Mart 28, 2024, 06:18:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: E.C.A vs Xenadrin  (Pročitano 13441 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
E.C.A vs Xenadrin
« poslato: April 17, 2010, 10:15:56 pre podne »
Ok znam da efi nije sagorevac masti tj da na drugi nacin pomaze skidanju masnih naslaga, ali me zanima uz odgovarajucu dijetu, trening, kardio trening za koju stvar bi se pre odlucili? Ja sam godinama unazad koristio E.C.A a sad me neki "prijatelji" ubedjuju da bi xenadrine pomogao mnogo vise........

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2010, 11:08:23 pre podne »
Ok znam da efi nije sagorevac masti tj da na drugi nacin pomaze skidanju masnih naslaga, ali me zanima uz odgovarajucu dijetu, trening, kardio trening za koju stvar bi se pre odlucili? Ja sam godinama unazad koristio E.C.A a sad me neki "prijatelji" ubedjuju da bi xenadrine pomogao mnogo vise........
bolje uzmi neki dobar sagorevac(tipa xenadrine)nego ECA;)
ali 70% uspeha ide djeti tako da sredi prvo to,pa kad ponestane energije ti uzmi sagorevac;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #2 poslato: April 17, 2010, 11:18:59 pre podne »
Ja i jesam na dijeti, sad uzimam E.C.A kao i godinama unazad rezultati uvek savrseni, ali kazem ti cuo sam sam da je xenadrine odlican pa sad da ne bih bezveze rizikovao sa efijem, da predjem na xenadrine, pa sam zato i postavio temu sta mislite da je bolje ili da li je razlika toliko mala prosto da je pametnije uzeti xenadrine jer bi i on zavrsio posao uz odgovarajucu ishranu i trening

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #3 poslato: April 17, 2010, 11:22:00 pre podne »
Ja i jesam na dijeti, sad uzimam E.C.A kao i godinama unazad rezultati uvek savrseni, ali kazem ti cuo sam sam da je xenadrine odlican pa sad da ne bih bezveze rizikovao sa efijem, da predjem na xenadrine, pa sam zato i postavio temu sta mislite da je bolje ili da li je razlika toliko mala prosto da je pametnije uzeti xenadrine jer bi i on zavrsio posao uz odgovarajucu ishranu i trening
rezultati savrseni,pa onda ne menjaj to sto radis samo nastavi tako...sagorevac ce ti tu malo pomoci kada ne budes imao enegrije.u svakom slucaju ce pomoci;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #4 poslato: April 17, 2010, 01:17:04 posle podne »
Jesu savrseni ili vrlo zadovoljavajuci ali efi nosi neke svoje rizike..... razmislicu tnx  Naturalni

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #5 poslato: April 23, 2010, 01:01:10 pre podne »
ja sam pio xenadrin pocetkom marta..
uz regulisanu ishranu i moze nesto da se postigne..nije los..
znam samo da sam prvi dan uzimanja imao nenormalnu snagu...do tada sam iz bencha dizao maximum 110kg..
a taj dan cak 130kg tri puta.. :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #6 poslato: April 23, 2010, 08:47:14 posle podne »
ja sam pio xenadrin pocetkom marta..
uz regulisanu ishranu i moze nesto da se postigne..nije los..
znam samo da sam prvi dan uzimanja imao nenormalnu snagu...do tada sam iz bencha dizao maximum 110kg..
a taj dan cak 130kg tri puta.. :)
Nije los? Svuda pise da je odlican..... kao najbolji legalni sagorevac.....

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #7 poslato: April 24, 2010, 09:57:05 pre podne »
ja sam pio xenadrin pocetkom marta..
uz regulisanu ishranu i moze nesto da se postigne..nije los..
znam samo da sam prvi dan uzimanja imao nenormalnu snagu...do tada sam iz bencha dizao maximum 110kg..
a taj dan cak 130kg tri puta.. :)
Nije los? Svuda pise da je odlican..... kao najbolji legalni sagorevac.....
Pa to su napisali ti koji ga prodaju...najbolji legalni sagorevač...zar ti to ne zvuči kao reklama?

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #8 poslato: April 24, 2010, 12:40:47 posle podne »
pise da je najbolji zato sto je nov.bas kao sto kaze djordje..
treba ga osetiti na sopstvenoj "kozi"
kao sto sam i rekao,prvi dan sam dobio neverovatnu snagu,kao da sam uzeo neki NO reaktor..ali to je bilo samo
prvi dan,tako da verovatno ne radi po principu kao Animal Cut i slicno..
da mi se malo stomak icrtao,iscrtao se..mada,ja sam uz njega stalno radio kardio..i ishrana mi je bila kako treba..
tako da.. :P

