April 19, 2024, 05:16:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: NAJJACI SAGOREVAC MASTI  (Pročitano 128572 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #120 poslato: Jun 01, 2012, 04:13:00 posle podne »
Ajd da probudim ovu uspavalu temu jednim stereotip pitanjem :D jel dobar ovaj sagorevac: "HYDROXYCUT ADVANCED" ?
Moze i neka ocena otprilike od 1-10..

moze
ako nisi korostio nikada ni jedan sagorevac
onda OK tj ocena 5
a ako jesi
neces ga bas mnogo osetiti tj ako si korostio nesto bolje

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #121 poslato: Jun 01, 2012, 08:54:22 posle podne »
koja je razlika izmedju Lypo 6-BLACK i Lipo 6 Black Ultra Concentrat ?

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #122 poslato: Jun 02, 2012, 12:31:02 pre podne »
Koliko znam, to su ti skroz dva različita suplementa:
1.Lypo 6-BLACK, sagorevač
  http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30205
2.Za ovaj drugi mi se čini da si pobrkao.Imaš ovo od Nutrexa. 
   http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30276

Van mreže Gattsu

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #123 poslato: Jun 02, 2012, 01:04:17 pre podne »
ne nisam pobrkao ovaj drugi je u tecnim kapsulama(60 caps tecnih ) sagorevac

http://underground.nutrex.com/products/lipo6-blackUC.asp

a ovo je obicni http://underground.nutrex.com/products/lipo6-black.asp
to sa njihove stranice ... cak je ovaj ultra concetrate jeftiniji nes malo

« Poslednja izmena: Jun 02, 2012, 01:07:16 pre podne Gattsu »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #124 poslato: Jun 02, 2012, 07:50:08 pre podne »
Lypo 6 black je NAPREDNIJA formula od obicno Lypo 6 u vidu nekolko sastojaka i samim tim mnogo bolja,jaca,svestranija ili kako god hoces formula kada je sagorevanje masti u pitanju

Van mreže lajfizgoinon

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #125 poslato: Jun 02, 2012, 10:26:21 pre podne »
Nakon nekoliko godina neaktivnog zivota dosao sam na 95kg sa svojih 180cm visine. Mozete zamisliti kako to izgleda. Inace, genetika mi je takva da mi se na stomaku i kukovima gomilaju masne naslage. Shvatio sam da moram nesto da preduzmem i od proslog leta aktivno treniram. Krenuo sam sa cardiom 2 meseca, a onda sam ukljucio i teretanu i trening sa tegovima. Od oktobra do aprila sam radio intenzivno u teretani, a kardio radio umereno, ali od aprila moj program treninga je sledeci:

  • 3x nedeljno teretana
  • 3x nedeljno trcanje po 45-50 min (8km)
  • 1x nedeljno bajs 2,5h (42km).

Treninge sa tegovima sam podelio u tronedeljni plan na sledeci nacin:
  • grudi (4 vezbe x 4 serije), biceps (3x4), stomak (1x4)
  • ledja (4x4), triceps (3x4), stomak (1x4)
  • ramena (4x4), stomak (3x4)

Sto se nogu tice, tek sporadicno odradim neki trening, jer uz ovoliko trcanja i bajsa uz genetsku predispozciju koju imam da mi se noge najbrze razvijaju mislim da nemam potrebe.
 
Citam forum vec neko vreme a sada se po prvi put oglasavam… Imam 27 godina i nemam ambicije da se ozbiljno bavim body buildingom, jednostavno trening je postao sastavni deo mog zivota. Pre svega toga korigovao sam ishranu i izbacio ili maksimalno redukovao lose navike u ishrani (testo, slatkisi, fast food, pivo…) Uz sav ovaj trening, sredjenu ishranu i dobru suplementacij u vidu whey-a, bcaa-a, sagorevaca, a jedno vreme sam uzimao i horse power, postigao sam zadovoljavajuce rezultate. BCAA uzimam pre i posle treninga sa tegovima, whey posle treninga sa tegovima i posle cardia, a sagorevac pre cardia. Za 10 meseci skinuo sam 10kg telesne tezine, pritom nesumnjivo dobivsi 2-3kg misicne mase. Sada mi je cilj da do kraja ovog leta, skinem jos 4-5kg, ali nekako imam utisak da uprkos pojacanom kardiu sve sporije gubim salo, narocito na stomaku i kukovima. Sto se tice ishrane, unosim oko 1500kcal dnevno, keto i rotaciju ne mogu u potpunosti ispostovati zbog posla i drugih obaveza, pokusao sam i to jednostavno ne mogu da izdrzim. Nema druge osim da budem uporan i istrajan i nastavim sa ovim treningom i disciplinovanom ishranom uz dobar sagorevac, whey i bcaa.

