April 27, 2024, 06:28:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa  (Pročitano 4244 puta)

Van mreže wlifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« poslato: April 28, 2010, 09:26:31 pre podne »
Pozdrav,bavim se olimpiskim dizanjem tegova imam 32 godine ,  molio  bih za misljenje za sledecu turu ,cilj mi je eksplozivnost,snaga i iizdrzljivost?
prva nedelja deca
druga nedelja deka i 5 puta po pola tablete anadrola
treca nedelja    5 tableta anadrola
cetvrta nedelja 5 tableta anadrola
peta nedelja  5 tableta androla  +testosteron+ plus pocetak zastite
seta nedelja testosteron
sedma nedelja testosteron

telesna tezina mi je 95kg visina 174
Koliko sam procitao po forumu anadrol je dosta toksican ali ovde vidim da se radi o dosta maloj kolicini pa ne bi trebo da nanese veliku stetu i molio bi vas za preporuku za zastitu?
sve ovo vec sam nabavio ali mi nije problem da bacim u smece ako imate bolji predllog
« Poslednja izmena: April 28, 2010, 09:29:22 pre podne wlifter »

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #1 poslato: April 28, 2010, 03:38:24 posle podne »
Po meni ovo nema veze  sa mozgom pozzz

Van mreže dijamant

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #2 poslato: April 28, 2010, 10:06:13 posle podne »
Mislim da ti je dobar izbor ,samo se nadam da si uzeo odgovarajuce estere, nandrolonphenylpropionat i testosteron suspenziju.
Sto se tice duzine ciklusa to zavisi licno od tvojih potreba,koje mi ovde neznamo
Jos bih razmislio o Halotestinu ,ako moze da se pronadje negde
Naravno da  treba dobro da razmislis o stetnosti ovakvog ciklusa i njegovim mogucim posledicama jer Anadrol i test.suspenzija su proizvodi sa najizrazenijim nuspojavama i treba biti pazljiv sa doziranjima

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #3 poslato: April 29, 2010, 02:56:52 posle podne »
A koliko vidim ni ti nemas nikakve veze sa mozgom
Mislim da ti je dobar izbor ,samo se nadam da si uzeo odgovarajuce estere, nandrolonphenylpropionat i testosteron suspenziju.
Sto se tice duzine ciklusa to zavisi licno od tvojih potreba,koje mi ovde neznamo
Jos bih razmislio o Halotestinu ,ako moze da se pronadje negde
Naravno da  treba dobro da razmislis o stetnosti ovakvog ciklusa i njegovim mogucim posledicama jer Anadrol i test.suspenzija su proizvodi sa najizrazenijim nuspojavama i treba biti pazljiv sa doziranjima

Van mreže wlifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #4 poslato: April 29, 2010, 03:10:33 posle podne »
Mislim da da bi trebalo da objasnis zasto ovaj ciklus koji sam napisao ne valja,a ne dali neko ima nesto u mozgu ili nema

Van mreže dijamant

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #5 poslato: April 30, 2010, 01:01:52 pre podne »
Ja nevidim razlog za takve uvrede.
J.bte neznam uopste odakle pojedincima takav nedostatak osnovne kulture u ophodjenju sa drugim njudima.
Pa ovaj forum citaju razni profili ljudi ,od klinaca koji treba da uzmu nekoga za primer u komunikaciji do formiranih intelektualaca koji traze malo sire obrazovanje.
I kada takvi ljudi vide takav nacin komunikacije,sta mogu pomisliti o tebi Ivane.ipsc???
Neki ce ti se diviti a neki smejati..
A sta ti mislis o sebi?


Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2010, 03:19:00 posle podne »
Ja ne znam odakle ovako nesto...ali je cista gl;upost!
Cak i neko ko nema pojma zna da ovo ne valja!
Sta radi deca 2 nedelje?prvi put vidim da neko ubacuje test na kraju kure..sjajno!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2010, 09:19:22 posle podne »
Ja nikoga nisam uvrediok, rekao sam za to sto je kupio da nema veze sa zdravim razumom i to kako on to planira da uzima to je cista ludost, a sto se tice objasnjenja nek malo vise cita ovaj forum pa ce saznati, ni meni niko nista nije dao na izvolte. Ja sam ga samo upozorio a on nek vidi dalje mozda ce mu Cvele objasniti kako i zasto ako ga ne mrzi ali eto ja nemam vremena pozzzz  ;) ;) ;)

