April 16, 2024, 03:53:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Forza Inter......  (Pročitano 67838 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2010, 10:55:47 posle podne »
INTER,INTER,INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #16 poslato: April 28, 2010, 10:56:33 posle podne »
Oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #17 poslato: April 29, 2010, 08:49:42 pre podne »
Inter sa desetoricom ugušio Barselonu i otišao u finale Lige šampiona! Foto
Blic online | 28. 04. 2010. - 22:39h | Komentara: 199

Fudbaleri Intera su nakon 90 minuta ubijanja fudbala protiv Barselone herojski obavili svoj zadatak - porazom od 0:1 su sačuvali sjajnih 3:1 sa Meace i plasirali su se u 38 godina čekano finale Lige šampiona! Sada već bivši šampioni Evrope su neverovatan bedem ispred gola "neroazura" probili tek u 83. minutu, ali ni briljantan potez Pikea ni to što su više od sat vremena imali igrača više im nije pomoglo u pokušaju da se eventualnom odbranom titule upišu u istoriju.

Fenomenalni Žoze Murinjo je pre utakmice rekao da je meč na Santjago Bernabeu za Barselonu opsesija, a za njegov tim san. Iako je krcati Kamp Nou neko vreme bio opsednut, zbog Interove taktike ubrzo je lako mogao i da zaspi.

 

"Neroazuri" su kao i u prvoj utakmici potpuno svesno prepustili loptu Barseloni, a onda joj nisu dozvolili da bilo šta konkretno sa njom uradi.

 

Domaća ekipa je u prvih dvadesetak minuta praktično bez prestanka držala loptu u nogama. Međutim, fantastična disciplina i odlično pozicioniranje igrača u svojoj trećini terena nisu dozvolili Kataloncima da igraju ono što najbolje znaju, a to je ofanzivni fudbal.

 

Gvardiolina mantra "napad, napad, napad" je proteklih nekoliko dana ponavljana uzalud, jer 80:20 u posedu lopte i nekoliko stotina dodavanja više u odnosu na rivala nisu ono što je Barsi bilo potrebno. Lopte su mirno čišćene iz šesnaesterca, a jedini razlog za ustajanje sa sedišta na stadionu je bio lep pokušaj iz prve Pedra na ubacivanje Danija Alveša.

 

Svaka nada u to da će se ritam promeniti do kraja utakmice pala je u vodu već u 27. minutu i to u trenucima kada je Inter konačno krenuo da igra ofanzivnije.

Zasluge za to idu prilično neverovatnoj odluci sudije Franka de Bekerlea, koji je zajedno sa izvađenim crvenim kartonom za Tijaga Motu ugušio i argument Barse iz prve utakmice o nepravednom suđenju.

 

Tijago Mota je rukom odgurnuo Serhia Buskeca, koji se teatralno srušio na zemlju i tako od belgijskog arbitra iznudio poprilično neverovatno direktno isključenje. Stvari su mogle da budu drugačije da je Belgijanac izvukao žuti i na taj način isključio već opomentog Tijaga Motu.

 

 

Ako neki čovek na nekoj utakmici crveni karton može da upotrebi u svoju korist, onda je taj čovek Žoze Murinjo, a ta utakmica Barselona - Inter. Igra sa desetoricom nije uopšte smetala "neroazurima", koji su povremeno Samjuela Etoa koristili i na levom beku. Inter se potpuno posvetio svojoj, blago rečeno, dekadentnoj igri, i defintivno se nije obazirao na to što Barselona sat vremena nije morala uopšte da brine o svom golu.

 

Tako su uspavanku sa 21 igračem na terenu na kratko prekinuli samo sjajan šut Mesija (kakav je ušao protiv Arsenala), odlična reakcija Žulia Cezara i snažan ali neprecizan slobodnjak nevidljivog Ibrahimovića. Posle toga mirno je bilo sve do poslednjih desetak minuta, u kojima je seriju uzbuđenja otvorio promašaj Krkića.

 

Inter sve do tada nije sebi dozvoljavao ni milimetarske greške, a zadnja linija nije pogrešila čak ni u 83. minutu kada je Pike majstorski postigao gol. Fudbaler Barselone je bio korak u ofsajdu, ali je zastavica ostala dole. Pike je pokazao Zlatanu šta je trebalo da radi u prvom poluvremenu, sjajno se okrenuo i tako sebi potpuno otvorio mrežu - 1:0 za najavu paklene završnice.

 

U njoj se mreža još jednom zatresla, ali je akcija Barselone prethodno prekinuta zbog još jedne sumnjive sudijske odluke - Jaja Ture je navodno igrao rukom.

Bilo kako bilo, Murinjova ekipa je amortizovala pritisak, šutevi Mesija i Ćavija nisu bili dovoljno dobri pa je ukupan rezultat ostao 3:2 za neverovatne "neroazure" i trenutno, bez pogovora, najvećeg majstora taktike - "Specijalnog".

