April 29, 2024, 02:44:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Momak sa bodybuilding-a  (Pročitano 26843 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #45 poslato: Jun 16, 2010, 02:48:58 posle podne »
nije na odmet i pored dobrog tijela imat i koji pikogram mozga.Pravdanje svog neuspjeha i rusenje tudjeg nije fer

Van mreže SRDJAN VUKICEVIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 80
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #46 poslato: Jun 18, 2010, 01:07:19 pre podne »
XAXAXA nemogu da vjerujem kakvih likova ima ovdje:)! Generale stvarno bi mogao malo da "procesljas" forum i da ga malcice razrijedis  ili im makar preporucis neki drugi forum dje se pise o baletu ili "pogodi kojeg je pola"... ovo zadnje pisem jer sam maloprije gledao sike jednog kriticara ..pa kad ga gledas odozdo prema gore nezna se jel musko ili zensko..bogami lijepe nogice..nema sto :)!!!! A to sto smo mi "monsteri" truli iz unutra jer navodno koristimo mnogo..zna se vec cega..pa je to presudno npr za ovoliku moju masu .. malecki bi se jako prevario!! mozda se ipak i odlucim da postavim koju slikicu kako izgleda jedan "monster" posle godinu dana pauze od hemije i SUPLEMENATA...i sa treninzima od 1,2 put nedeljno koliko da se uradi nesto!!  Izvinite ako je moj odgovor bio nedolican.. Morao sam,PROZVAN SAM:)).. i moram da dodam... Da bih izgledao kao pojedini..stvarno bih morao da udjem u neku fazu "truljenja"!! Izvinite jos jedan put svi! Pozdrav ;)

Van mreže SRDJAN VUKICEVIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 80
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #47 poslato: Jun 18, 2010, 01:21:53 pre podne »
Nije vise kao nekad..ali bice:).. Poceo sa trenizima i evo nedelju sa  ::)!!!! Ali za sada samo za svoju dusu.. takmicenja nemam skorije u planu!

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #48 poslato: Jun 18, 2010, 02:13:55 pre podne »
svaki komentar je suvišan

Van mreže -BoRaC-

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #49 poslato: Jun 18, 2010, 03:09:31 pre podne »
grozno je ovo! nista ne valja! :ljubomoran:
do kraja - bez obzira sta bilo!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #50 poslato: Jun 18, 2010, 08:08:41 pre podne »
Ne smijem ni pomisliti kako to uzivo tek izgleda.

Svaka cast Srdjane, odlicne fotke. :)

Van mreže malibuilder

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • hebem
    • Moja lična galerija
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #51 poslato: Jun 18, 2010, 08:37:24 pre podne »
XAXAXA nemogu da vjerujem kakvih likova ima ovdje:)! Generale stvarno bi mogao malo da "procesljas" forum i da ga malcice razrijedis  ili im makar preporucis neki drugi forum dje se pise o baletu ili "pogodi kojeg je pola"... ovo zadnje pisem jer sam maloprije gledao sike jednog kriticara ..pa kad ga gledas odozdo prema gore nezna se jel musko ili zensko..bogami lijepe nogice..nema sto :)!!!! A to sto smo mi "monsteri" truli iz unutra jer navodno koristimo mnogo..zna se vec cega..pa je to presudno npr za ovoliku moju masu .. malecki bi se jako prevario!! mozda se ipak i odlucim da postavim koju slikicu kako izgleda jedan "monster" posle godinu dana pauze od hemije i SUPLEMENATA...i sa treninzima od 1,2 put nedeljno koliko da se uradi nesto!!  Izvinite ako je moj odgovor bio nedolican.. Morao sam,PROZVAN SAM:)).. i moram da dodam... Da bih izgledao kao pojedini..stvarno bih morao da udjem u neku fazu "truljenja"!! Izvinite jos jedan put svi! Pozdrav ;)

Ma daj brate sta ima da te doticu takvi likovi, oni kad dostignu delic onoga sto si ti postigao mogu da se sutaju u dupe od sretje...
...sve stvari čuvaj za starost, samo \"onu\" troši u mladosti...

Van mreže bjach

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #52 poslato: Jun 18, 2010, 10:30:52 pre podne »
Jesus  :o Sta uradi pauza  :D :D :D Veliko, ali bas veliko, svaka cast na look-u  ;)
9 - 12.30 - 16 - 19:00 - 22:00

Van mreže Dule123

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • BB IS LIFE!!!
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #53 poslato: Jun 18, 2010, 10:33:33 pre podne »
Respect!!!  :D

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #54 poslato: Jun 18, 2010, 11:05:42 pre podne »
Brutalno veliko,prakticki nisi nista izgubio na velicini,forma je malo losija nego prije ali to se brzo dovede u red.Drago mi je sto si postavio slike da se vidi da hemija nije nesto sto te napuse dok se uzima i sto se brzo ispuse kad se prestane uzimati.

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #55 poslato: Jun 18, 2010, 11:33:31 pre podne »
svaka cast ;)

posle nek neko kaze da ne voli da bude velik kao ti...to su ljubomorni ljudi koji nmg to da dostignu pa onda lece komplexe,kao truli iznutra daj breeee...

ili sto nemaju muda da uzmu hemiju, pa kao ti si hemicar pa si zato toliki,pun mi je k*** takvih ljudi vise,cim si veci od nekog odma si hemicar  k*** palac

sve najbolje ;)
« Poslednja izmena: Jun 18, 2010, 11:42:28 pre podne gurke »

Van mreže SRDJAN VUKICEVIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 80
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #56 poslato: Jun 18, 2010, 12:13:44 posle podne »
Hvala ljudi na podrsci! i ja mislim da je to lijecenje kompleksa malih ljudi sa slabijom genetikom.. ali necemo vise o njima! Svakoga je bog dao za nesto..mene mozda za ovaj sport (za teskasa) ili mozda neki drugi, koji nisam probao ali zato oni koji nisu bogom dani su kvaliteniji u mnogo drugih stvari u kojima sam ja mozda i mnogo los.. Ima to sve neku svoju zivotnu ravnotezu!! Zato treba svakog postovati i ja stvarno postujem!! I ne treba nikog pljuvati,svako se trudi da bude onakav kako se to njemu svidja..i ako je taj zadovoljan sam sa sobom ..kao sto sam ja..ne treba pljuvati po tome!! Ili ga pohvali ili cuti..ili makar kazi da volis drugacije ..a ne koristiti neki recnik koji samo izlazi iz usta pokvarenih ,zavidnih..itd its.. ljudi!! U ostalom ljepota i jeste utome sto nas ima svakakvih ..i sto se tice nas bb svih kategorija..Lijepo je vidjeti koliko covjek moze da postigne po svakom pitanju..velicine,definicije ,skladnosti..svemu! a sto se tice mog odrzavanja u periodu kad se cistim to je uvjek dobra hrana sa veci unosom bijelancevina! I ovo mi je drugo veiko ciscenje u zadnje 2,5-3 god prvo je bio 8 mijeseci! I sad ovo godinu + pauze izmedju kratkih kura! Pa sad vidite koliko je tu hemije u opticaju bilo:))