Pri kraju su mi zalihe dyma burn xtreme-a, pre toga sam od sagorevaca koristio labrada charge. Pre nekoliko godina pokusao sam i sa animal cutsom ali ne mogu da gutam saku tableta pre svakog kardia. Razmisljao sam da nabavim ef ali to mi zvuci kao nemoguca misija. Da li je po vama synephrine barem priblizno delotvoran kao ef? Koji sagorevac vi preporucujete, pri tom mi je cilj da ne izgubim misicnu masu, a da se uz intenzivan i redovan cardio i trening sa tegovima, pravilnu ishranu sa puno proteina i malo uh resim dosadnih masnih naslaga.

Pozdrav

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #126 poslato: Jun 02, 2012, 11:09:19 pre podne »
Meltdown.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #127 poslato: Jun 02, 2012, 11:19:13 pre podne »
Ajd da probudim ovu uspavalu temu jednim stereotip pitanjem :D jel dobar ovaj sagorevac: "HYDROXYCUT ADVANCED" ?
Moze i neka ocena otprilike od 1-10..

moze
ako nisi korostio nikada ni jedan sagorevac
onda OK tj ocena 5
a ako jesi
neces ga bas mnogo osetiti tj ako si korostio nesto bolje

Prosle godine kada sam bio na def koristio sam animal cuts jer mi glava nista nije jos razumela (nazalost) i platio sam ga debelo a rezultati su,pa onako,bili ok da kazem samo uz kolike muke sa onolikim tabletama ali dobro,sad su finansije bile toliko slabe da sam uzeo taj sagorevac eto cisto da ne radim definiciju na prazno sto se kaze..ako mu je ocena 5 za tih 1200din kolko sam uspeo da skupim onda sam i prezadovoljan..mada sam naso neke komentare vezane za njega da je vise zenski sagorevac e sad mi to nije jasno sta znaci? dal to znaci zbog toga sto je (malo/vise) slabiji?

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #128 poslato: Jun 02, 2012, 11:37:25 pre podne »
Meltdown.
Nakon nekoliko godina neaktivnog zivota dosao sam na 95kg sa svojih 180cm visine. Mozete zamisliti kako to izgleda. Inace, genetika mi je takva da mi se na stomaku i kukovima gomilaju masne naslage. Shvatio sam da moram nesto da preduzmem i od proslog leta aktivno treniram. Krenuo sam sa cardiom 2 meseca, a onda sam ukljucio i teretanu i trening sa tegovima. Od oktobra do aprila sam radio intenzivno u teretani, a kardio radio umereno, ali od aprila moj program treninga je sledeci:

  • 3x nedeljno teretana
  • 3x nedeljno trcanje po 45-50 min (8km)
  • 1x nedeljno bajs 2,5h (42km).

Treninge sa tegovima sam podelio u tronedeljni plan na sledeci nacin:
  • grudi (4 vezbe x 4 serije), biceps (3x4), stomak (1x4)
  • ledja (4x4), triceps (3x4), stomak (1x4)
  • ramena (4x4), stomak (3x4)

Sto se nogu tice, tek sporadicno odradim neki trening, jer uz ovoliko trcanja i bajsa uz genetsku predispozciju koju imam da mi se noge najbrze razvijaju mislim da nemam potrebe.
 
Citam forum vec neko vreme a sada se po prvi put oglasavam… Imam 27 godina i nemam ambicije da se ozbiljno bavim body buildingom, jednostavno trening je postao sastavni deo mog zivota. Pre svega toga korigovao sam ishranu i izbacio ili maksimalno redukovao lose navike u ishrani (testo, slatkisi, fast food, pivo…) Uz sav ovaj trening, sredjenu ishranu i dobru suplementacij u vidu whey-a, bcaa-a, sagorevaca, a jedno vreme sam uzimao i horse power, postigao sam zadovoljavajuce rezultate. BCAA uzimam pre i posle treninga sa tegovima, whey posle treninga sa tegovima i posle cardia, a sagorevac pre cardia. Za 10 meseci skinuo sam 10kg telesne tezine, pritom nesumnjivo dobivsi 2-3kg misicne mase. Sada mi je cilj da do kraja ovog leta, skinem jos 4-5kg, ali nekako imam utisak da uprkos pojacanom kardiu sve sporije gubim salo, narocito na stomaku i kukovima. Sto se tice ishrane, unosim oko 1500kcal dnevno, keto i rotaciju ne mogu u potpunosti ispostovati zbog posla i drugih obaveza, pokusao sam i to jednostavno ne mogu da izdrzim. Nema druge osim da budem uporan i istrajan i nastavim sa ovim treningom i disciplinovanom ishranom uz dobar sagorevac, whey i bcaa.

