April 20, 2024, 06:34:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?  (Pročitano 14294 puta)

Van mreže still_bmf

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2010, 01:57:41 pre podne »
mislim za maj sam spremio iso sensation,glutapure,bcaa,omega 3,tribulus,l car.dex...mislim sve me to kostalo odprilike 19 000...pa sam mislio da smanjim troskove recimo za gluta i bcaa da zamenim aminobolicom????

Lose si mislio. Kupi jeftiniji protein pa posto preferiras UN uzmi Prostar - koji imas i u vecem pakovanju od Is93, pa je samim tim na duze staze ekonomicniji.

Izbaci tribulus, l-carnitine koji su za tebe beskorisni. I ustedio si na pravu stranu.

I btw...ne zelim da citam vise gluposti koje sam obrisao.  ;)



Kupio bi prostar da ga ima(nema ga) ...kupio bi i gold on (nema ga) iso mi je bila opcija....a sto se tive tribulusa i l car to cu samo sad da uzmem i encu vise i to nisu neke pare.....pare su glutapure 4900 i bcaa 3200  plus whey za mesec dana...ali kao sto kazes u aminobolicu nema tu dovoljna gramaza ne moze da zameni :)) hvala u svakom slucaju

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #16 poslato: Jun 25, 2010, 12:07:02 posle podne »
Ev kad je vec Ultimate u pitanju..imam par pirtanja pa da ne otvaram novu temu... ne volim previse da se trosim na supse...al trenutno je defka u toku pa bi uzeo nesto ua snagu..

konkretno sam mislio kre-alkalyn od ultimate, mogu jeftino da ga dobijem...pa da vidim dal je neko koristio i kako ste zadovoljni...
pakovanje je od 120kapsula, po 750mg..preporuka je 1-2kapsule dva puta dnevno... moje misljenje da je potrebniji prije treninga ? ?
meni se cini to mala doza..al ne znam, zato i pitam...

i jos jedno pitanje dal ima smisla uzimati neki NO-reaktor na defci, horse imam u vidu ...

ako moze pomoc oko krealkalina bilo bi dobro...znaci kada bi bilo najbolje, koliko..i dal ima smisla uzeti samo jednu kutiju.. ili ? jer ni defka nece jos dugo trajati... hvala unaprije..pozz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #17 poslato: Jun 25, 2010, 12:45:22 posle podne »
cao
pa nema smisla uzimati ni No rekator ni kre alk u tvom slucaju kako ti kazes "defincije"
na jednom drugom forumu sam imao rasrpavu sa jednim strucnjakom gde je on preprpucio monohidrat creatin kada je neko na masi a kada je na defki onda cre alka..
dakle..
kre alk je takdojer creatin
tacno da su mehanizmi delovanja hvala bogu drugaciji itd....ali nema bas i neke preke potrebe da ga se uzima kada je cilj SKIDANJE MASNOCA
a pogtovo ne da se uzimaju NO rekatori......
e sada
dali se moze uzimato kre na def...
pa moze..ali kazem
ne vidim razlog ZA CEGA BI TO NEKO RADIO
ako ide sa ciljem sa "sacuva masu"...e onda do q...a

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #18 poslato: Jun 25, 2010, 01:03:51 posle podne »
Ev kad je vec Ultimate u pitanju..imam par pirtanja pa da ne otvaram novu temu... ne volim previse da se trosim na supse...al trenutno je defka u toku pa bi uzeo nesto ua snagu..

konkretno sam mislio kre-alkalyn od ultimate, mogu jeftino da ga dobijem...pa da vidim dal je neko koristio i kako ste zadovoljni...
pakovanje je od 120kapsula, po 750mg..preporuka je 1-2kapsule dva puta dnevno... moje misljenje da je potrebniji prije treninga ? ?
meni se cini to mala doza..al ne znam, zato i pitam...

i jos jedno pitanje dal ima smisla uzimati neki NO-reaktor na defci, horse imam u vidu ...

