April 25, 2024, 02:38:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Efedrin  (Pročitano 9422 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Efedrin
« poslato: Jun 26, 2006, 11:32:42 pre podne »
Hteo bih da, pošto po prvi put izlazim na forum, pozdravim ideju i sve ljude koji su  postavili forum i naravno sve one koji ucestvuju u njemu!

    Zanima me koja je kolicina i vreme uzimanja Efedrina preporucljivo. Poceo sam da ga uzimam od pre otprilike mesec dana. Uzimam ga u kombinaciji sa Termo drine-rima i Aspirinom. Sobzirom na cenu efekat je zadovoljavajuc, ali me malo brine stanje nervnog sistema... Prijatelji mi preporucuju sedative, ali mislim da bi to bilo previse!

Pozdrav!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2006, 11:33:53 pre podne »
PS Znam naravno da ne spada u grupu steroida, ali nisam mu nasao prigodnije mesto... :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Efedrin
« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2006, 04:28:57 posle podne »
Reci nam u kojoj kolicini i kada ga ti uzimas!Kakvi crni sedativi?Ko ti je to predlozio????Sta ti je sa CNS-om???Razdrazljivost,nervoza??
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Efedrin
« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2006, 04:42:25 posle podne »
Pricano je o tome.... A takodje o dozama... Koliko sam ja cuo ne treba prelaziti 100 jedinica... U toj prici o uzimanju svi imaju neku svoju mudologiju... Tako da je najbolje da isceprkas po internetu info a i ovde po forumu.. Pa onda da pitas.....

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Efedrin
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2006, 07:33:41 posle podne »
e imam ja pitanje jedno..... Video sam negde da uzimaju ljudi E/C/A 3x puta dnevno... Jel mozes raci molim te kako se obicno to deli ili se uzima samo pred trening?

j00j4nt200

  • Gost
Re: Efedrin
« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2006, 08:08:59 posle podne »
Ne pricas nikome za efedrin pa ti niko nece ni predlagati sedative  :)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Efedrin
« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2006, 08:14:39 posle podne »
Citat: remetik
Hteo bih da, pošto po prvi put izlazim na forum, pozdravim ideju i sve ljude koji su  postavili forum i naravno sve one koji ucestvuju u njemu!

    Zanima me koja je kolicina i vreme uzimanja Efedrina preporucljivo. Poceo sam da ga uzimam od pre otprilike mesec dana. Uzimam ga u kombinaciji sa Termo drine-rima i Aspirinom. Sobzirom na cenu efekat je zadovoljavajuc, ali me malo brine stanje nervnog sistema... Prijatelji mi preporucuju sedative, ali mislim da bi to bilo previse!

Pozdrav!


Efedrin je najefektivniji kad se kombinira sa kofeinom u odnosu 20/200.Manje od toga ce proizvesti efekat ali ne tako dobar kao ovaj odnos efedrina i kofeina.Max doza 100-150mg efedrina naravno u podijeljenim dozama npr. 3 puta dnevno 30mg efedrina i 300mg kofeina.

Sedative zaboravi... to je najveca glupost koju sam cuo!!!
Kad bih i bilo razloga da uzimas sedative zar nebih bilo pametnije da iskljucis efedrin nego da se trujes sedativima.
A sto se tice nervnog sistema to moze biti povezano samo sa doziranjem,drugim hemikalijama ili jednostavno si preosjetljiv na efedrin...
NISMO SVI ISTI MORAS SAM ISTRAZITI STA  I KOLIKO TI NAJBOLJE ODGOVARA
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #7 poslato: Jun 27, 2006, 07:57:09 pre podne »
Ja ga uzimam u kombinaciji sa Termo drinerima i Aspirinom, sabijem jos i neki Ness ili neki energetski napitak, u zavisnosti od toga kako me radi. Uzimam ga samo pre treninga i to: Cetiri termodrinera i 2-3 Efedrina i 1 ili 2 Aspirina. Efekat je ludilo, ali mi je raspolozenje posle treninga pomenjljivo,
 od asnksioznosti do razdrazljivosti. Desava se retko, ali je mnogo zajebano kada me uhvati. Zbog toga su mi prijatelji preporucili da pored sebe imam benžos ili neki dr. sedativ. Mnogo mi je dobar Ef i zao mi je da ga batalim! Za Winstrol nemam kesa, a ne vidim neko pametnije resenje...

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Efedrin
« Odgovor #8 poslato: Jun 27, 2006, 08:22:04 pre podne »
spiropent?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #9 poslato: Jun 27, 2006, 10:29:46 pre podne »
Da spiropent, nemacki.

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Efedrin
« Odgovor #10 poslato: Jun 27, 2006, 10:41:22 pre podne »
Znam ja to,nego pitam jesi razmisljao o njemu?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #11 poslato: Jun 27, 2006, 10:46:37 pre podne »
Njega uzimam!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #12 poslato: Jun 27, 2006, 11:06:08 pre podne »
Cek, cek! Zajeb... uzimam efedrin arsan. Permutovao sam!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Efedrin
« Odgovor #13 poslato: Jun 27, 2006, 11:06:41 pre podne »
Sta je spiropent?

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Efedrin
« Odgovor #14 poslato: Jun 27, 2006, 11:29:39 pre podne »
Citat: remetik
Sta je spiropent?


Nemačka i po mnogima bolja (ali i skuplja) verzija clenbuterola.