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2010, 01:27:12 posle podne »
Burazeru  ovo nema veze sa vezom sto si ti predlozio.Pazi naravno je da bi imao efekta jel bi uzimao 5 anadrola,ali dali znas koliko je anadrol toksican!!???Ja cu ti reci da je ovo takva glupost da je to neverovatno!!!PAZI STA RADIS!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2010, 05:52:19 posle podne »
Pa da kura nije pametno osmisljena, nije.
Greska 1: Anadrol, ne znam za sta ce ti on. Izuzetno je toksicam]n, uopste nije sala sa njime. Ne vjerujem da ces bas sa njime dobiti na eksplozivnosti, jer ima da navuces mase i vode podosta. Bolja varijanta plavo srce. Bar po meni. Uradicete, a nije tako otrovan.
Greska 2: Nisi napisao koji Test, a to mnogo mjenja stvari i naravno, nema smisla ubacivati Test na kraju u ovoj kuri. Sibaj od pocetka. Ali opet ne znamo koji.Test ti je osnova.
Opet jedine doze koje si naveo to je za Anadrol, o Testu i Deci ni rjeci
Greska 3: sta ti znaci uzimati Decu 2 nedelje? Mislim nece stici ni da proradi, a ti je vec izbacujes.
Ako hoces brzi ciklus, radi brze "hemije"

Eto jel sad ok?
Ljudi reaguju kako reaguju, ali su svi bili iskreni, tako da je iz njihovih postova mogze da se skonta da ova kura ovako napisana nista ne valja ( nema veze s`mozgom ).

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #10 poslato: Maj 05, 2010, 07:27:35 posle podne »
Naravno uvek se pojavljuju novi ljudi na forumu,a sistem pretrage ima svojih nedostataka,pa se desi da ne da zeljene rezultate.
Na ovo pitanje ili ti slicno manje vise ,odgovarano je sigurno vise puta,te se zato slabo ko i ukljuci u postovanje.
No ukratko..
Ciklus kakav pominjes zaista nema veze sa vezom.Ranije po nekoj teoriji,tamo neki strucnjaci su zagovarali blic cikluse sa izmenom
lekova na par nedelja[najcesce 3]kako bi se izbeglo zatvaranje receptora ta tako i stagnacija u napredku.
Medjutim jednostavno ne postize se dovoljna koncentracija potrebnih lekova u sistemu,cirkulacija je nestabilna sa oscilacijama koje
jako remete hormonski status organizma.
Blic ciklusi,ali ne od 2,3 nedelje se rade ali sa brzim estrima i visoko anabolickim lekovima.
Eto primer koji si naveo,kako ti vec neki ljudi i rekose-depo preparat[poput dece]i jednostavno ne rade u tako kratkom vremenskom periodu.
Anadrol,jedan od najtoksicnijih iz branse lekova koji se koriste u sportu.I ako u kratkom periodu,ali ta kolicina od 250mg dnevno
kod mnogih moze jetru previse opteretiti.
Da kako ta kolicina ce dati zasigurno napredak u snazi,ali i takav pad nakon prestanka,uz sve pomenuto takav haos u organizmu,
da je povratak u normalu jako,jako dug..Cemu to.
Pa opet,nadju se ljudi koji nadju tako neke textove na netu,ili neke proste brosure sa tako nekim slicnim teorijama,pa onda sebe
proklamuju u gurue te druge savetuju.
pozz
« Poslednja izmena: Maj 05, 2010, 07:32:25 posle podne Polomac »

Van mreže wlifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #11 poslato: Maj 05, 2010, 08:44:42 posle podne »
Nisam se dobro naveo,pogresno si razumeo pet tableta nedeljno ne dnevno  :) ceo ciklus je 17.5 tableta anadrola dve deke i tri testa?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #12 poslato: Maj 05, 2010, 09:20:31 posle podne »
Cekaj, 2 x 200mg dece i 3 x  bilo kog testa + Androl???
Losa ti je kombinacije, vjeruj mi.
To ti je druze kura za ekstremno brzo trovanje i nikakve rezultate. Jedino sto ce ovdje da te radi je Anadrol, a on je opet po meni i najgori izbor, jer ces da navuces snagu i masu brzu, od toga dosta vode, ne znam da li znas, ali od anadrola, hoce mnogo dobitaka da ode, pa je "profit" od njega mali ( govorim iskljucivo o rekrativcima ). A opet ovo drugo je lose iskombinovano,  doze i "tajming" izuzetno lose.

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Misljenje starijih i iskusnijih forumasa
« Odgovor #13 poslato: Maj 09, 2010, 10:37:38 pre podne »
mislim da ovo zasluzuje oskara za  najgluplju "kuru" ikada?

  :)