April 27, 2024, 08:06:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja Pitanja  (Pročitano 17215 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #30 poslato: April 10, 2010, 12:01:55 posle podne »
Pedja imam jedno pitanje,posto znam da imas i ti genetski slabe listove a odlicno si ih uradio! sta radis za njih? ja brate sve sam probao,superserije,piramidu,spora ponavljanja,ekstra spora ponavljanja,isao sam cak do 80 ponavljanja u seriji,pa i normalne serije,menjao i menjao,ali mnogooo slabo napreduju,mislim napreduju,ali veoma slabo u odnosu na ostale delove!! imas li kakvu preporuku (ne radim ih kad radim noge) listove odvojim poseban dan...
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #31 poslato: April 19, 2010, 01:27:27 posle podne »
samo pitanje , kako je moguce da mi se vratila kilaza posle dijete sa pedjinim rotacijama iako sam rotirao u.h. vratila mi se na 84 kg... a imao sam 80 kg,znaci 4 kg...
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 01:43:06 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #32 poslato: April 19, 2010, 01:43:21 posle podne »
Sta u stvari hoces, budi malo jasniji....koji kilogrami da se vrate? ???
Hoces da radis masu a da se ne ugojis previse ili sta?

P.S. Sto se opterecujes kilogramima, gledaj ogledalo...
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 01:44:56 posle podne mica86 »

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #33 poslato: April 19, 2010, 01:46:11 posle podne »
nenenene,izbrisao sam,procitaj ovo zadnje,vrati se opet izmenio sam! rekao sam da mi se naglo vracaju kilogrami posle ovih rotacija...vratila se 4 kg,a rotirao sam posle pedjinih rotacija da se naglo ne bi vratila kilaza,razumes sad? gledao sam ogledalo i kao da se vratilo salo na nekim delovima,rotirao sam 250 150 0 150 250 100 100 i imao sam 2 junka (ne velika) , ali se kg vratise ne znam kako...
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 01:47:53 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #34 poslato: April 19, 2010, 01:54:29 posle podne »
Након сваке дијете са ниским УХ, када се они повећају постоји извесни скок у тежини, који је пролазан уколико се не претера са УХ и са укупним дневним калоријским уносом.
Ако кажеш да ти се вратило 4 кг сала, то је око 40. 000 ккал, а то је много, много више од два џанка, тако да су тих 4 кг највећим делом гликоген и вода, уколико наравно ниси стварно појео 40. 000 ккал џанка.

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #35 poslato: April 19, 2010, 01:57:06 posle podne »
ma nije mi se vratilo 4 kg masti,ali sam poceo da primecujem na delovima na kojima se gojim da je opet krenulo ono...prelivanje kako bi rekli,zapravo nisam imao veci junk od 2 parceta pice i 1 palacinak sa kremom i plazmom i to je to...
Beat the genetics!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #36 poslato: April 19, 2010, 01:57:57 posle podne »
nenenene,izbrisao sam,procitaj ovo zadnje,vrati se opet izmenio sam! rekao sam da mi se naglo vracaju kilogrami posle ovih rotacija...vratila se 40 kg,a rotirao sam posle pedjinih rotacija da se naglo ne bi vratila kilaza,razumes sad? gledao sam ogledalo i kao da se vratilo salo na nekim delovima
Ti si meni skroz konfuzan, voleo bih da ti odgovorim ali stvarno ne znam kako i sta...pogledaj samo koja i kakva si ti pitanja postavljao. Odluci se sta i kako hoces i resi da ides do kraja, rezultati nece izostati... Jel ti radis masu ili definiciju? Ne mozes za mesec dana da se sredis, za sve je potrebno vreme...
I ta 4kg sto si dobio je verovatno voda i glikogen koji si popunio...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #37 poslato: April 19, 2010, 02:06:40 posle podne »
sada sam trenutno na pauzi izmedju 2 dijete,odradio sam rotaciju 5 nedelja, ocu da ispauziram sada 3 do 4 nedelje,pa da predjem na keto,samo ne zelim da mi se vrate kilogrami,to je u pitanju,a koliko vidim vec su poceli da se vracaju,tj salo se vraca (primetno) na delovima sa kojih sam ih skinuo,pa se pitam zasto se to desava iako nisam imao nikakav veliki junk food i rotirao sam u.h. 250 150 0 150 250 100 100...poceo sam sa 87 kg... i dosao posle ovih 5 nedelja na 80 kg,skinuo salo,medjutim opet posle samo 1 pauze od nedelju dana kg se vratise 4 kg gore cak i na delovima gde se skinulo salo kao da opet pocelo da se nakuplja...
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 02:08:11 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #38 poslato: April 19, 2010, 02:57:00 posle podne »
Ja bih rekao da se ti tripujes. Za nedelju dana si "poceo da se mastis" i ako nisi isao preko 250g uh? Pics or it didn't happen :D

