April 20, 2024, 01:30:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Forza Inter......  (Pročitano 67851 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Forza Inter......
« poslato: April 21, 2010, 03:48:01 posle podne »
Posteno bice to tezak revans na onoj livadi i protiv onog malog cuda,ali...FORZA................................................
Inter razbio Barselonu 3:1

Fudbaleri Intera pobedili su Barselonu 3:1 (1:1) u prvom meču polufinala Lige šampiona na 'Đuzepe Meaci'.

Prvak Evrope poveo je u Milanu u 19. minutu preko Rodrigesa, ali se Inter brzo vratio i izjednačio u 30. pogotkom Snajdera. Ekipa Žoze Murinja je prepustila kontrolu meča gostima i sjajnim kontrama u nastavku stigla do 3:1 golovima Maikona i Milita, dvostrukog asistenta. Domaći igrači potpuno su zatvorili glavne igrače Barselone Ibrahimovića i Mesija.

Posle 20 minuta izjednačene igre bez gol šansi, nekadašnji igrač Intera, Brazilac Maksvel je sjajno prošao po levoj strani svo do gol aut linije, vratio loptu na penal gde je sam bio Perdo Rodriges koji ju je poslo po zemlji uz desnu stativu za prednost Katalonaca na 'Đuzepe Meaci'.

Međutim, samo deset minuta kasnije Inter se vratio u igru. Pošto je propustio dve šanse, Dijego Milito je posle centaršuta Etoa sa desne strane primio loptu na penalu i sjajno proigrao usamljenog Snajdera na levoj strani koji je lako savladao Viktora Valdesa.

Već u trećem minut drugog dela Inter je preokrenuo rezultat. Milito, koji je kao i pre prvog gola upropastio nekoliko akcija, pobegao je čuvarima na levoj strani, gurnuo loptu u sredinu šesnaesterca gde je bio Maikon koji je sjano reagovao i iz drugog kontakta loptu poslao pored Valdesa.

Sedam minuta kasnije Žoze Murinjo je napravio prvu izmenu i umesto Gorana Pandeva u igru uveo Dejana Stankovića.
Beta
Beta

Inter je iskoristio šok gostiju i već u 60. minutu stugao do trećeg gola. Posle dve asistencije Dijego Milito konačno je postigao gol posle ne baš najboljeg udarca glavom Snajdera sa leve strane. Prethodno je centrirao Eto sa desne.

U finišu meča Barselona je dominirala ali je stigla samo do jedne šanse i to posle šuta Mesija iz slobodnog udarca, a deset minuta pre kraja Stanković je zbog grubog starta dobio žuti karton pa će propustiti revanš u Kataloniji. U samoj završnici Vesli Snajder je oborio Danija Alveša u kaznenom prostoru ali sudija nije svirao penal, pa će Inter na 'Kamp Nou' braniti dva gola prednosti.
FoNet
FoNet

Barselona je imala daleko više loptu u posedu (67% - 33%), imala je i više šuteva u okvir gola (6/5), ali nikada u poslednje dve godine nije delovala tako neubedljivo u napadu kao protiv Intera. Misi i Ibrahimović nikako nisu uspevali da nadigraju Lusija, dok Čavi nije uspevao da razdrma svoj vezni rek. Sa druge strane Milito je predvodio fenomenalne kontre gostiju, a na kraju je zabeležio dve asistencije i postigao gol koji je priznat iako je bio iza leđa gostujuće odbrane.

Inter - Barselona 3:1 (1:1)
Snajder 30, Maikon 48, Milito 60 - Rodriges 19

Inter Milan: 12 Žulio Cezar – 4 Havijer Zaneti, 6 Lusio, 25 Valter Samuel, 13 Maikon - 8 Tijago Mota, 19 Esteban Kambijaso, 10 Vesli Snajder – 27 Goran Pandev, 22 Dijego Milito, 9 Samjuel Eto. rezerve: 21 Ornaldoni, 2 Kordoba, 5 Stanković, 11 Muntari, 23 Materaci, 26 Kivu, 45 Baloteli

Barselona: 1 Viktor Valdes – 2 Danijel Alveš, 3 Đerar Pike, 5 Karles Pujol, 19 Maksvel – 16 Serhio Buskets, 15 Sejdu Keita, 6 Ćavi Ernandes – 10 Lionel Mesi, 17 Pedro Rodroges, 9 Zlatan Ibrahimović. rezerve: 13 Hose Pinto, 4 Markes, 11 Krkić, 14 Anri, 18 Milito, 22 Abidal, 24 Ture
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=04&dd=20&nav_id=425819

