Jun 03, 2024, 12:48:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.161 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: ako moze pomoc...  (Pročitano 1327 puta)

Van mreže mornar

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
ako moze pomoc...
« poslato: Maj 03, 2010, 10:24:42 pre podne »
prije svega pozdrav novi sam ovde rekreativac ali vrijeme koje provede u teretani ginem... i volio bih ako mozete koji savijet udjeliti u vezi treniranja...volio bih sada da "radim "giganste serije" jer standardno treniranje mi je nekako postalo monotono,a zelio bih raditi na kavelitetnoj masi,treninge manje vise giganstih serija mogu naci na ovom forumu i super mi izgledaju..Sada mi zanima da li moja suplementacija valja i ako en sta da mjenjam..
Treniram hajmo reci po standardnom programu Prsa/biceps,Ledja/triceps,Ramena/NOge...stomak ubacim svaki drugi dan i tako sve u krug..Radim nekih po 4-5 serija i krenem s 12 ponavljanja pa zavrsim na 8,to mi je najmanji broj ponavljanja sto uradim.A od suplementacije prije treninga pijem AminoBlastMegaForte,+L glutamin,poslije treninga Whey+drugi dio aminiBlastMegaForte(jer to mi je ampula i pola pijem prije pola poslije treninga)...Naravno svjestan sam toga da bez kvalitetne ishrane nema rezultata i nastojim da jedem sto je bolje moguce...Zelio bih da radim sada "Giganstke serije",jer stvarno tih 1 45 minuta sto budem  u gym ginem a i prije treninga zavrsim sto mi je bitno radi posla pa jel moze koji savijet..da li valja suplementacija.sta da mjenjam i kako...

Hvala puno!!