April 20, 2024, 03:35:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: deca+testosteron depo+naposim  (Pročitano 5715 puta)

Van mreže boxybg

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
deca+testosteron depo+naposim
« poslato: Jun 30, 2006, 12:20:17 posle podne »
zeleo bih da poradim na masi,rekli su mi da uzimam ovu kombinaciju:deca+testosteron depo+naposim...ovo mi je prvi put...zanima me koje doze se uzimaju i koliko puta nedeljno.sto se tice deca-durabilina uzeo sam organonov to je holandski sa zutim cepom na vrhu bocice,neki su mi rekli da nije to original...ako moze neko da mi odgovori,unapred hvala...

Van mreže psiho

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: deca+testosteron depo+naposim
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2006, 12:42:31 posle podne »
posto ti je prva kura a znas da kazu da je prva kura najbolja kura... pa gledaj da je dooobro iskoristis. tu kombinaciju sam ja zimus uzimao i unezverio sam se ja sam uzimao 500 mg depo-a , 400 mg deke nedeljno, a sa naposimom sam isao piramidalno maximalno mi je bilo 40 mg dnevno, posto ti je prva kura moze manje da uzmes ali ja ne bih isao ispod: svaki 5-ti dan po jedna injekcija depo-a i deke gledaj da ne bude isti dan i idi naposim piramidalno minimum do 30 mg dnevno i neka ti kura trajemax 7 nedelja....
to je samo jedan od uslova da ti kura uspeeeeee !!!!!
sve zavisi sta hoces alio ako hoces da nabacis masu, moras da jedes ko mecava. necu ti govoriti da uzimas whey to se podrazumeva ali ako nemas kesa, ja sam uspeo i bez whey da odrdim extra kuru, ali sam jeo kao "svinja "   :))   znaci bez kilo mesa, litru mleka , 10 jaja..... dnevno nemoj ni da uzimas hemiju

Van mreže Agressive

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Re: deca+testosteron depo+naposim
« Odgovor #2 poslato: Jun 30, 2006, 02:02:10 posle podne »
"rekli su mi da uzimam ovu kombinaciju"
Zasto nebi malo sacekao? Naucio neke stvari i video sam sta je najbolje za tebe i tvoje telo..

Mislim,necu da ti odgovorim i da ti dajem savete kad ni sam ne znas sta radis..Bolje ti je da sacekas,ostavi tu hemiju za kasnije...ZA MNOGO KASNIJE..

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: deca+testosteron depo+naposim
« Odgovor #3 poslato: Jun 30, 2006, 02:04:39 posle podne »
Citat: Agressive
...ZA MNOGO KASNIJE..


..ZA MNOGO NIKAD..
~Sem ako time mislis da se bavis ceo zivot.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže LepY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: deca+testosteron depo+naposim
« Odgovor #4 poslato: Jun 30, 2006, 04:39:24 posle podne »
Citat: Agressive
"rekli su mi da uzimam ovu kombinaciju"
Zasto nebi malo sacekao? Naucio neke stvari i video sam sta je najbolje za tebe i tvoje telo..

Mislim,necu da ti odgovorim i da ti dajem savete kad ni sam ne znas sta radis..Bolje ti je da sacekas,ostavi tu hemiju za kasnije...ZA MNOGO KASNIJE..



Moram se sloziti ... najbolje ti je da uzmes nesto kad si ti sam toliko informisan da ti preporucujes nekome koje kombinacije da uzima... a to naravno ne mora obavezno da znaci da moras da uzimas nesto da bi znao sve o tome... 8)