April 30, 2024, 07:27:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Nesimetricnost misica...  (Pročitano 10846 puta)

Van mreže KRKIĆ DOBRIVOJE

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #15 poslato: Jul 30, 2010, 07:47:33 posle podne »
koje su vjezbe za vanjski dio grudi,jer taj mi je dio voma slabo razvijen

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2010, 12:19:28 pre podne »
siroki hvat sipke..

Spartak

  • Gost
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 01, 2010, 02:14:35 posle podne »
koje su vjezbe za vanjski dio grudi,jer taj mi je dio voma slabo razvijen

aj okaci sliku da vidimo, mislim da nije bas tako kako kazes :)

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #18 poslato: April 19, 2012, 08:11:24 posle podne »
ja imam dosta problema sa nesimetricnoscu misica. leva sisa mi je veca od desne kao i plocice na levoj strani,desna ruka mi je veca od leve ali je leva jaca i donji levi misici ledja kod prsljenova,ne znam kako se zovu pogadjaju se kad se radi mrtvo,su cvrsci nego desni... generalno cela leva strana tela mi je jaca od desne a desnjak sam  >:(
najvise me nervira kad obaram ruke a leva ruka mi je barem 60% jaca od desne iako sa desnom lakse radim biceps i triceps.jbt totalno sam neizbalansiran..

Van mreže DuleS

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #19 poslato: April 19, 2012, 08:15:17 posle podne »
ja sam se jedno vreme tripovao sa time, ali sve je ok dok drugi ne primecuju;)
« Poslednja izmena: April 19, 2012, 08:18:16 posle podne DuleS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #20 poslato: April 19, 2012, 08:37:14 posle podne »
ja imam dosta problema sa nesimetricnoscu misica. leva sisa mi je veca od desne kao i plocice na levoj strani,desna ruka mi je veca od leve ali je leva jaca i donji levi misici ledja kod prsljenova,ne znam kako se zovu pogadjaju se kad se radi mrtvo,su cvrsci nego desni... generalno cela leva strana tela mi je jaca od desne a desnjak sam  >:(
najvise me nervira kad obaram ruke a leva ruka mi je barem 60% jaca od desne iako sa desnom lakse radim biceps i triceps.jbt totalno sam neizbalansiran..


e jebiga

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #21 poslato: April 19, 2012, 08:37:41 posle podne »
nije meni do drugih. imam 22 god a najjaci smo sa 30. brinem se sta moze da se desi do 30e ;/ sto je najgore uvek dobijam upole na levoj strani iako svesno fokusiram desnu stranu. neko bi rekao da je to zato sto je leva slabija ali ne,dobijam upole zato sto nesvesno forsiram levu stranu. mozda je zbog gitare. svirao sam 5 god i zavrsio muzicku skolu i dobio blagu skuliozu na levu stranu? ne znam koji bi drugi razlog mogao da bude...

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #22 poslato: April 20, 2012, 02:19:28 posle podne »
moguce...to je i moj razlog "najverovatnije" jer sviram harmoniku, pa levom vucemo meh, pa kad potegnem nekad, zatreba snage, jos ako harmonika dobro dihtuje...zato mi i jeste desna slabija

Spartak

  • Gost
Odg: Nesimetricnost misica...
« Odgovor #23 poslato: April 20, 2012, 04:41:38 posle podne »
ne znam koliko kiroprakticar mzoe da pomogne da te malo "podesi", da nervi bolje funkcionisu, takodje i neke dubinske masaze...
jer ako se toliko fokusiras na misic a on ne dobija stimulasn znaci da nesto sa nervom mozda nije u redu, jer nervi daju impuls misicima...