Mart 19, 2024, 12:26:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.022 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: biro
X3MShop banner

Autor Tema: Ripped Fuel Pro Serius  (Pročitano 2242 puta)

Van mreže RED

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Ripped Fuel Pro Serius
« poslato: Septembar 23, 2015, 03:30:58 posle podne »
Pozdrav.. imam problem sa ovim topljacem masti, kad popijem tabletu cim pocne da djeluje pojavljuje mi se crvenilo po tijelu, prvi dan bilo je po rukama, drugi dan na lijevoj skoro nista, treci dan faze tolerancije po skoro cijelom tijelu.. ne smijem ga vise koristiti?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.287
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ripped Fuel Pro Serius
« Odgovor #1 poslato: Septembar 23, 2015, 04:18:01 posle podne »
Pozdrav.. imam problem sa ovim topljacem masti, kad popijem tabletu cim pocne da djeluje pojavljuje mi se crvenilo po tijelu, prvi dan bilo je po rukama, drugi dan na lijevoj skoro nista, treci dan faze tolerancije po skoro cijelom tijelu.. ne smijem ga vise koristiti?

pa imas alergiju na neku od supstanci
nemoj

Van mreže RED

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Ripped Fuel Pro Serius
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2015, 03:59:53 posle podne »
Evo me opet... evo ga vec dva dana opet pijem i primijetio sam da crvenila skoro i da nema osim malo na grudima skoro pa i neprimjetno ali ako ga popijem oko 15/20min posle jela. I zaboravio sam reci da na kutiji pise: 'Moguce privremeno crvenilo zbog vitamina B niacin.

Edit: sad bas citam na net pise da prevelika doza vitamina b izaziva privremeno crvenilo na kozi te da je pozeljno smanjiti dozu (sto znaci da nije alergija). Pise i da nije opasno osim taj nezeljeno efekqt crvenilo koje traje do sat vremena zbog tog niacina, inace pise da je normalna dnevna doza 19mg a sam ripped po tableti ima 80mg, nije ni cudo...
« Poslednja izmena: Septembar 29, 2015, 04:43:39 posle podne RED »