April 20, 2024, 12:03:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Moja Pitanja  (Pročitano 17188 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Moja Pitanja
« poslato: April 04, 2010, 09:25:27 pre podne »
evo pre svega da vam na danasnji dan kazem Hristos Voskrese! Puno zdravlja,srece,ljubavi i zadovoljstva svima a za materijalno cemo lako,kad ima ovoga bice ne treba puno materijalnog! Posto sam ja uvek prepun pitanja a ne mogu da stignem sve da procitam na forumu sto zbog obaveza (faks + teretana + sto jer nemam komp pa iz igraone stalno) odlucio sam da otvorim ovaj topic na kome cu ja stalno da postavljam pitanja a vi mi odgovorite kada stignete (ako se slazete,a i da ne bih spamovao na ostalim topicima). A ako se ne slazete slobodno mi izbriste topic!! Hvala

1 pitanje je , posle rotacija (koje sam odradio 5 nedelja) , treba da izrotiram u.h. pa znam kako cu da ih rotiram samo pitanje,da li recimo ako imam dan od 150 u.h. da li 30-40g dexa uracunavam u ukupan dnevni unos u.h. (znaci zavrsio sam dijetu,ovo je sad kako mi se ne bi vratila mast) !!! ??? I jos jedno pitanje,da li je ok da proteina odmah povecam na 2,5g po kgu t.t. posle rotacija ili cu morati i njima da rotiram?? Hvala unapred!! bice jos pitanja
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2010, 09:36:35 pre podne »
A KO TI JE REKAO DA RADIS ROTACIJE SAMO 5 NED??

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2010, 09:41:57 pre podne »
nije niko,radio sam ustvari one tvoje rotacije 5 nedelja,tj low carb dijetu,znam da treba preko 5 ali ja ne mogu da stignem,tj previse obaveza sledece sedmice,pa sam razmisljao da nastavim kasnije a videcu i kako.... mislio sam da odradim keto...skinuo sam sa 87 na 80 kg..
« Poslednja izmena: April 04, 2010, 09:46:44 pre podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2010, 09:47:52 pre podne »
slabo si mislio
a rotacije nisu low carb dijeta..to je neki drugi par opanaka..
a plan se pravi za tacno odredjeni period..a ne..ne mogu da stignem sada pa cu kasnije
jbg..nije to film pa ces prekinuti da ga gledas i nastaviti posle rucka

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2010, 09:51:08 pre podne »
znam naravno,ovo mi je iskrslo veoma neocekivano,ja sam hteo to da odradim 7-8 nedelja,Pedja sta mi preporucujes ima li nesto da mi se ne vrate kilogrami jer ne zelim da mi se vrate masti koje sam skinuo???? da li su rotacije sa 2,5 g p ko kg tt ok da mi se ovo ne vrati??? stvarno sam se trudio ovih 5 nedelja i zao mi je sto moram da prekinem,a hteo sam i duze,ne znam kako sada ovo da zadrzim da nastavim ako nista za sedam dana,eventualno 2...imas li predlog?
« Poslednja izmena: April 04, 2010, 09:56:48 pre podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #5 poslato: April 04, 2010, 10:21:29 pre podne »
evo moje rotacije koje planiram da odradim da zadrzim kilazu, da se ne ugojim 250 150 0 150 250 100 100,stim sto cu drzati p na 2,5 g po kgu tt,a recimo za 2 nedelje planiram na keto....?
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #6 poslato: April 04, 2010, 11:57:15 pre podne »
kakav ti haos sam sebi radis to je strasno
a pogtovo konfuziju u glavi
sada ces ici ovo 7 dana
pa ces onda rotaciju 14 pa ces ketto,..
jbg..odluci se sta hoces i onda to radi covece..nemoj da benavis

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #7 poslato: April 04, 2010, 12:28:46 posle podne »
evo ovako,hocu da (posto sada trenutno ne mogu da ispratim do kraja ovu dijetu),hocu da ostanem na istoj kilazi,tj da ne dobijem masti,necu imati nijedan cit obrok znaci nista sto moze da me umasti ako treba! cim mi prodju obaveze hocu da odradim dijetu (po tvojoj preporuci koju) da odradim 6 nedelja pred leto. Da li mozes da mi preporucis kako to sada da uradim da sacuvam ovu kilazu,tj samo da ne dobijem mast (pretpostavljam da su to rotacije u.h. koje sam napisao) ,pa cim prodju obaveze zelim da nastavim sa dijetom po tvojoj preporuci!! da li mozes da mi kazes sta i kako?
Beat the genetics!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #8 poslato: April 04, 2010, 12:56:57 posle podne »
Citat
tj previse obaveza sledece sedmice

Citat
kakav ti haos sam sebi radis to je strasno

Kao sto ti je receno, previse se opterecujes. Ako ti mislis da ces za 7 dana!!! toliko da se umastis i usvinjis ako malo odstupis od dijete ja onda nemam komentara.
Jeste steta prekidati dijetu, ali ako vec moras to da uradis onda i uradi. Kada zavrsis sa obavezama kreni ponovo na neku dijetu, ako si do sada bio na rotacijama kreni na keto i gotova prica.

evo pre svega da vam na danasnji dan kazem Hristos Voskrese! Puno zdravlja,srece,ljubavi i zadovoljstva svima
Vaistinu Voskrese

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #9 poslato: April 04, 2010, 01:31:02 posle podne »
pa i nije da se ne plasim iz razloga sto mi se to vec jednom desilo radio sam rotacije,a kada sam zavrsio naglo sam se ugojio jer sam sklon tome,mada tacno je da nisam rotirao u.h. ali sam pazio na ishranu,i vratilo mi se puno masti i nakupilo vode,tako da sada ucim na greskama,stvarno moram da prekinem,veruj mi ne bih tako uradio jer nista ne mogu da stignem,ni jutarnji kardio,a jelo spremam uvece u 10 kad dodjem kuci i to za ceo dan unapred... spremim odjednom jaja pirinac meso sve sve,sve se ohladi,jer nemam vremena...
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #10 poslato: April 04, 2010, 01:48:19 posle podne »
nece nista tebu da se desi
ako ti nemas vremena da jedes zdravu hrani,pa kako onda imas vremena da jedes smece i da se toliko umastis za 7 dana jbt??

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #11 poslato: April 04, 2010, 02:28:14 posle podne »
ne Pedja,nisi procitao moj prethodni post,imam vremena da jedem zdravu hranu,uopste nisam nigde pominjao da cu da jedem junk food!!! Nego ako unesem previse u.h. opet cu se zamastiti kao i zadnji put jer sam sklon tome,nego sam rekao da spremam hranu uvece kasno recimo ako sledeci dan treba da spremim 150 g pirinca,ja ga spremim kasno uvece i ispecem meso i sve i jaja,i onda to koristim ceo dan jer preko dana ne mogu da stignem da spremam pa mi hladno jelo,ali ne smeta mi,samo je pitanje da je ok da odradim tu rotaciju sa 2,5g po kgu tt da se ne umastim,nista vise,jer stvarno ne znam koliko ce trajati ova agonija oko faksa i obaveza,
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #12 poslato: April 04, 2010, 03:00:48 posle podne »
ali sta 2.5 g kg...covece boziji
i koliko ti to UH pojedes u toku dana ako se zamastis za 7 dana?
ja citam tto sto ti pises
ali je prob;lem sto izlgeda ti ne citas ono sto si naisao pa ispada covec uzasno konfuzno..
kakvo mascenje sa uh za 7 dana pobogu covece...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #13 poslato: April 04, 2010, 03:11:01 posle podne »
Evo ovako,
posto ces ti postavljati pitanja dok god ne dobijes odgovor koji zelis da cujes ti uradi kako mislis da je najbolje za tebe i tvoje telo i javi nam rezultate, koliko si se ugojio, ako se ugojis.... Kada se zavrsi ta tvoja agonija, ima da dodje opet neka nova...i tako u krug. I ja sam student i znam kako ti je, i ja sam sebi spremam hranu itd. Odgovor na sva tvoja pitanja je kratak : ako nesto stvaro zelis onda ces to i uciniti!
Odluci se sta ti je prece ako ne mozes da postignes sve u isto vreme, ili ces da polazes ispite ili ces da se bavis svojim izgledom. Ja balansiram izmedju  ove dve mogucnosti :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #14 poslato: April 04, 2010, 06:11:36 posle podne »
.......i sto je najvaznije MOGUCE JE BALANSIRATI a to je bitno..