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #9 poslato: April 24, 2010, 05:53:26 posle podne »
Hmm ok razmislicu jos malo, a Djordje to da je odlican rekao mi neki drugar koji ga je koristio. Hmmm ipak cu jos malo da porazmislim o tome da li ga vredi uzimati, mada sam i negde na forumu procitao Pedjin komentar da i on misli da je xenadrin odlican verovatno ga je i koristio..... razmislicu jos malo. Hvala vam na odgovorima :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #10 poslato: April 24, 2010, 05:58:04 posle podne »
Hmm ok razmislicu jos malo, a Djordje to da je odlican rekao mi neki drugar koji ga je koristio. Hmmm ipak cu jos malo da porazmislim o tome da li ga vredi uzimati, mada sam i negde na forumu procitao Pedjin komentar da i on misli da je xenadrin odlican verovatno ga je i koristio..... razmislicu jos malo. Hvala vam na odgovorima :)
za tvoj izleg sagorevac ce najmanje biti bitan u toj prici
pazi moju teoriju
za mene je bolje npr da uzmes BLEND protein i d aubacis jedna mali obrok...zato sto unosom proteina ti ubrzavas organizam za 30%,a cisto sumljam da ce neki sagorevac da ti ubrza metabolizam za 30%
dalje
ako ti vec imas 5 cvrstih obroka 2 praska,dosta bcaa,gluta,tecnih,omega3 i multi e onda razmisljaj da uzmes sagorevac,to ti je kao ona prica za NO. ako nemas AK oko treninga koji ce ti q... NO.
e to vazi i za sagorevac,ako ne sredis ishranu,ne ubecis whey,antikatabolike,zdrave masti,vitamine i minerale koji ce ti q... sagorevac
al sam se raspisao:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #11 poslato: April 24, 2010, 06:06:37 posle podne »
Hmm ok razmislicu jos malo, a Djordje to da je odlican rekao mi neki drugar koji ga je koristio. Hmmm ipak cu jos malo da porazmislim o tome da li ga vredi uzimati, mada sam i negde na forumu procitao Pedjin komentar da i on misli da je xenadrin odlican verovatno ga je i koristio..... razmislicu jos malo. Hvala vam na odgovorima :)
za tvoj izleg sagorevac ce najmanje biti bitan u toj prici
pazi moju teoriju
za mene je bolje npr da uzmes BLEND protein i d aubacis jedna mali obrok...zato sto unosom proteina ti ubrzavas organizam za 30%,a cisto sumljam da ce neki sagorevac da ti ubrza metabolizam za 30%
dalje
ako ti vec imas 5 cvrstih obroka 2 praska,dosta bcaa,gluta,tecnih,omega3 i multi e onda razmisljaj da uzmes sagorevac,to ti je kao ona prica za NO. ako nemas AK oko treninga koji ce ti q... NO.
e to vazi i za sagorevac,ako ne sredis ishranu,ne ubecis whey,antikatabolike,zdrave masti,vitamine i minerale koji ce ti q... sagorevac
al sam se raspisao:D
Nemam 5 cvrstih obroka, samo 3 nemam vremena toliko - posao, whey 2 puta dnevno, bcaa, glut + tecne amino, sad bih trebao i casein da uzmem za pred spavanje :) I druze hvala ti na tolikom pisanju lepo je videti kad se neko bas unese da ti pomogne i to sa dobrim savetima :) :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #12 poslato: April 24, 2010, 06:39:58 posle podne »
Hmm ok razmislicu jos malo, a Djordje to da je odlican rekao mi neki drugar koji ga je koristio. Hmmm ipak cu jos malo da porazmislim o tome da li ga vredi uzimati, mada sam i negde na forumu procitao Pedjin komentar da i on misli da je xenadrin odlican verovatno ga je i koristio..... razmislicu jos malo. Hvala vam na odgovorima :)
za tvoj izleg sagorevac ce najmanje biti bitan u toj prici
pazi moju teoriju
za mene je bolje npr da uzmes BLEND protein i d aubacis jedna mali obrok...zato sto unosom proteina ti ubrzavas organizam za 30%,a cisto sumljam da ce neki sagorevac da ti ubrza metabolizam za 30%
dalje
ako ti vec imas 5 cvrstih obroka 2 praska,dosta bcaa,gluta,tecnih,omega3 i multi e onda razmisljaj da uzmes sagorevac,to ti je kao ona prica za NO. ako nemas AK oko treninga koji ce ti q... NO.
e to vazi i za sagorevac,ako ne sredis ishranu,ne ubecis whey,antikatabolike,zdrave masti,vitamine i minerale koji ce ti q... sagorevac
al sam se raspisao:D
Nemam 5 cvrstih obroka, samo 3 nemam vremena toliko - posao, whey 2 puta dnevno, bcaa, glut + tecne amino, sad bih trebao i casein da uzmem za pred spavanje :) I druze hvala ti na tolikom pisanju lepo je videti kad se neko bas unese da ti pomogne i to sa dobrim savetima :) :)
bato rekao sam jednom,radio sam u jednom momentu dva posla i jeo sam 6+1,jbg pravis kuci hranu i nosis na posao...ali 4+2 je ok skroz;)
jbg moras da imas + obroka(neka bude 4 cvrsta i jedan blend ili kazein) i whey naravno....onda daj pare za kazein a sagoevac neka ceka;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #13 poslato: April 24, 2010, 07:02:23 posle podne »
Hmm razmislicu tnx :)

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: E.C.A vs Xenadrin
« Odgovor #14 poslato: April 24, 2010, 10:38:31 posle podne »
bato rekao sam jednom,radio sam u jednom momentu dva posla i jeo sam 6+1

2 puta po 8 sati? :)