 

Evropa će dobiti novog šampiona, a on će biti jedan od dva stara velikana - Inter ili Bajern.
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/177322/Inter-sa-desetoricom-ugusio-Barselonu-i-otisao-u-finale-Lige-sampiona

Ma gde Bajern...... FORZA INTERNAZIONALE

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #18 poslato: April 29, 2010, 10:24:42 pre podne »
Murinjo rullz!!!
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #19 poslato: April 29, 2010, 11:02:03 pre podne »
Posteno mislio sam da je skoro nemoguce odigrati bunkericu protiv takvog tima kao sto je Barsa,pored
malog cuda Mesija koji na tom njihovom terenu dobbija svu sirinu,ali zaista Jose je opet pokazao da je
neverovatan poznavalac fudbalske igre.
Ko ga ne voli moze pricati svasta,ali i ovaj put argumenti su na njegovoj strani.
Dobili su Barsu 3-1,prilicno lagano.I tu neka dalja prica je nepotrebna.
Odigrali bunker sa 10 igraca,zaustavili Mesija i sve ostale majstore.Nenavijacki mislim da su i onaj gol
dali iz ofsajda,i sem toga i Krkiceve sanse nista vise.
Inace Inter je nekada igrao sa cuvenim Hererom slicnu igru,napadacki kada treba,a isto tako neprobojna
odbrana po potrebi.
Verujem da ce ovo biti 3 titula Intera u najjacem takmicenju.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #20 poslato: April 29, 2010, 11:17:34 pre podne »
Po meni 2 kljuca juce:
Maikon-niko ga nije presao nijednom,nijedan centarsut sa te strane gotovo da nije upucen...mali Pedro je na kraju kad je video da mu nista ne moze promenio stranu.Imao je 20-tak duela 1 na 1 i sve je dobio.
J.Zaneti-dokaz da jedan covek moze da zaustavi "strasnog" Mesija.I to covek sa 37 godina.Znaci mali sem onog jednog suta i asistencije Pikeu (koji je bio u ofsajdu) nije prdnuo ceo mec,nije se cuo.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #21 poslato: April 29, 2010, 11:38:08 pre podne »
Bas tako..
I drzali su tu zadnju liniju vojnicki do kraja.
Kad pogledas sa strane pod konac..

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #22 poslato: April 29, 2010, 01:01:31 posle podne »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #23 poslato: April 29, 2010, 05:53:52 posle podne »
Svaka cast Interu na pobijedi,napokon da je i Barcelona jedanput pala, ali ipak u finalu navijam za Olica i njegov Bayern.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #24 poslato: April 30, 2010, 12:33:37 pre podne »
Hhahahah evo ja se danas vratih iz Barselone ;D

jbt juce je citav grad bio prepun ljudi u Barsinim i Interovim dresovima...I nikakve frke ili tenzije nema...kod nas da igra bilo koji nas tim,pa da dodje neko sa strane od navijaca,zavrsio bi izboden na sred ulice ;D

Ali,osecaj kad gledas tekmu sa 5 Italijana u dresovima Intera,a oko tebe puno Spanaca u Barseloninim bojama...I Inter dobija,nastaje ludilo po ulicama ;D

VRH!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #25 poslato: April 30, 2010, 08:29:07 pre podne »
Brat moj zavidim ti puno ako si isao jos i tekmu da gledas???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #26 poslato: April 30, 2010, 11:08:37 pre podne »
Bio sam na Nou Kampu dan ranije i reko' ajde da vidim za karte...ali me cijena od 500(za 3. nivo) i 1000eur(za prvi) brzo o'ladila ;D Da je igrao Milan,mozda bi i dao,ali ovako ipak ne :wink:

Gledao sam u nekom pabu,ali je i to bilo extra jer jhe atmosfera bila vrh :)

Posle na ulicama su Italijani napravili slavlje,pa je i to bio dozivljaj :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #27 poslato: April 30, 2010, 11:17:18 pre podne »
Bio sam na Nou Kampu dan ranije i reko' ajde da vidim za karte...ali me cijena od 500(za 3. nivo) i 1000eur(za prvi) brzo o'ladila ;D Da je igrao Milan,mozda bi i dao,ali ovako ipak ne :wink:

Gledao sam u nekom pabu,ali je i to bilo extra jer jhe atmosfera bila vrh :)

Posle na ulicama su Italijani napravili slavlje,pa je i to bio dozivljaj :)
Da,u svakom slucaju dozivljaj..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #28 poslato: April 30, 2010, 11:22:43 pre podne »
Ma i sam grad je perfektan...Sad bi se preselio ;D

Ali kako su skocili Spanci kad je Krkic dao onaj go ;D I onda leden tus,a mi onda ko budale pocnemo da se deremo...ludilo ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Forza Inter......
« Odgovor #29 poslato: April 30, 2010, 11:34:12 pre podne »
500e karta... kukuuu :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..