April 26, 2024, 02:44:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"  (Pročitano 10312 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #15 poslato: Jul 16, 2010, 05:15:45 posle podne »
takodje odlican udarac i bjj, jos nismo vidjeli njegovo rvanje i takedown defence....

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #16 poslato: Jul 21, 2010, 03:51:00 posle podne »
da ne zna neko kada je on poceo da se bavi borilackim vestinama,tacnije u kojoj god. zivota, i koje sve vestine je prosao??
Beat the genetics!

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #17 poslato: Jul 22, 2010, 11:26:27 pre podne »
takodje odlican udarac i bjj, jos nismo vidjeli njegovo rvanje i takedown defence....

Nisamo videli ni bjj.
Pride for life

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #18 poslato: Jul 22, 2010, 04:17:25 posle podne »
da ne zna neko kada je on poceo da se bavi borilackim vestinama,tacnije u kojoj god. zivota, i koje sve vestine je prosao??
jds?
primarno boks, zatim kikboks, ali ozbiljno trenira i grapling, rvacki trener mu je Mark Muñoz a bjj niko drugi do minotaura.
decko se ne zajebava, bice uskoro ozbiljan faktor.

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #19 poslato: Jul 26, 2010, 11:32:35 posle podne »
Pat Barry: Slomio sam šaku na bradi Cro Copa


PAT BARRY, američki borac u slobodnoj borbi, otkrio je detalje razgovora s Mirkom Filipovićem u trenucima dok ga je hrvatski teškaš udarao na tlu tijekom druge runde njihove borbe na UFC-u 115.

"Što ti je? Zašto si se prestao boriti?", pitao je 36-godišnji Hrvat pet godina mlađeg suparnika dok ga je držao u klinču tijekom druge runde njihove borbe 12. lipnja na UFC-ovoj priredbi u Vancouveru.

"Slomio sam šaku", odgovorio je Barry.

"Sereš!"

"Ne, gospodine. Šaka mi je slomljena. Otišla."

Borba je završila Filipovićevom pobjedom gušenjem pola minute prije kraja treće runde. Barry nije mogao spriječiti zahvat upravo zbog slomljene kosti u šaci. Prethodno je, u prvoj rundi, preciznim udarcima desnicom dva puta rušio Cro Copa.

Amerikanac je točno opisao što mu se dogodilo u meču koji je završio sa slomljenom kosti desne šake, ali i slomljenom kosti u desnom stopalu.

"Nitko nije primijetio što se dogodilo u tom trenutku, jer kamere su bile uprte u Mirka. Čim sam ga udario pri drugom rušenju, osjetio sam kako mi je usnica zadrhtala. Najprije zato jer je strašno zaboljelo, a potom i stoga što sam se preplašio za svoju karijeru. U tom mi se trenutku šaka učinila deformiranom, raspadnutom. Mislio sam da sam slomio sve kosti. Ispalo je da je pukla samo jedna."

"Malo sam se u tom trenutku uspaničio, no odmah sam se pribrao. Rekao sam si: "Nema veze, imaš još oružja"! Nedugo potom udario sam ga desnom nogom i slomio stopalo. E tada sam počeo paničariti kompletno. Nisam znao što bih učinio. Nemam niti danas pojma kako sam izdržao druge dvije runde. Kad se danas sjetim tih trenutaka, imam osjećaj da je pet minuta trajalo pola sata."

"Kad sam sjeo na pauzu nakon prve runde, rekli su mi da probam fintirati udarce i izdržati do kraja. Probao sam kako bi Filipović što kasnije spoznao što mi se dogodilo. Izbacio sam desnu ruku naglo unaprijed. Zamalo sam zavrištao od boli. Boljelo je jako, baš jako."

Filipović je iskoristio ukazanu priliku i pobijedio Amerikanca prekidom borbe. Sve do ovog trenutka, kada je otkrio istinu u razgovoru za Mmafighting.com, Barryja su optuživali da je kukavica i da je predao dobiveni meč, kao i da ga je namjestio, pa čak i da se preplašio da ne prebije vlastitog idola.

"Pitali su me koliko sam novca dobio da pustim meč. To je bilo apsurdno. Drugi su mi prigovarali da sam previše respektirao Cro Copa. Dajte, molim vas! Kako se Cropa može previše respektirati? Pa on je Cro Cop!"

Preuzeto sa : www.index.hr
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #20 poslato: Jul 27, 2010, 02:56:26 pre podne »
ovo je klasicna glupost i izmisljotina

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #21 poslato: Jul 27, 2010, 04:24:51 pre podne »
NE ZNAM,spartakus samo sam preneo vest !
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #22 poslato: Jul 30, 2010, 09:19:54 pre podne »



Pride for life

Van mreže Ichabod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #23 poslato: Jul 30, 2010, 12:48:48 posle podne »
Meni taj meč djeluje ko namještaljka, a svi ovi detalji poslije kao pokušaj opravdavanja grljenja i sličnih gluposti tokom meča. Mirko nikad u meč nije ulazio nasmiješen, a tada se smiješio već pri prilasku kavezu.