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #39 poslato: April 19, 2010, 03:16:02 posle podne »
pa treniras li i dalje,radis li kardio..msm ne razumem kako ti se tako vracaju kg,dodaj postepeno UH,ako krene kilaza,smanji UH..?! ja stvarno ne kapiram sta ti hoces,i sta radis.. zamisli sta ce se u tvom slucaju desiti posle keto d.ako vratis UH,ode ti u sumo....

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #40 poslato: April 19, 2010, 06:36:47 posle podne »
sada sam trenutno na pauzi izmedju 2 dijete,odradio sam rotaciju 5 nedelja, ocu da ispauziram sada 3 do 4 nedelje,pa da predjem na keto,samo ne zelim da mi se vrate kilogrami,to je u pitanju,a koliko vidim vec su poceli da se vracaju,tj salo se vraca (primetno) na delovima sa kojih sam ih skinuo,pa se pitam zasto se to desava iako nisam imao nikakav veliki junk food i rotirao sam u.h. 250 150 0 150 250 100 100...poceo sam sa 87 kg... i dosao posle ovih 5 nedelja na 80 kg,skinuo salo,medjutim opet posle samo 1 pauze od nedelju dana kg se vratise 4 kg gore cak i na delovima gde se skinulo salo kao da opet pocelo da se nakuplja...


Stvarno niti meni nije jasno kako si poslije dijete dobio to salo ???. Pa ja sam isto bio 6 nedelja na carb rotation dijeti i izgubio sam oko 5-6kg i poslije toga mi se nista nije vratilo.
Kada sam zavrsio sa dijetom, onda sam postepeno povecavao UH   i nista mi se nije vratilo, sve je bilo ok.
« Poslednja izmena: April 19, 2010, 06:38:31 posle podne IGI900 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #41 poslato: April 20, 2010, 06:18:15 pre podne »
vidis
ovo je ono o cemu smo pricali
ti si i pre nego sto si zavrsio dijetu ZNAO DA CES SE UGOJITI
mrzi me da sada trazim tvoja besomucna pitanja sta da radis posle rotacija a da se ne ugojis a da naglasim da si rekao da t ta pauza trja od 7 do 10 dana
i evo ga..VOILA...ti se ugoojio 4 kg za 7 dana..i to sala
pitanje 1-kako si znao da ces da se ugojis unapred?
pitanje 2..zasto nisi radio kako smo ti rekali i u temama pre ove?
konstatacija broj 100000
NISI OCIGLEDNO DOSLEDAN i tu je problem..
ukoluko si zderao 4 obroka u McDonadsu za 7 dana je moguce da si dobio 4 kg i to je pitanje ali su kg ili sta...
ovako.....

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #42 poslato: April 21, 2010, 01:34:00 posle podne »
nisam zderao u meku,nema ovde meka,ukupno sto sam imao 2 obroka (2 parceta pice i palacinak sa kremom i plazmom),rotirao sam 250 150 0 150 250 100 100,ne znam zasto mi se vratilo...moguce da je voda,upravu si,moguce da nisam dosledan bio dijeti do kraja,ali sam morao zbog obaveza 7 dana,ali kao sto sam obecao nastavio sam... ovo je druga sedmica posle pauze,vratila se kilaza na 80 kg...moguce da je to bila se voda navukla, kada zavrsim ovo necu imati dzank uopste i punicu se postepenije (ima li neko preporuku?????),trcanje cu da izbacim,,jedino subotom ili nedeljom kad organizujemo basket da mi to bude zamena sta mislite??? i kada budem rotirao u.h. sad ovih dana na koliko da drzim proteine , jel ok 2 g po kg telesne ili 2,5?
« Poslednja izmena: April 21, 2010, 01:37:20 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #43 poslato: April 21, 2010, 01:48:03 posle podne »
a mislim da za kardiom posle dijete se nemaju neke vece potrebe od 2 puta sedmicno + 4-5 puta sedmicno trening sa tegovima,jesam li upravu? da,i recimo kada se nema elle da li je ok stari sir,skroozz suv??
« Poslednja izmena: April 21, 2010, 01:50:13 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja Pitanja
« Odgovor #44 poslato: April 21, 2010, 03:42:26 posle podne »
kakav sir???