Jun 11, 2024, 06:24:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.167 poruka u 18.755 tema - 20.950 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Kako skinuti stomak  (Pročitano 20223 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #30 poslato: April 16, 2010, 10:43:02 pre podne »
PA BRATE JEL REKAO DA NEMA PARA, I DA SE HRANI IZ MAJCINE KUHINJE,PA AKO VEC NE MOZE DA PRIUSTI SEBI VISE OD JEDNOG OBROKA I AKO SEBI NE MOZE DA PRIUSTI SUPPSE ZASTO ONDA DA TAJ JEDAN OBROK NE BUDE POSLE TRENINGA VALJAN I KVALITETAN,a za ostale obroke jebiga,tu je majcina kuhinja,on izdvoji svoje u.h. da mu spremi a sta ima od proteina ima,jbg ne moze da se bira! zasto ce neko izvuci iz mog teksta da je whey nebitan? zato sto sam rekao da je kao pocetnik i posto nema para da mu je ok na pocetku neko vreme bez wheya? pa covece ja pijem whey dex bcaa glutamin beta alanin, pio sam tecne amino i ne razumem ja bih se protivio suppsima? o kakih ti 40 jaja pricas? pa on kad je pocetnik i da jede eksere napredovao bi,pogotovu ako je mlad pa jos prvi meseci u teretani,nista lepse
Beat the genetics!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #31 poslato: April 16, 2010, 11:45:23 pre podne »
dzaba taj link,gde svi pokusavaju da srede ishranu,sto cistiju...decko je ocigledno finansiski ogranicen,i mora da klopa sto mu se servira..jbg pokusaj da izbacujes testa,i gluposti iz ishrane koliko je god moguce,i ako vec nista ne radis (da radis,mozda bi ima neki evric za klopu i teretanu) ;) ..trci,trosi se...ali onda nema dobitka na strani misica...ocigledno,jedno ili drugo..

Tako je, nisam finansiski u mogucnosti da kupujem neku sad specijalnu hranu,a suplemente npr. i da mogu ne bi kupovao. Ja zaista ne znam sta da izbacim iz ishrane osim hleba, gaziranog, slatkisa i masti (mada sam gore naveo zasto ne mogu u potpunosti masti da izbacim), jedino da jedem ribu samo, sto ne bih bas mogao. Takodje ne znam da li je dobro da jedem salamu, pastetu i koje su dobre.
E sad ja bih voleo da nabacim misicnu masu ali kao sto si rekao ili jedno ili drugo. Mene interesuje sta je bolje prvo da radim. Moje neko misljenje je da bi bilo dobro da radim masu, a kasnije da poradim ma masnim naslagama.
onda tebi nisu problem pare nego moras da jedes sta ti roditelji spreme;) a to je velika razlika!!!!!
prvo ta hrana koju mi jedemo je VERUJ MI JEFTINIJA NEGO SMECE KOJE SE JEDE(pizze,pljeve,sokovi itd)
pisao sam kada pazim plafon 400din dnevno,a kada ne pazim do 1500din dnevno ode...uzmi primer punjena pljeva i sok puh 250din,a ja za 245din kupim 1kg belog sa kostima i imam 4 KVALITETNA OBROKA;)
znaci tebi nisu problem pare nego moras da jedes maminu kuhinju
koliko godina imas???????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2010, 12:00:47 posle podne »
dzaba taj link,gde svi pokusavaju da srede ishranu,sto cistiju...decko je ocigledno finansiski ogranicen,i mora da klopa sto mu se servira..jbg pokusaj da izbacujes testa,i gluposti iz ishrane koliko je god moguce,i ako vec nista ne radis (da radis,mozda bi ima neki evric za klopu i teretanu) ;) ..trci,trosi se...ali onda nema dobitka na strani misica...ocigledno,jedno ili drugo..