ako moze pomoc oko krealkalina bilo bi dobro...znaci kada bi bilo najbolje, koliko..i dal ima smisla uzeti samo jednu kutiju.. ili ? jer ni defka nece jos dugo trajati... hvala unaprije..pozz
drzi se ti whey,bcaa,glutamin na defci i misici ce biti mirni;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #19 poslato: Jun 25, 2010, 04:09:41 posle podne »
ma OK pitam samo, u pocetku defke je bilo malo rigoroznije, sada sam UH opet solidno povecao, ali sam i malo povecao kardio(nekad cak dva dnevno ali naravno niski intezitet..ujutru brza setnja, uvece NEKAD s bajkom vozanje po gradu)...i napretka u rezanju ima, a kako sam ubacio opet UH, i misici su dosta puniji sto je doprinijelo izgledu, i cini se kao da je i bf odma jos nizi...

za NO sam i pretpostavljao....ali eto krealkalin sam mislio samo zato sto ne navlaci vodu kao monoh. cisto radi snage...jer kao sto sam krekao, nema tu neke rigorozne dijete, jednostavno ovako mi ide solidno.

hvala vam u svakom slucaju na odgovorima ;) pozz

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #20 poslato: Jun 25, 2010, 04:14:14 posle podne »
@naturalni..dajes prednost glutaminu nad bcaa ?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #21 poslato: Jun 25, 2010, 04:57:13 posle podne »
@naturalni..dajes prednost glutaminu nad bcaa ?
ne
na defci po meni BCAA je mnogo potrebniji;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #22 poslato: Jun 25, 2010, 08:01:10 posle podne »
e moja greska drug, nisam uopste ni upratio da si pomenuo bcaa ;) ...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #23 poslato: Jun 25, 2010, 10:09:47 posle podne »
Kad smo vec kod proteina da ne trazim onu staru temu, ja sam mislio da je on gold najbolji dok nisam probao isoflex.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #24 poslato: Jun 25, 2010, 10:12:00 posle podne »
pa ne moze konc i isolat da bude bolji od isolata..i treba koristiti sada dok je damp cena..kad dodje nova zaliha ne verujem da ce biti tako povoljan..

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #25 poslato: Jun 25, 2010, 10:28:48 posle podne »
Pa on gold je mesavina koncetrata i izolata po ceni izolata, ili ce bar tako biti kad signe u julu. Videcemo uostalom, sve je poskupelo. Hiljadrarka gore dole, prezivecemo, kad i ovako sve pare sto imamo s*ebemo na supse i hranu.
« Poslednja izmena: Jun 25, 2010, 10:35:12 posle podne icko »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #26 poslato: Jun 25, 2010, 10:41:04 posle podne »
ne,,nego je sada taj isolat po ceni konc i isolata, inace bi trebao da bude kao iso 100

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #27 poslato: Jun 25, 2010, 10:43:20 posle podne »
Mozda vec nije, jer ovi iz Hulka su pre neki dan digli cene.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #28 poslato: Jun 25, 2010, 10:54:47 posle podne »
jos uvek je 5900. nismo dobili info da se podize..a mnogi od nas imaju prilicne zalihe ..tako da je pitanje kad ce svi da podignu zato treba iskoristiti  :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: ULTIMATE NUTRITION AminoBOLIC -pitanje?
« Odgovor #29 poslato: Jun 26, 2010, 09:22:22 pre podne »
Kad smo vec kod proteina da ne trazim onu staru temu, ja sam mislio da je on gold najbolji dok nisam probao isoflex.
kao sto ti kaze lazic NIJE TO ISTO
gold je bio najbolji u SVOJOJ KLASI(isolat/koncetrat)ali sada ima PROSTAR sa 83% isolat/koncetrat tako da je ULT bolji sada od ON.
a allmaxx isoflex je sada najbolji sto se tice odnos CENA/KVALITET(ja ga pijem trenutno i odlican je;))
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!