Mart 29, 2024, 02:17:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: hemija i struk  (Pročitano 5196 puta)

Van mreže psiho

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
hemija i struk
« poslato: Jun 29, 2006, 12:14:04 posle podne »
cao svima imam 24 god visok sam 193 cm, 100 kg, obim ruke 45, struk 98 cm... struk mi je genetski sirok.... i kad sam bio zgoljav uvek sam imao sirok struk, cak i kad bi istopio i poslednji gram sala opet bio imao minimum 90 struk.... do sada sam radio na masi i zadovoljan sam konacno postignutom masom( vezbam vec 5 god ) ostao mi je jos struk da sredim.... trenutno uzimam kuru koja traje 9 nedelja svake nedelje po : 600 mg equipose, 200mg dece , 250 testosterona depo... na sredini sam kure i nisam zadovoljan... znam da je israna vazna ali zbog nedostatka para i vremena ne mogu bas u potpunosti da se hranim onako kako bih zeleo, mada i ovako unosim oko 250 gr proteina i trudim se sto manje hidrata...  moja zelja je da skinem 5 cm u struku a da mi ruka ne spadne ispod 44 cm. treniram 4 puta nedeljno(tegovi ) i 2 kardia po pola sata nedeljno..... ako neko ima neku ideju sta bih mogao da radim ovih jos 5 nedelja. da li da menjam nesto??? trening,hemijuishranu bilo sta...  ?????

pozdrav !!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: hemija i struk
« Odgovor #1 poslato: Jun 29, 2006, 12:17:32 posle podne »
nisi napisao sta i kako jedes..to je osnovno...

Van mreže Agressive

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Re: hemija i struk
« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2006, 01:23:24 posle podne »
Iskreno,napravio si dosta gresaka..Prvo hemija ti bas i nije neka ako si mislio da se definises..Drugo ne znam zasto si zapocinjao kuru kad nemas para da je ispratis do kraja sa ishranom...Imas 100 kg i mislim da ti ne gine bar 350 grama proteina...Probaj da povecas kardio i intezitet treninga..Ja bi dodao u poslednjih 4-5 nedelja i winstrol, smanjio ugljene hidrate na 100grama...Eventualno mozes i umesto winstrola ECA i clen,mozda je to cak i bolje i jeftinije ako nisi bas pri parama..

Napisi kako se hranis i treniras,koje suplemente uzimas i kako...

Van mreže psiho

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: hemija i struk
« Odgovor #3 poslato: Jun 29, 2006, 03:59:37 posle podne »
uglavnom za dorucak 5 jaja( 2 sa zumancetom i 3 samo belanceta) i pola litre jogurta ili mleka, za rucak ...jebi ga sta keva spremi uglavnom neko meso mada cesto uleti neko sranje kao kupus.... znate svi kako je sa kevama jedem to radi mira u kuci. Onda teretana idem 4 puta nedeljno i dva puta nedeljno posle teretane odem na trcanje od 30-45 minuta. posle teretane uzmem 100 grama pivskog kvasca ili 50 grama belanaca u prahu, sat vremena posle toga jednu tunjevinu i za veceru pojedem ella svezi sir ceo (450 grama ). od preparata uzimam samo ono sto sam naveo, mada cu verovatno ovih poslednji mesec dana kure da uzimam efedrin i da ubacim bar 4-5 kardija nedeljno i to ujutru na prazan stomak..tj da zgutam efedrin i da odem na trcanje....

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: hemija i struk
« Odgovor #4 poslato: Jun 29, 2006, 04:18:57 posle podne »
Veoma losa ishrana. Ovde na forumu smo spominjali o belancu u prahu koje se ispostaviloda je lose. Pojacaj dorucak, jedi npr. 2 cela jaja i 6-7 belanaca, ubaci jos koju tunjevinu u toku dana i ako mozes nekako zameni taj kevin rucak necim korisnim...

Van mreže Agressive

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Re: hemija i struk
« Odgovor #5 poslato: Jun 29, 2006, 05:09:06 posle podne »
Pa ti nemas ni whey...Mislim bez whey + dex + creatin posle treninga ne znam zasto si poceo to..Ishrana ti je uzas...Kupi neko meso,nije ni cudo sto ne napredujes...Napravio si veliku gresku,bacio si samo pare...Belanca u prahu su sranje i to nemoj da pijes,to je zivi otrov za zeludac..

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: hemija i struk
« Odgovor #6 poslato: Jun 30, 2006, 06:28:48 pre podne »
Ne dobija se od hemoje struk nego od hrane,ja sam nedavno zavrsio kuricu i umesto da dobjijem struk izvajao sam plocice samo zato sto sam pazio na kaloriski unos i odnos uh masti i proteina.
PS. bez potpisa:)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: hemija i struk
« Odgovor #7 poslato: Jun 30, 2006, 01:56:35 posle podne »
Simo ajde okaci slike................

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: hemija i struk
« Odgovor #8 poslato: Jun 30, 2006, 09:45:34 posle podne »
Otom potom ima za slike vremena jos puno nisam za prikazivanje jos uvek :)jos malo da dodam masice i dobicete slikice
PS. bez potpisa:)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: hemija i struk
« Odgovor #9 poslato: Jul 01, 2006, 09:58:02 pre podne »
i meni je struk stara boljka,jebe me nonshalantno. bash je u ofsajd otisho.
tijelo prosto plache za dijetom i sagorevachima.
matere mi matere,
kupicu ti dimije