April 28, 2024, 10:09:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj  (Pročitano 10589 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #15 poslato: Jun 03, 2010, 06:04:01 pre podne »
pazi prilikom iskoraka da ne ides previse u "duzinu" da se tako izrazim..
dvoljno je da se spustis u blag polucucanj i ne mora butina da ti bude paralaleno sa patosom -ZA POCETAK

Van mreže lola28

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 31
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #16 poslato: Jun 03, 2010, 02:09:02 posle podne »
pazi prilikom iskoraka da ne ides previse u "duzinu" da se tako izrazim..
dvoljno je da se spustis u blag polucucanj i ne mora butina da ti bude paralaleno sa patosom -ZA POCETAK

O.K. Hvala!
"Možete lepo živeti čitajući tuđe savete, samo pazite da ne umrete zbog štamparske greške"

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #17 poslato: Avgust 10, 2010, 10:01:59 posle podne »
Pedja molim te za jedan savet, imam slican problem kao lola samo sto mi  је "lekar" rekao da nemam diskus h. i da je sve ok a mene bole ledja malo iznad gluteusa sa leve strane, kad vezbam vec par meseci...tako da ne znam sta da radim, pa sam mislila da primenim ovaj program koji si napisao loli... STVARNO NE BIH DA MI SE NESTO ISKOMPLIKUJE ZBOG NE STRUCNOSTI LEKARA..ako mozes da napises koje vezbe ne smeju da se rade sa ovim problemom??? i koje bi vezbe mogle da se ubace za gluteus i unutrasnji deo butine ??
HVALA PUNO UNAPRED !!!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #18 poslato: Septembar 29, 2010, 08:12:00 pre podne »
Mislim da bi za početak mogla da probaš upravo ovaj program koji je Peđa napravio za Lolu, pa vidi kako reaguješ na njega.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #19 poslato: Septembar 29, 2010, 08:16:51 pre podne »
Sinoc sam vezbala po  programu koji mi je Pedja napisao, vezbe za 1. dan, i danas imam zescu upalu.  ;D
Vezbala sam samo sa sipkom, tezine 10kg. Jedva sam izdrzala.
...
Drugarici sam odstampala onaj program koji je postavila Tanja, onaj koji je napisala Milka Sudarevic. Neki difovac joj je rekao da ce se "naduvati" od tih vezbi. Ja nisam kompetentna da prosudjujem o tome da li je taj program predvidjen za nabacivanje mase ili ne, ali kao laik mislim da to nije moguce, ako ona vec ne dize tegove teze od 2-3kg. Uz svo duzno postovanje difovcima, izgleda da oni misle da sve znaju, cak i ako neki od njih nisu nijedan dan proveli u teretani.  ::)
...

Reci drugarici da pozdravi difovca, i da malo svrati kod nas na forum da nauči koješta, jer ipak mu je to struka :)
"Naduvati" se od tih vežbi jednostavno nije moguće. Osim toga, da je "naduvavanje" tako lako, ceo svet bi se brzo pretvorio u Colemane i Colemanke :)

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #20 poslato: Septembar 29, 2010, 08:48:53 pre podne »
Pedja molim te za jedan savet, imam slican problem kao lola samo sto mi  је "lekar" rekao da nemam diskus h. i da je sve ok a mene bole ledja malo iznad gluteusa sa leve strane, kad vezbam vec par meseci...tako da ne znam sta da radim, pa sam mislila da primenim ovaj program koji si napisao loli... STVARNO NE BIH DA MI SE NESTO ISKOMPLIKUJE ZBOG NE STRUCNOSTI LEKARA..ako mozes da napises koje vezbe ne smeju da se rade sa ovim problemom??? i koje bi vezbe mogle da se ubace za gluteus i unutrasnji deo butine ??
HVALA PUNO UNAPRED !!!

Probaj ovo
http://www.youtube.com/watch?v=06WYKCfdAn4

Meni je mnogo pomoglo.....mozes da ubacis i gnjecenje micica ledja zadnjice zadnje loze i listova...moze neko od ukucana da ti valja staklenu facu ili oklagiju :) ne zezam se od sredine ledja pa peko zadnjice sve do listova dok lezis na stomaku....extra je protiv bola u ledjima.Moze da se desi da se sutra dan osecas nelagodno...ali pole par puta ces osetitioroo olaksanje



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #21 poslato: Septembar 29, 2010, 09:06:26 pre podne »
Pedja molim te za jedan savet, imam slican problem kao lola samo sto mi  је "lekar" rekao da nemam diskus h. i da je sve ok a mene bole ledja malo iznad gluteusa sa leve strane, kad vezbam vec par meseci...tako da ne znam sta da radim, pa sam mislila da primenim ovaj program koji si napisao loli... STVARNO NE BIH DA MI SE NESTO ISKOMPLIKUJE ZBOG NE STRUCNOSTI LEKARA..ako mozes da napises koje vezbe ne smeju da se rade sa ovim problemom??? i koje bi vezbe mogle da se ubace za gluteus i unutrasnji deo butine ??
HVALA PUNO UNAPRED !!!


ja ovo tek sada vidim
sanja ja ti se izivnjavam na propustu
vidi
raditi nekome program i davati savete a da ima diskus herniju JE JAKO NEZHAVLANO I MOZE DA ODVEDE U TRJANI INVALIDITET!!!!
dakle
ja mogu tj imam jako dobru volju da svima pomgnem jer imam PROBLEM SA TROSTURKOM DISKUS HERNIJOM i i dan danas se nosim sa tim.
ali
ja sam po savetima milosa sareeceva iz kreveta najprije imao zelju da prohodam itd itd itd itd itd...
kada sam NASAO STA MI ODGVARA I KOJE VEZBE onda sam i trening prilagodio celoj toj prici
NIKADA-ALI NIKADA nemoj slepo da se vodis za necijim savetima samo iz razloga sto to lepo  zvuci,izlgeda ili je pomglo nekome trecem
skupi dosta informacijia koje mozesa da nadjes i ovde
psole toga samo TI mozes da filtriras ono sta ti odgvara i sto ti ne donosi bol prilikom izvodjenja pokreta a od cega ces se osecati BOLJE
sta to znaci
ja mogu da ti npr kazem uradi vezbu HIPEREXTENZIJA koja meni savsresno odgvara dok mom drugaru koji ima isto duskus hernija oci ispadaju dok radi tu vezbu dok njemu odgvaraju trbusnjaci na patosu a ja ne smem da uradim ni jedan jer jednostavno imam bolove i lose se osecas
nadam se da si shvatila sta sam hteo da kazem
jos jednom izivnjenje sto nisam video poruku

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #22 poslato: Septembar 29, 2010, 05:36:00 posle podne »
hvala Pedja........ nisam htela da ti dosadjujem na pm jer pretpostavljam da si dosta zauzet...
na poslednjim pregledima lekar mi je rekao da nije diskus nego mi se upale misici u lumbalnom delu zbog dugog sedenja ( koji je sastavni deo moje svakodnevnice) mada  je meni ta upala dugo trajala tj mesecima  i zadavala mi problema sa treninzima i svim ostalim... sada je bolje....A sto se tice treninga upravo to i radim tj sta mi odgovara... mada moram ad naglasim da vodim bitku sa trenerom u teretani koji me ubedjuje da radim mrtvo dizanje sto meni uopse ne prija i totalno izbegavam...Hvala ti na odgovoru jos jednom !!!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Hipotireoza, discus hernia, i 7kg viska - naizgled "beznadezan" slucaj
« Odgovor #23 poslato: Septembar 29, 2010, 07:29:30 posle podne »
DIF- " Da Imam Fakultet"