April 27, 2024, 12:13:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Clenbuterol i gubljenje kilaze  (Pročitano 5545 puta)

Van mreže MartiOstro

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Clenbuterol i gubljenje kilaze
« poslato: Maj 03, 2012, 06:04:37 posle podne »
Pozdrav svima :) Kao sto vidite nov sam forumu a i svijetu bildinga,ali bilo kako bilo citao sam malo po forumu i nisam mogao da nadjem odgovore na neka od mojih pitanja,tako da je sva pomoc vrlo dobrodosla :)

Dakle ovako,trenutno sam u uzasnoj fizickoj formi,nekad sam bio sportista,ali posle dosta ozbiljne povrede sam pauzirao na neko vrijeme,naime od pocetka septembra 2011 sam par mjeseci radio zestoke treninge ,bio na ishrani sa puno proteina i koristio Kreatine.

Posle jedno 2 mjeseca,mozda vise,tacno kad sam se vraca u dobru formu sam imao jaku povredu ruke,i na desnoj saci zamalo pokidao ligamente,tu sam morao da odlezim par mjeseci,pa onda uz neke nesrecne bolesti,a i moju lenjost sam se jako zapustio...

Ali vec sam pretjerao sa predgovorom , jedino vazno jos dodati je da sam uvijek bio krupne gradje,ali nikad debeo,a sad sam na 105 kila sa visinom od 195cm ,i imam vec teske posledice ,jer uz pusenje mi je kilaza otezala sve, disanje mi je jako skraceno i potezano,fizicki se raspadan i moram pod hitno da se vracam u formu..

Dakle moze se reci da sam dosta debeo a trenutno najvaznija stavka mi je da izgubim dosta kilaze za leto, najvise bi me zanimala maksimalna pomoc o samom clen-u koji mi je ortak preporucio i gubljenje kilaze..

na raspolaganju imam nekih mjesec,mjesec ipo i otvoren sam svim predlozima,razmisljam da predjem na dijetu gdje za rucak jedan meso,za ostale obroke cisto salate,da koristim clen , eventualno jos nesto,i da redovno hidriram sa zelenim cajen.

Sve u svemu zanima me kakva su tacno dejstva clena,da pitam ljude koji znaju ljudi,a i ljude koji su samo pokusavali.

kako funkcionise,koliko moze pomoci,osim toga valja li mijesati sa nekim drugim suplementima u moje svrhe - mrsanje sad . Ono treba li da koristim mozda i Kreatine kojih mi je ostalo,za maksimalni efekat.

Sta mi predlazete kakvu dijetu da krenem i sto se tice treninga predpostavljam cist cardio,trcanje/biciklo u teretani + osnovne vjezbe ? Koliko puta nedeljno/dnevno i ima li jos nesto sto bi htjeli da dodate na ovu temu.

Unaprijed hvala na odgovorima i pomoci !
:>

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2012, 06:24:15 posle podne »
Nije klen za tebe, veruj mi, imam nesto da ti preporucim da procitas pa onda da se javis da ti pomognu dobre cike sa ovog foruma:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2012, 06:28:25 posle podne »
Nije klen za tebe, veruj mi, imam nesto da ti preporucim da procitas pa onda da se javis da ti pomognu dobre cike sa ovog foruma:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

Ovo, posto ocigledno ne znas ni osnove ishrane, a i ne znam sta mislis za mesec dana da uradis.. I zaboravi na klen.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2012, 07:23:40 posle podne »
za tih mjesec dana clen bi te ubio kao zeca, pa bi nasoj neshacenoj i uvijek osudjivanoj bildersko-pauerlifterskoj  zajednici, napravio samo problem i opet bi punili novinske stupce, a mozda i zasluzili neku emisiju na TV-u
sredi ti ishranu, nadji neki clanak o rotaciji ugljenih hidrata ili 1,2, 3 trbusnjaci su ti...kako se vec zove i polako

Van mreže MartiOstro

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2012, 08:45:37 posle podne »
Ok,ok :) Svakako hvala na odgovorima i savjetima.

@ Becks , ja da znam ne bih pitao :)
:>

Van mreže DelijeSever92

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2012, 12:20:19 pre podne »
Kolege su u pravu :)

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Clenbuterol i gubljenje kilaze
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2012, 01:17:06 pre podne »
Sta ga hejtujete, covek lepo rekao da ima problema sa disanjem i oce klen da uzme. :D

Ozbiljno sad, batali klen dok ne vidis sta sve mozes da uradis za mrsavljenje...