Tako je, nisam finansiski u mogucnosti da kupujem neku sad specijalnu hranu,a suplemente npr. i da mogu ne bi kupovao. Ja zaista ne znam sta da izbacim iz ishrane osim hleba, gaziranog, slatkisa i masti (mada sam gore naveo zasto ne mogu u potpunosti masti da izbacim), jedino da jedem ribu samo, sto ne bih bas mogao. Takodje ne znam da li je dobro da jedem salamu, pastetu i koje su dobre.
E sad ja bih voleo da nabacim misicnu masu ali kao sto si rekao ili jedno ili drugo. Mene interesuje sta je bolje prvo da radim. Moje neko misljenje je da bi bilo dobro da radim masu, a kasnije da poradim ma masnim naslagama.
onda tebi nisu problem pare nego moras da jedes sta ti roditelji spreme;) a to je velika razlika!!!!!
prvo ta hrana koju mi jedemo je VERUJ MI JEFTINIJA NEGO SMECE KOJE SE JEDE(pizze,pljeve,sokovi itd)
pisao sam kada pazim plafon 400din dnevno,a kada ne pazim do 1500din dnevno ode...uzmi primer punjena pljeva i sok puh 250din,a ja za 245din kupim 1kg belog sa kostima i imam 4 KVALITETNA OBROKA;)
znaci tebi nisu problem pare nego moras da jedes maminu kuhinju
koliko godina imas???????


UPRAVO MOJA POENTA!
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #33 poslato: April 16, 2010, 12:24:01 posle podne »
Citat
a suplemente npr. i da mogu ne bi kupovao.
Da, otpada kita od njih.... ;D ;D ;D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #34 poslato: April 16, 2010, 12:32:02 posle podne »
Citat
a suplemente npr. i da mogu ne bi kupovao.
Da, otpada kita od njih.... ;D ;D ;D
:D :D :D :D :D

Van mreže plazmatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #35 poslato: April 16, 2010, 01:13:22 posle podne »
Zelim da se izvinim svima koje sam uvredio mojim postom u vezi toga sto sam naveo da sa su supse stetne ali isto tako nemozete ni vi mene da napadate sa vasim stavovima jer ono sto sam napisao tice se mog razmisljanja i to je moje subjektivno misljenje,a to da li cete vi ili neko drugi to koristiti to je samo vasa stvar, mene to ne zanima. Meni su doktori preporucili da ne koristim te stvari jer sam mlad i uopste nema potrebe za tim, kraj price. Otvorite temu na kojoj cete se svadjati oko toga jer mene zanima samo hrana i da naucim nesto od ljudi koji su strucni.

Mogu da priustim svaku hranu, nisam siromasan, samo ne znam koju konzumiram najvise. Mogu kupiti meso, pirinac, tunjevinu, kikiriki i sve ostalo povrce. E sad meni treba pomoc oko dnevnog plana ishrane. Nije mi tesko da se prilagodim.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #36 poslato: April 16, 2010, 01:29:20 posle podne »
Zelim da se izvinim svima koje sam uvredio mojim postom u vezi toga sto sam naveo da sa su supse stetne ali isto tako nemozete ni vi mene da napadate sa vasim stavovima jer ono sto sam napisao tice se mog razmisljanja i to je moje subjektivno misljenje,a to da li cete vi ili neko drugi to koristiti to je samo vasa stvar, mene to ne zanima. Meni su doktori preporucili da ne koristim te stvari jer sam mlad i uopste nema potrebe za tim, kraj price. Otvorite temu na kojoj cete se svadjati oko toga jer mene zanima samo hrana i da naucim nesto od ljudi koji su strucni.

Mogu da priustim svaku hranu, nisam siromasan, samo ne znam koju konzumiram najvise. Mogu kupiti meso, pirinac, tunjevinu, kikiriki i sve ostalo povrce. E sad meni treba pomoc oko dnevnog plana ishrane. Nije mi tesko da se prilagodim.
pa sto ne kazes tako
obrok 1.100g ovasa,8 belanaca
obrok 2.150g junetine,povrce,30g badema
obrok 3.150g belog,60g pirinca
obrok 4.150g ribe,100g pirinca
obrok 5.250g nemasnog sira
evo ga rodjeni ako nesto nije jasno pitaj slobodno
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže NeshaS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #37 poslato: April 16, 2010, 03:01:10 posle podne »
Ne znam sta da mislim o doktorima i njihovim savetima. S jedne strane radi se o obrazovanim ljudima, koji bi trebalo da znaju o zdravlju više nego prosečan čovek, dok s druge često i oni sami vode nezdrav život i mnogi nikada nisu pokušali čak ni neku dijetu da drže, o sportu da ne govorimo. Svaka čast izuzecima.
Verujem da mnogi od njih misle poput potpunih neznalica da su i supsi hemija, jer nikada nisu ništa pročitali o tome, a znaju da dele savete. Kada sam tražio od doktorke koja mi je preporučila da ne koristim suplemente da mi objasni zašto su štetni, ona ih je uporedila sa velikim i svim istim jabukama u nekom supermarketu, koje zbog tih osobina nisu prirodne!? Tako se ona izrazila..  Drugi doktor mi je preporučio da za masu pijem jaja od prepelice. :-)
Za profesionalizam u sportu nema dileme, nije baš najzdravije, prevelike težine i opterećenja oštećuju kardiovaskularni sistem u manjoj ili većoj meri.
Kako se bavim poslom koji je upravo vezan za analizu najrazličitijih supstanci, između ostalih i prirodnih proizvoda, u prilici sam da često saznam kako je podela hrane i dijetetskih proizvoda na zdrave i nezdrave, korisne i nekorisne često veoma relativna i promenjiva, jer se stalno otkrivaju nove činjenice.
Za nešto što ne zanima uvek ću prvo potražiti naučni dokaz, onda poslušati ljude koji su nešto probali na sebi i koji imaju iskustva u toj stvari ... a doktori neka rade ono što znaju i za šta su se školovali.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #38 poslato: April 16, 2010, 03:16:24 posle podne »
Doktori nisu inovatori novih ideja, oni nisu naucnici...oni se drze starih teza koje uopste nemaju naucnu osnovu niti se ista dokazalo u vezi toga...

Bar danas kada bodibiding ima tradiciju to treba da bude jasno...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #39 poslato: April 16, 2010, 03:23:44 posle podne »
Ne znam sta da mislim o doktorima i njihovim savetima.
To je postalo takvo pitanje da samo Bog zna odgovor,s obzirom kakve sve budalastine znaju da izgovore

Verujem da mnogi od njih misle poput potpunih neznalica da su i supsi hemija
90% njih ce ti to reci,veruj mi

Drugi doktor mi je preporučio da za masu pijem jaja od prepelice. :-)

Ovo je i meni jedna budala rekla,a onda mi je jedan porodicni prijatelj-lekar rekao da to ne radim,nikako zivo to da pijem




Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #40 poslato: April 16, 2010, 03:24:45 posle podne »
Pa samo idiot ce to preporuciti, salmonela nikad laksa za dobiti nije bila...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #41 poslato: April 16, 2010, 03:52:55 posle podne »
ma vecina ce ti doktora reci da ne pijes ta...cuda..ali jbg.mene je cale pre par god strpao u auto,i ajde da porazgovaram sa njegovim prijateljem,covek je inace jedan od nasin najboljih gastroenterologa,ali to nije ni bitno,vazno je da zna o cemu se radi sto se tice preparata... (tada sam tek poceo kao hrcak da navlacim proteine,kreatine..i ostalu bandu u kucu),caletov uvod je bio "ide u teretanu i pije neka g...ajde ga posavetuj,i ako treba neki pregled da odradi,kod koga sta i gde..itd" i covek je samo pitao sta koristim,kada je cuo sta je u pitanju,nasmejao se i rekao da nastavim slobodno sa tim! od tog dana je prestao rat izmedju mene i majke,na tom polju..  :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #42 poslato: April 16, 2010, 04:37:09 posle podne »
Svaka cast,konacno neko od doktora ko nema predrasuda
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #43 poslato: April 16, 2010, 05:49:05 posle podne »
Rijetki su takvi...

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #44 poslato: April 16, 2010, 05:54:06 posle podne »

..........................ma ne mogu da se nerviram!


Naturalac, to je to to je pravi odgovor nadam se da sada nema nista nejasno!
« Poslednja izmena: April 16, 2010, 05:58:13 posle podne TheDominick »