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #1 poslato: April 21, 2010, 07:24:20 posle podne »
MURINJO,MURINJO,MURINJO!!!
Svaka cast coveku,kako je postavio taktiku...Ibrahimovic se nije video,a Zaneti je Mesija drzao u dzepu.Sredina zapecacena.
Katalonci se dodavali,i gubili vreme...kad ono prc,prc,prc i 3 komada u mrezi.

p.s.Dobar dres

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2010, 07:35:46 posle podne »
MURINJO,MURINJO,MURINJO!!!
Svaka cast coveku,kako je postavio taktiku...Ibrahimovic se nije video,a Zaneti je Mesija drzao u dzepu.Sredina zapecacena.
Katalonci se dodavali,i gubili vreme...kad ono prc,prc,prc i 3 komada u mrezi.

p.s.Dobar dres
Tnx..
Znaci po meni najveca greska Pepa je Mesi u sredini.Da je bio gde treba,prosao bi neku sigurica..No na srecu zato je tu Murinjo i bro Havijer.
Kapa dole Haviju trci bolje od svih decaka.
No,Barsina livada i njihovo umece posteno tek dolazi.
Ali FORZA INTER....  8)   :-*

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2010, 07:46:52 posle podne »

No,Barsina livada i njihovo umece posteno tek dolazi.
Vec su smradovi izjavili kako ce trava biti dobro isprskana,da bi se lopta brze kretala.

Ali sto kazes FORZA INTER...trofej u Milano :) :) :)

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2010, 07:51:38 posle podne »
ja teo da zalepim singl 1000 na iz x u 1 al iscima se i jbg...  :-\
Stood strong troughout the years

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #5 poslato: April 21, 2010, 07:59:11 posle podne »
Moj kolega opalio dupli singl sa tacnim rezultatom..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #6 poslato: April 21, 2010, 08:03:39 posle podne »
Hahaha ja sam zastoki navijac Milana vec 22-23 godine,ali sam sinoc navijao za Inter jer mrzim Barselonu,isto kao i Man. Utd ;D

A i Murinjo je CAR,ludak kakvog nema medju trenerima...Jeste da je izbacio meni jod jedan drag klub-Chelsea,ali mora se priznati da je vrhunski majstor
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #7 poslato: April 21, 2010, 08:10:12 posle podne »
Hahaha ja sam zastoki navijac Milana vec 22-23 godine,ali sam sinoc navijao za Inter jer mrzim Barselonu,isto kao i Man. Utd ;D

A i Murinjo je CAR,ludak kakvog nema medju trenerima...Jeste da je izbacio meni jod jedan drag klub-Chelsea,ali mora se priznati da je vrhunski majstor
Znam ,znam..
Pazi,jeste malo cudno,ali ja navijam bas navijam za 2 kluba.
br.1 Chelsea
br.2 Inter
e sad..kao sto Nikola rece,svaka cast Barsi i onom malisi,ali brate kakva je kradja bila prosle godine protiv Celsija,ma nemaaa daljeee.
zato ove godine,ODI VAMOOO..
Samo mi se nece ni malo svideti ako Murinjo ode na mesto Fergija,ni maloo..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #8 poslato: April 21, 2010, 10:25:29 posle podne »
E to nikako!

A kradja prosle godine protiv Chelsea u polufinalu je NEVIDJENA...5 nedosudjenih penela u korist Chelsea!!!

Sad ako Bog da,pa da im se vrati sve...kao Manchester-u protiv Bayerna za ono iz '99 ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #9 poslato: April 21, 2010, 10:42:50 posle podne »
I ja sam ih izbrojao tada, tacno 5, uh kako sam se iznervirao...

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #10 poslato: April 22, 2010, 07:29:54 posle podne »
Mourihno je zaista jedna legenda od trenera, samo on zna postaviti taktiku  protiv Barcelone. :)

Van mreže Micronized

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #11 poslato: April 24, 2010, 01:32:02 pre podne »
U Barseloni ce da prime 5 komada  8)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #12 poslato: April 24, 2010, 02:48:56 pre podne »
U Barseloni ce da prime 5 komada  8)
Mozda na PES-u :D :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #13 poslato: April 24, 2010, 08:14:08 pre podne »

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #14 poslato: April 24, 2010, 09:32:02 pre podne »
 ;)