Pri kraju su mi zalihe dyma burn xtreme-a, pre toga sam od sagorevaca koristio labrada charge. Pre nekoliko godina pokusao sam i sa animal cutsom ali ne mogu da gutam saku tableta pre svakog kardia. Razmisljao sam da nabavim ef ali to mi zvuci kao nemoguca misija. Da li je po vama synephrine barem priblizno delotvoran kao ef? Koji sagorevac vi preporucujete, pri tom mi je cilj da ne izgubim misicnu masu, a da se uz intenzivan i redovan cardio i trening sa tegovima, pravilnu ishranu sa puno proteina i malo uh resim dosadnih masnih naslaga.

Pozdrav



Ja sam na definiciji koristio Rx6,  pio sam ga ujutru pred kardio i uvece pred trening, jednostavno sabija.. Sto je najbolje po jednu tabletu ujutru i jednu uvece, nema gutanja na stotone tableta i praskova. A u danima kad ne treniras jedna ujutru na prazan stomak.


I da, preporucena doza je jedna tableta na dan, mada rijetko kad postujem doze sto se suplemenata tice, to sam naucio od kad sam postao clan ovog foruma.. ;)
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #130 poslato: Jun 02, 2012, 01:11:07 posle podne »
Nakon nekoliko godina neaktivnog zivota dosao sam na 95kg sa svojih 180cm visine. Mozete zamisliti kako to izgleda. Inace, genetika mi je takva da mi se na stomaku i kukovima gomilaju masne naslage. Shvatio sam da moram nesto da preduzmem i od proslog leta aktivno treniram. Krenuo sam sa cardiom 2 meseca, a onda sam ukljucio i teretanu i trening sa tegovima. Od oktobra do aprila sam radio intenzivno u teretani, a kardio radio umereno, ali od aprila moj program treninga je sledeci:

  • 3x nedeljno teretana
  • 3x nedeljno trcanje po 45-50 min (8km)
  • 1x nedeljno bajs 2,5h (42km).

Treninge sa tegovima sam podelio u tronedeljni plan na sledeci nacin:
  • grudi (4 vezbe x 4 serije), biceps (3x4), stomak (1x4)
  • ledja (4x4), triceps (3x4), stomak (1x4)
  • ramena (4x4), stomak (3x4)

Sto se nogu tice, tek sporadicno odradim neki trening, jer uz ovoliko trcanja i bajsa uz genetsku predispozciju koju imam da mi se noge najbrze razvijaju mislim da nemam potrebe.
 
Citam forum vec neko vreme a sada se po prvi put oglasavam… Imam 27 godina i nemam ambicije da se ozbiljno bavim body buildingom, jednostavno trening je postao sastavni deo mog zivota. Pre svega toga korigovao sam ishranu i izbacio ili maksimalno redukovao lose navike u ishrani (testo, slatkisi, fast food, pivo…) Uz sav ovaj trening, sredjenu ishranu i dobru suplementacij u vidu whey-a, bcaa-a, sagorevaca, a jedno vreme sam uzimao i horse power, postigao sam zadovoljavajuce rezultate. BCAA uzimam pre i posle treninga sa tegovima, whey posle treninga sa tegovima i posle cardia, a sagorevac pre cardia. Za 10 meseci skinuo sam 10kg telesne tezine, pritom nesumnjivo dobivsi 2-3kg misicne mase. Sada mi je cilj da do kraja ovog leta, skinem jos 4-5kg, ali nekako imam utisak da uprkos pojacanom kardiu sve sporije gubim salo, narocito na stomaku i kukovima. Sto se tice ishrane, unosim oko 1500kcal dnevno, keto i rotaciju ne mogu u potpunosti ispostovati zbog posla i drugih obaveza, pokusao sam i to jednostavno ne mogu da izdrzim. Nema druge osim da budem uporan i istrajan i nastavim sa ovim treningom i disciplinovanom ishranom uz dobar sagorevac, whey i bcaa.

Pri kraju su mi zalihe dyma burn xtreme-a, pre toga sam od sagorevaca koristio labrada charge. Pre nekoliko godina pokusao sam i sa animal cutsom ali ne mogu da gutam saku tableta pre svakog kardia. Razmisljao sam da nabavim ef ali to mi zvuci kao nemoguca misija. Da li je po vama synephrine barem priblizno delotvoran kao ef? Koji sagorevac vi preporucujete, pri tom mi je cilj da ne izgubim misicnu masu, a da se uz intenzivan i redovan cardio i trening sa tegovima, pravilnu ishranu sa puno proteina i malo uh resim dosadnih masnih naslaga.