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #24 poslato: Jul 30, 2010, 12:56:18 posle podne »
Gluposti... Kakve veze ima ako je usao nasmejan,za sve postoji prvi put.. I na merenju je prvi put onako postupio,pa je izgledalo cool. pa shta :)

Van mreže Losh

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #25 poslato: Jul 30, 2010, 02:17:27 posle podne »
Ne verujem da je namešteno.Vidiš da se čovek sjebao u sred meča.Da je ostao čitav pojeo bi Mirka za večeru :) , ovako zbog nastalih povreda meč izgleda ok.
Pride for life

Spartak

  • Gost
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #26 poslato: Jul 30, 2010, 02:56:21 posle podne »
NE ZNAM,spartakus samo sam preneo vest !

no hard feellings :)

Van mreže Ichabod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #27 poslato: Jul 30, 2010, 03:55:24 posle podne »
Za mene kontroverzna borba. Trenutak grljenja boraca u toku meča me sablaznio, nikada to prije nisam vidio. Kao da se dva samuraja krenu sjeći katanama i najednom se krenu grliti, ne pišem da je nemoguće jer dogodilo se s Mirkom i Patom. Mirko je veliki emotivac, njegovi ulasci u ring su mi oduvijek izgledali prenabijeni emocijom, djelovao mi je kao da će se rasplakati, zavrištati, ili sam se tako ja osjećao čekajući da krene zamahivati, a u ovom meču ulazio je nasmiješen. U meču u kojem nema razloga za smješak jer mu je bio zadnji pod ugovorom i prije toga meča je izgubio borbu. Imao je razloga za smješak koliko i majka koja pokapa dvoje marinaca nakon Iračke invazije. Za sve postoji prvi puta pa tako i za smiješak prije makljaže. :)  Vrhunski sportaši teško zakreću rutinama koje su zadane jer su rutine čvrsti oslonci sigurnosti. Rutinu mijenja onaj koji gubi, onaj koji traži pravu rutinu ka uspjehu. Mirko je jednom pustio Shortija na svojem meču, namjesto Duran Durana, i izgubio. Nakon toga vratio se ustaljenoj pjesmi. Kako bilo, ako borba nije namještena onda je presudilo preveliko poštovanje prema protivniku od strane Pata koji je nakon prvog rušenja Mirka trebao nasrnuti i pokušati, s velikom vjerojatnošću, riješiti borbu. A drugo rušenje? Što je veća kost, valjda, jače boli kad je slomljena, a Pat je koščat momak. :) Možda je poštovanjem kojeg je iskazao izgubio najveću priliku svoje karijere... vrijeme će reći... Mirko ostaje veličina, ostaje taj jedan od milijun koji će postići to što je on postigao. Pozdrav svim Mirkoštovateljima. "Wild boys  never lose it wild boys
never chose this way Wild boys  never close your eyes wild boys always shine" ;)

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #28 poslato: Jul 30, 2010, 05:40:15 posle podne »
Za mene kontroverzna borba. Trenutak grljenja boraca u toku meča me sablaznio, nikada to prije nisam vidio. Kao da se dva samuraja krenu sjeći katanama i najednom se krenu grliti, ne pišem da je nemoguće jer dogodilo se s Mirkom i Patom. Mirko je veliki emotivac, njegovi ulasci u ring su mi oduvijek izgledali prenabijeni emocijom, djelovao mi je kao da će se rasplakati, zavrištati, ili sam se tako ja osjećao čekajući da krene zamahivati, a u ovom meču ulazio je nasmiješen. U meču u kojem nema razloga za smješak jer mu je bio zadnji pod ugovorom i prije toga meča je izgubio borbu. Imao je razloga za smješak koliko i majka koja pokapa dvoje marinaca nakon Iračke invazije. Za sve postoji prvi puta pa tako i za smiješak prije makljaže. :)  Vrhunski sportaši teško zakreću rutinama koje su zadane jer su rutine čvrsti oslonci sigurnosti. Rutinu mijenja onaj koji gubi, onaj koji traži pravu rutinu ka uspjehu. Mirko je jednom pustio Shortija na svojem meču, namjesto Duran Durana, i izgubio. Nakon toga vratio se ustaljenoj pjesmi. Kako bilo, ako borba nije namještena onda je presudilo preveliko poštovanje prema protivniku od strane Pata koji je nakon prvog rušenja Mirka trebao nasrnuti i pokušati, s velikom vjerojatnošću, riješiti borbu. A drugo rušenje? Što je veća kost, valjda, jače boli kad je slomljena, a Pat je koščat momak. :) Možda je poštovanjem kojeg je iskazao izgubio najveću priliku svoje karijere... vrijeme će reći... Mirko ostaje veličina, ostaje taj jedan od milijun koji će postići to što je on postigao. Pozdrav svim Mirkoštovateljima. "Wild boys  never lose it wild boys
never chose this way Wild boys  never close your eyes wild boys always shine" ;)

Pozdrav brate moj,slazem se sa svim ovim sto si rekao :)
Once wild,always wild ;)

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 'Nemam više motiva, zaželio sam se civilnog života' "Cro Cop"
« Odgovor #29 poslato: Avgust 03, 2010, 02:06:14 posle podne »
mislim da je namesteno koliko i dream team na olimpijadi 1992 u Barceloni
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn