April 25, 2024, 03:14:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"  (Pročitano 10308 puta)


Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2010, 06:32:22 posle podne »
To bi mu bilo naj pametnije....

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2010, 08:49:30 posle podne »
Nah brate, u K-1 bi ga bilo lepo gledati,buduci da je rekao da je to za njega prelep sport,al opet jbg,ako chovek kaze da nema vise motivacije onda je to sasvim razumljivo... 20 godina zivi vojnichki zivot i ja mu skidam kapu :)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #3 poslato: Jun 14, 2010, 08:53:43 posle podne »
Nesto sam cuo da bi Mirko na kraju svoje karijere zelio odraditi zadnju borbu u K1.

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #4 poslato: Jun 14, 2010, 08:57:31 posle podne »
Nesto sam cuo da bi Mirko na kraju svoje karijere zelio odraditi zadnju borbu u K1.

Izgleda da od toga nece biti nishta,to je samo ono sto mi fanovi zelimo,da se ne povuce i da se jos uvek bori.... Al ko zna,mozda ce stvarno odraditi iz LJUBAVI koju borbu u K-1,kao ovu borbu sto je uradio sa osmehom na licu protiv Pat Barry-a :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2010, 11:07:06 posle podne »
Pare rade cudo,ako njemu ufc ponudi dobar ugovor borice se jos !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #6 poslato: Jul 04, 2010, 08:29:47 posle podne »
Cro Cop nastavlja s "javnom raspravom": Za kraj želim Minotaura, Couturea i Gonzagu!


"OSTANEM li u UFC-u, želim se boriti s Randyjem Coutureom, Antonijem Nogueirom Minotaurom i Gabrielom Gonzagom. Baš tim redom!", riječi su Mirka Filipovića, koji i dalje javno raspravlja o prekidu svoje karijere.

35-godišnji "policajac" u ekskluzivnom razgovoru za britanski magazin Fighters Only, odgovarajući na pitanje o mogućnosti nastavka karijere pod UFC organizacijom nastavio je propitivati mnijenje javnosti:

"Ne znam, još uvijek nisam odlučio hoću li se nastaviti boriti. Definitivno ću se uskoro sastati sa suvlasnikom UFC-a Lorenzom Fertittom. Posljednji sam ugovor potpisao s njim i definitivno ću s njim razgovarati opet. Budem li se odlučio na nastavak karijere, uvjeti ugovora moraju biti savršeni", rekao je Cro Cop objasnivši potom:

"Hoću reći da, nastavim li, želim suparnike čija imena nadahnjuju, koji će me automatski natjerati na osam tjedana paklenih priprema s trenerom Ivanom Hippolyteom, koji je supertrener. Pripremio me za posljednju borbu protiv Pata Barryja kao nikad u životu."

"Dakle, želim se u tom slučaju boriti s legendama: Coutureom, Minotaurom i Gonzagom! Baš tim redom. Barry, kojeg sam pobijedio u posljednjem meču, dobar je borac, koji može napraviti probleme svakome aktivnom borcu. Uostalom, ne želim pokazivati nepoštovanje ni prema kome. No, ja želim najbolje. Od 2003. godine spominje se moj revanš protiv Minotaura, koji je istinska legenda i pionir sporta, kao što je i Couture. Na takvu bih borbu pristao."

Na pitanje novinara zašto bi on odustao s 35 godina kada se Amerikanac Randy Couture i dalje bori s 47, Filipović je odgovorio:

"Ljudi zaboravljaju da je Couture u karijeri odradio ukupno 16 ili 17 borbi. Ja sam boksao 35 mečeva u MMA-u, 26 u K-1 i još prije toga 44 amaterska bok-meča. Imam triput više borbi od Randyja. Nisam tako star po godinama, ali vjerujte, dugo sam, jako dugo u ringu. Samo sam u Japanu bio 44 puta. To znači da sam se 44 puta ustao u Hrvatskoj iz kreveta, otišao na aerodrom, otputovao u Japan i vratio se kući. Znao sam se tamo boriti i dvaput na noć. Dakle, zbrojite sve te prekooceanske letove, besane noći, potrgane kosti i prošivene šavove; u datom vam se trenutku takav život zgadi. Zato i dalje razmišljam što je za mene najbolje u ovom trenutku. Tražim pravu motivaciju."

Također je Filipović otkrio da bi se najviše volio boriti u Europi.

"Najvećim je dijelom to zbog sebičnih razloga. Pun mi je kufer avionskih letova, razdoblja od devet ili deset dana daleko od obitelji, od mog sina. Svaki put kad odlazim on to sve teže podnosi i plače sve jače i jače. Ne sviđa mi se to. Osim toga, supruga mi je trudna. Razumijem posao i shvaćam da sam plaćenik, ali napuštati iznova dom pada mi sve teže i teže.

- Novac? Ne, moj povratak ne ovisi o novcu. Naravno da ću dati svoje uvjete budem li se vraćao, ali novac definitivno nije više prioritet. Zaradio sam ga dovoljno, to je razdoblje sada iza mene. Ako ću pronaći motivaciju, pronaći ću je u zabavi koju dajem svojim navijačima. I zbog njih bih volio da više boksam u Europi.

Preuzeto sa : www.index.hr
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #7 poslato: Jul 04, 2010, 08:34:35 posle podne »
Bili bi to legendarni mecevi posebno sa minotaurom!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #8 poslato: Jul 04, 2010, 08:35:51 posle podne »
Zar kao maloletnik ne bi smeo da gledas toliko nasilja?
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #9 poslato: Jul 04, 2010, 08:38:48 posle podne »
Zar ti kao punoljetnik nemas drugog posle nego pisati gluposti?
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #10 poslato: Jul 13, 2010, 03:29:36 posle podne »
palamudi mirko bespotrebno...nece dobiti te borce i on to dobro zna...dobice sta mu daju i da peva
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Spartak

  • Gost
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #11 poslato: Jul 13, 2010, 05:03:54 posle podne »
ako Big Nog izgubi od Mira, vrlo je moguce ionako je na losing streaku i on i Gonzaga

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #12 poslato: Jul 15, 2010, 10:49:33 pre podne »
cudi me da nije hteo junior Dos Santosa :D
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Spartak

  • Gost
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2010, 08:14:52 posle podne »
cudi me da nije hteo junior Dos Santosa :D

zato jer mu ne bi dali tu borbu.Cista logika,Santos je na putu za title shot i ako pobjedi Nelsona vjerovatno ce Carwina nahraniti sa njim.

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #14 poslato: Jul 16, 2010, 02:22:25 posle podne »
vidis, to je jako zanimljiv mec...
iskreno mislim da JDS fali jedno 5 - 10 kg da bude faktor u teskoj kategoriji. bojim se da ako ga neko od ovih superteshkasha obori, nece moci mnogo da uradi, ali je u svakom slucaju fenomenalan borac i meni jako gotivan lik
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn