April 20, 2024, 04:00:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: da se i ja predstavim  (Pročitano 4073 puta)

Van mreže chelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
da se i ja predstavim
« poslato: Jun 30, 2006, 11:41:21 posle podne »
slobodno komentarisite sta je ok sta nije.zanima me...
185visina
78kg

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2006, 12:09:38 pre podne »
Koliko drugo treniras, koliko imas godina, kakva je ishrana, trening, suplementacija, aas ?

Poz

ps.
nedovoljno slika.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2006, 12:14:33 pre podne »
Ok izgledas,sto kaze Buki nedovoljno info-a da bi komentarisali...
Na onoj drugoj slici se bolje vide ruke i grudi,biceps je dosta dobar-svaka pohvala. :)

Znaci,napisi...
Godiste:?
Treniranje:?
Visina:185
Tezina:78
Suplementacija:?
Steroidi:?

...I da devojke naravno znaju-da li imas devojku? :twisted:

Pozdrav i dobrodosao na x3m.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže chelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2006, 04:42:31 pre podne »
84 sam godiste  treniram oko 10 mjeseci ali zadnja2 mjeseca netreniram nikako slomio sam ruku a ovo je slika prije par dana znaci 2 meseca bez treninga u septembru planiram opet poceti jer se bojim da se ruka opet ne povredi.
steroide nekoristim znaci nisam nikao uzimao ali mislim iduce godien zleim oko 95 kg znaci treba mi jos oko slabih 20kg  od suplementa sam uzimao samo mega mass weiderov i kreatina malo.sta mislite sta dauzimam?milsim sta bi bilo dobro za mene?
slika ce biti vise ovo samsamo onako slikao
-ishrana mi je losa jer sam student i znate vec kako je to :) musko i kuhinja ali perko ljeta kad odem kuci mislim da cu uzeti bar 10 kg za 3 mjeseca
p.s. nemam djevojku :)

Van mreže chelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #4 poslato: Jul 01, 2006, 04:43:55 pre podne »
84 sam godiste  treniram oko 10 mjeseci ali zadnja2 mjeseca netreniram nikako slomio sam ruku a ovo je slika prije par dana znaci 2 meseca bez treninga u septembru planiram opet poceti jer se bojim da se ruka opet ne povredi.
steroide nekoristim znaci nisam nikao uzimao ali mislim iduce godien zleim oko 95 kg znaci treba mi jos oko slabih 20kg  od suplementa sam uzimao samo mega mass weiderov i kreatina malo.sta mislite sta dauzimam?milsim sta bi bilo dobro za mene?
slika ce biti vise ovo samsamo onako slikao
-ishrana mi je losa jer sam student i znate vec kako je to :) musko i kuhinja ali perko ljeta kad odem kuci mislim da cu uzeti bar 10 kg za 3 mjeseca
p.s. nemam djevojku :)

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #5 poslato: Jul 01, 2006, 04:47:35 pre podne »
10 kg za 3 meseca je nemoguce natural, tih 10 kg-a ocekuj za 2 godine treninga i to dobrog.

Mega mass je djubre, drzi se proteina i dekstroze. Kreatin je OK.

Opet sam si i iskoristi da sam pravis dijetu, bilderska hrana se brzo pravi i ne zahteva nista posebno jer je to posni sir, tuna, pirinac koji se kuva, piletina i sl.
Osim ako nisu finansije problem.

Poz

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #6 poslato: Jul 01, 2006, 05:05:57 pre podne »
daj jos neku sliku

T1000 hvala sto mislis na nas devojke.... samo da znas i ja cimam sve devojke da postave slike vas radi :lol:
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže chelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #7 poslato: Jul 01, 2006, 05:26:54 pre podne »
bice slika uskoro :) lijepo da ima i djevojaka to mi se svidja.
-meni je cilj samo da dobijem na kilazi znaci nije bitno je li misicna masa ili ''salo'' moje tjelo je ''sportsko'' ako se moze tako reci znaci nemam nimalo problema sa masnim tkivom.finansija nije problem nego mi je problem da ja pripremim obrok mozda bi se trebao ozeniti  :roll:
p.s. stranica vam je super svaka cast ja sam inace iz Bih i drago mi je da mogu biti clan ovakvog sitea samo ovako nastavite

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #8 poslato: Jul 01, 2006, 05:40:45 pre podne »
Citat: chelo
bice slika uskoro :) lijepo da ima i djevojaka to mi se svidja.
-meni je cilj samo da dobijem na kilazi znaci nije bitno je li misicna masa ili ''salo'' moje tjelo je ''sportsko'' ako se moze tako reci znaci nemam nimalo problema sa masnim tkivom.finansija nije problem nego mi je problem da ja pripremim obrok mozda bi se trebao ozeniti  :roll:
p.s. stranica vam je super svaka cast ja sam inace iz Bih i drago mi je da mogu biti clan ovakvog sitea samo ovako nastavite


uvek si dobrodosao ;)
kao sto sam rekao to nisu ni obroci, jer BB hrana se ne jede zbog ukusa i sl. vec zbog dobijanja misica ! vrlo jednostavno skuvati pirinac otvoriti tunu i uzeti 3 kriske crnog hleba, samo je pitanje da li si lenj ili ne ;)

veruj mi da je bitno da li je misicna masa ili ne. Takva ti je genetika pa ne dobijas na salu, sta je sa nama koji dobijamo :) najveca borba je oko toga tj. definicije .

Srecno.......

Van mreže chelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #9 poslato: Jul 01, 2006, 05:46:36 pre podne »
hvala vam znamto da cjenim i drago mi je.nije to problem mislim nisam bas toliko ljen jesam malo ali svi smo mi malo ljeni :) ok drug pokusat cu tako pocet cu takvu ishranu.i sta bi jos trebao od suplementa da uzmem.koliko dugo da koristim sta da kombiniram pije ili poslije treninga i te vazne sitnice ako mozes da mi objasnis.i ako znas kakve su kod vas tamo cjene u BG?

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: da se i ja predstavim
« Odgovor #10 poslato: Jul 01, 2006, 06:40:03 pre podne »
pa sve ti o upotrebi ima na forumu da ne pisem iz pocetka.
Obavezan Post workout je merica whey proteina + oko 50-60 grama dekstroze.
mozes da ubacis i kreatin oko 5-10 grama.

cene ne znam jer sam u USA trenutno ;)

Poz