April 25, 2024, 09:56:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BODY FOR LIFE  (Pročitano 3881 puta)

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
BODY FOR LIFE
« poslato: Maj 09, 2010, 08:39:41 posle podne »
Pozdrav svima
Da li je neko imao priliku da procita knjigu i proba program Body for life? U knjai je opisan program ishrane i treninga u trajanju od 12 nedelja i naravno pronjene koje se desavaju u i na tjelu.Sve je to divno i krasno ali ja ne zivim u Americi pa nisam u mogucnosti da dodjem do namirnica koje oni koriste za pripremanje obroka a ni do suplemenata koje koriste u ishrani.Ako neko moze da mi pomogne bila bi vrlo zahvalna... 

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2010, 10:08:44 posle podne »
Bolje i korisnije stvari ces naci i ovde na forumu u odeljku Nutrition.. A ujedno su namirnice koje se spominju, nase domace.. ;)

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2010, 10:49:35 posle podne »
Nisi mi bas nesto pomogao. U mojoj republici ne mogu kupiti masu "domacih stvari" npr sir ella koji toliko spominjete. A da ne pricam o ostalim stvarima...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2010, 10:51:59 posle podne »
A da nam prvo kazes odakle si???

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2010, 10:54:15 posle podne »
RS
Republika Srpska

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2010, 09:18:11 pre podne »
Super, i ja sam, ali koji grad??

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2010, 04:00:24 posle podne »
Banja Luka, trenutno.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2010, 04:17:22 posle podne »
Ne znam za Banja Luku, ali recimo znam za Bijeljinu da ima Ella sira. Tako da je mozda  bolje da se raspitas malo bolje po prodavnicama i marketima umesto sto odmah kazes da ga nema.. Naposletku mozes da uzmes bilo koji posni sir umesto legendarnog ella, koji nije nikakvo specijalno cudo.. Npr ja ga ne koristim uopste.. ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #8 poslato: Maj 11, 2010, 04:32:17 posle podne »
Banjaluka latea se sir zove, proizvodi ga mlijekoprodukt iz kozarske dubice cini  mi se, to ti je isto kao ella...mislim to ti je najbolji izbor u Banjaluci, ima 4.5 gr laktoze, 1 gr masti i 12.5 gr bjelancevina na 100 gr. proizvoda...

Sto se tice suplemenata imas sportix, ima sada i ona nova radnja kod dvorane borik, ima sportix, ima i UN predstavnistvo tako da imas dosta izbora sto se tice supsa...

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #9 poslato: Maj 11, 2010, 05:20:03 posle podne »
nadala sam se da ce mi se javiti neko ko je probao program body for life. zato sam i zapocela ovu temu. preko prijateljice sam upoznala sampione iz ove knjige i za 12 sedmica programa su uspjeli da postignu takve rezultate da je meni to nevjerovatno. uspjeli su da me motivisu da krenem u teretanu. sad pravim program ishrane i zato se isfuravam jer sam htjela da bude raznovrsniji ali cu morti da se vrtim oko istog kao i vi. sto se tice tog sira,  valjda ce posluziti... hvala puno.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #10 poslato: Maj 11, 2010, 06:31:38 posle podne »
nadala sam se da ce mi se javiti neko ko je probao program body for life. zato sam i zapocela ovu temu. preko prijateljice sam upoznala sampione iz ove knjige i za 12 sedmica programa su uspjeli da postignu takve rezultate da je meni to nevjerovatno. uspjeli su da me motivisu da krenem u teretanu. sad pravim program ishrane i zato se isfuravam jer sam htjela da bude raznovrsniji ali cu morti da se vrtim oko istog kao i vi. sto se tice tog sira,  valjda ce posluziti... hvala puno.

Da li verujes u te anegdotalne price.. Za 12 sedmica su postali shampioni..
To mi lici kao Muscletech reklame: "Dodajte 14 kg misica pomocu naseg legendarnog kreatina."  :) 

Pa mi treniramo svi po najmanje 10-tak godina i vise.. Svi se mi vrtimo oko istog..
Razlika je samo sto su neki dosledni i disciplinovani, a neki ne..
Ne citamo nikave knjige, vec razmenjujemo misljenja na osnovu licnih iskustava..
I iskustava pravih sampiona koji imaju iza sebe pravih rezultata u ovom sportu.

