 3 godine sigurno ...

2 bucice i vratilo mogu da zamene teretanu ? ... pa ovi u teretani sto rade mrtvo cucanj bench  pregibe potiske su budale ? mislim jesu ako mogu isti rezultat da postignu sa 2 bucice i sipkom za zgibove ....

naravno da ne mogu

ako neko bas ne moze u teretanu ovoj e ok program ali nije ni priblizno dobro kao normalna trening ...

Ako neko ima mogucnost za teretanu i radi ovo samo da ne bi iso u teretanu i ocekuje iste rezultate ja se izvinjavam al taj je mega glup

Ne verujem da si pokusao. Ne bi ovako pricao 100%, tako da nemam komentar. Program je baziran na misicnoj komfuziji (konstantno uvodjenje novih poteza kako bi misici uvek bili zbunjeni i terani da budi jaci i jaci kako bi "preziveli" sledecu situaciju).

Ako si veci atleta od profesionalnog kosarkasa http://www.youtube.com/watch?v=YVIb_BccUqQ onda si prevaziso P90X. Ako ne, ne zelim dalju raspravu. Nek te pozovu na Foxu da radis review.  ;)


Program nije zamena za teretanu, niti alternativa. Ali ima svoje mesto, i treba ceniti to - nije shit kao vecina "do it at home" programa.
Opet izvodi zakljucke neko ko nije pokusao. To je kao kad bi dosao neko iz africkog plemena i pricao adminima ovog foruma o mikrotraumi misica :D



AKo oni koriste ovo djubre pored teretane ne da sam veci atleta nego duplo veci ...

Vidis da se smeju ljudi ovome ....

A veruj mi ako ja nisam veci atleta ovde ih barem ima i to u poprlicinom broju vecih od tih kosarksaka koji nece u teretanu nego kuci dizu 2 bucice i rade zgibove .....


necu da trosim reci na ovaj djubre program
For me , life is continously being hungry.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: P90X
« Odgovor #24 poslato: April 04, 2010, 01:45:31 posle podne »
gomila notornih gluposti i budalstina.
danas je dan za odmor a ne za budalstine.

LOCK and LOUD