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #57 poslato: Jun 18, 2010, 12:26:11 posle podne »
ja sam tebe video prvi put pre jedno 8 godina OGROMAN SI BIO(naravno i sada si ogroman)prosle godine sam otisao do sutomora na jedan dan..naravno opet naletim na tebe i dalje si OGROMAN...sta hocu da kazem...cim si svake godine VELIK i kvalitetan zanci da ne igra HEMIJA u tvom slucaju veliku ulogu;)
posto vidjam BB koji su na bini BRUTALNI ali samo na bini i to je to posle izgledaju kao da nisu teg digli...paze sa ishranom samo dok se spremaju za takmicenje...e to se meni ne svidja...ILI ZIVIS ZA BB ILI NE ZIVIS,a ovo 2 meseca u godini pazis je KESA...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #58 poslato: Jun 18, 2010, 12:36:27 posle podne »
Hvala ljudi na podrsci! i ja mislim da je to lijecenje kompleksa malih ljudi sa slabijom genetikom.. ali necemo vise o njima! Svakoga je bog dao za nesto..mene mozda za ovaj sport (za teskasa) ili mozda neki drugi, koji nisam probao ali zato oni koji nisu bogom dani su kvaliteniji u mnogo drugih stvari u kojima sam ja mozda i mnogo los.. Ima to sve neku svoju zivotnu ravnotezu!! Zato treba svakog postovati i ja stvarno postujem!! I ne treba nikog pljuvati,svako se trudi da bude onakav kako se to njemu svidja..i ako je taj zadovoljan sam sa sobom ..kao sto sam ja..ne treba pljuvati po tome!! Ili ga pohvali ili cuti..ili makar kazi da volis drugacije ..a ne koristiti neki recnik koji samo izlazi iz usta pokvarenih ,zavidnih..itd its.. ljudi!! U ostalom ljepota i jeste utome sto nas ima svakakvih ..i sto se tice nas bb svih kategorija..Lijepo je vidjeti koliko covjek moze da postigne po svakom pitanju..velicine,definicije ,skladnosti..svemu! a sto se tice mog odrzavanja u periodu kad se cistim to je uvjek dobra hrana sa veci unosom bijelancevina! I ovo mi je drugo veiko ciscenje u zadnje 2,5-3 god prvo je bio 8 mijeseci! I sad ovo godinu + pauze izmedju kratkih kura! Pa sad vidite koliko je tu hemije u opticaju bilo:))

ovaj post je dokaz da te ne krase samo misici ... respect!!
ostani takav ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Momak sa bodybuilding-a
« Odgovor #59 poslato: Jun 18, 2010, 12:43:09 posle podne »
Hvala ljudi na podrsci! i ja mislim da je to lijecenje kompleksa malih ljudi sa slabijom genetikom.. ali necemo vise o njima! Svakoga je bog dao za nesto..mene mozda za ovaj sport (za teskasa) ili mozda neki drugi, koji nisam probao ali zato oni koji nisu bogom dani su kvaliteniji u mnogo drugih stvari u kojima sam ja mozda i mnogo los.. Ima to sve neku svoju zivotnu ravnotezu!! Zato treba svakog postovati i ja stvarno postujem!! I ne treba nikog pljuvati,svako se trudi da bude onakav kako se to njemu svidja..i ako je taj zadovoljan sam sa sobom ..kao sto sam ja..ne treba pljuvati po tome!! Ili ga pohvali ili cuti..ili makar kazi da volis drugacije ..a ne koristiti neki recnik koji samo izlazi iz usta pokvarenih ,zavidnih..itd its.. ljudi!! U ostalom ljepota i jeste utome sto nas ima svakakvih ..i sto se tice nas bb svih kategorija..Lijepo je vidjeti koliko covjek moze da postigne po svakom pitanju..velicine,definicije ,skladnosti..svemu! a sto se tice mog odrzavanja u periodu kad se cistim to je uvjek dobra hrana sa veci unosom bijelancevina! I ovo mi je drugo veiko ciscenje u zadnje 2,5-3 god prvo je bio 8 mijeseci! I sad ovo godinu + pauze izmedju kratkih kura! Pa sad vidite koliko je tu hemije u opticaju bilo:))

ovaj post je dokaz da te ne krase samo misici ... respect!!
ostani takav ;)
to je druga prica
kada ja u NS cujem sa vise strana da je SRDJAN extra momak to mora da znaci nesto,u SABAC odem i cujem lepe reci o njemu,u BUDVU odem ista prica..BG isto,SUTOMORE!!! I BAR!!!! da ne pricam;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!