Ja sam ti prvi dao najbolji savet, a ti si odmah prokomentarisala da ti nisam bio od pomoci...
A to je da dobro proucis delove foruma, koji su vezani za ishranu, suplementaciju i trening, ako zelis PRAVE rezultate...

Pozdrav i sve najbolje.. :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #11 poslato: Maj 11, 2010, 07:25:05 posle podne »
Citat
za 12 sedmica programa su uspjeli da postignu takve rezultate da je meni to nevjerovatno.

Kakve rezultate, jesu li smrsali, nabacili misice ili sta vec, koja je svrha tog programa?

Poslusaj sta ti Sasa kaze jer ima zaista dosta iskustva iza sebe... ;) ;) ;)

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #12 poslato: Maj 11, 2010, 09:30:58 posle podne »
NE,NE,NE pogresno si me shvatio. Ne sampion kao ti koji se profesionalno bavis ovim sportom. Sampion u sprovodjenju programa i rezultata koji su postigli. na pomoc sam mislila vezano za ishranu. Naravno da za 12 sedmica niko ne moze izgledati kao i ti, logicno. Znam da je ova knjiga cista komercijala i da je napravljena za "amerikance" ali mi je olaksala da shvatim kako sve funkcionise. Odem u prodavnicu suplemenata i naravno ja trazim od lika da mi objasni sta i kako da koristim i on ne zna ( kaze mozes ovo ili ono i kako ja da znam sta) a ima i stomacinu. I kako onda on da mi kaze sta da radim i kako ja da njemu vjerujem sta od suplemenata da koristim? trazila sam samo laksi nacin da dodjem do potrebnih informacija.Ne znam NISTA o treningu i suplementima i onda se malo pogubim na forumu. Ocigledno moram shvatiti da i vi vrtite jedno te isto sto se ishrane tice. Izvini Sasa ako sam nesto pogresno rekla. I ne sumnjam u tvoje iskustvo.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2010, 11:27:34 posle podne »
NE,NE,NE pogresno si me shvatio. Ne sampion kao ti koji se profesionalno bavis ovim sportom. Sampion u sprovodjenju programa i rezultata koji su postigli. na pomoc sam mislila vezano za ishranu. Naravno da za 12 sedmica niko ne moze izgledati kao i ti, logicno. Znam da je ova knjiga cista komercijala i da je napravljena za "amerikance" ali mi je olaksala da shvatim kako sve funkcionise. Odem u prodavnicu suplemenata i naravno ja trazim od lika da mi objasni sta i kako da koristim i on ne zna ( kaze mozes ovo ili ono i kako ja da znam sta) a ima i stomacinu. I kako onda on da mi kaze sta da radim i kako ja da njemu vjerujem sta od suplemenata da koristim? trazila sam samo laksi nacin da dodjem do potrebnih informacija.Ne znam NISTA o treningu i suplementima i onda se malo pogubim na forumu. Ocigledno moram shvatiti da i vi vrtite jedno te isto sto se ishrane tice. Izvini Sasa ako sam nesto pogresno rekla. I ne sumnjam u tvoje iskustvo.

Ne naprotiv, nema potrebe da mi se izvinjavas.. Ja sam samo zeleo da ti kazem da cemo mi ovde mnogo bolje da ti pomognemo, nego neka knjiga, koja je kao i sto sama kazes pisana za amerikance, i koja sadrzi nama nepoznate namirnice.. Prouci malo ove forume, makar osnovne stvari, cisto da shvatis sustinu, i naravno kada budes postavila neko konkretnije pitanje, svako ce vrlo rado da ti odgovori i pomogne... Pogotovu sto si LADY to ti je prednost da dobijes brz odgovor od nas.. :)

Zaboravih da kazem jos na pocetku. Dobrodosla na forum..

Van mreže aca77

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: BODY FOR LIFE
« Odgovor #14 poslato: Maj 12, 2010, 09:39:30 posle podne »
Hvala puno... Zato i jesam na forumu...