Pozdrav


sve lepo
ali nigde nisi napisao
KAKO JEDES?
a mislim da je to osnova cele price i tvoje stanke u napredku

Van mreže lajfizgoinon

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #131 poslato: Jun 02, 2012, 03:49:45 posle podne »
Nakon nekoliko godina neaktivnog zivota dosao sam na 95kg sa svojih 180cm visine. Mozete zamisliti kako to izgleda. Inace, genetika mi je takva da mi se na stomaku i kukovima gomilaju masne naslage. Shvatio sam da moram nesto da preduzmem i od proslog leta aktivno treniram. Krenuo sam sa cardiom 2 meseca, a onda sam ukljucio i teretanu i trening sa tegovima. Od oktobra do aprila sam radio intenzivno u teretani, a kardio radio umereno, ali od aprila moj program treninga je sledeci:

  • 3x nedeljno teretana
  • 3x nedeljno trcanje po 45-50 min (8km)
  • 1x nedeljno bajs 2,5h (42km).

Treninge sa tegovima sam podelio u tronedeljni plan na sledeci nacin:
  • grudi (4 vezbe x 4 serije), biceps (3x4), stomak (1x4)
  • ledja (4x4), triceps (3x4), stomak (1x4)
  • ramena (4x4), stomak (3x4)

Sto se nogu tice, tek sporadicno odradim neki trening, jer uz ovoliko trcanja i bajsa uz genetsku predispozciju koju imam da mi se noge najbrze razvijaju mislim da nemam potrebe.
 
Citam forum vec neko vreme a sada se po prvi put oglasavam… Imam 27 godina i nemam ambicije da se ozbiljno bavim body buildingom, jednostavno trening je postao sastavni deo mog zivota. Pre svega toga korigovao sam ishranu i izbacio ili maksimalno redukovao lose navike u ishrani (testo, slatkisi, fast food, pivo…) Uz sav ovaj trening, sredjenu ishranu i dobru suplementacij u vidu whey-a, bcaa-a, sagorevaca, a jedno vreme sam uzimao i horse power, postigao sam zadovoljavajuce rezultate. BCAA uzimam pre i posle treninga sa tegovima, whey posle treninga sa tegovima i posle cardia, a sagorevac pre cardia. Za 10 meseci skinuo sam 10kg telesne tezine, pritom nesumnjivo dobivsi 2-3kg misicne mase. Sada mi je cilj da do kraja ovog leta, skinem jos 4-5kg, ali nekako imam utisak da uprkos pojacanom kardiu sve sporije gubim salo, narocito na stomaku i kukovima. Sto se tice ishrane, unosim oko 1500kcal dnevno, keto i rotaciju ne mogu u potpunosti ispostovati zbog posla i drugih obaveza, pokusao sam i to jednostavno ne mogu da izdrzim. Nema druge osim da budem uporan i istrajan i nastavim sa ovim treningom i disciplinovanom ishranom uz dobar sagorevac, whey i bcaa.

Pri kraju su mi zalihe dyma burn xtreme-a, pre toga sam od sagorevaca koristio labrada charge. Pre nekoliko godina pokusao sam i sa animal cutsom ali ne mogu da gutam saku tableta pre svakog kardia. Razmisljao sam da nabavim ef ali to mi zvuci kao nemoguca misija. Da li je po vama synephrine barem priblizno delotvoran kao ef? Koji sagorevac vi preporucujete, pri tom mi je cilj da ne izgubim misicnu masu, a da se uz intenzivan i redovan cardio i trening sa tegovima, pravilnu ishranu sa puno proteina i malo uh resim dosadnih masnih naslaga.

Pozdrav


sve lepo
ali nigde nisi napisao
KAKO JEDES?
a mislim da je to osnova cele price i tvoje stanke u napredku


Nisam hteo da davim ishranom na temi o sagorevacima. Kao sto sam gore napisao unosim oko 1500kcal dnevno. Moja ishrana izgleda ovako:

dorucak: 3x nedeljno musli klasik 100 gr + merica wheya + 1dl fit effect jogurta sa 0% masti  i l-carnitinom, 2x nedeljno omlet od 4-5 jaja sa mladim sirom, 2x nedeljno mladi sir i 4 vrisle ili kranjske ili srpske kobasice

imam uzine dnevno i to po 1 vitanova, bonzita, granola bars, nestle fitness itd ili zelena jabuka

rucak: 2x nedeljno belo meso sa barenim povrcem (brokoli, karfiol, sargarepa), 2x nedeljno krmenadle sa barenim povrcem (krompir, pirinac), 1x nedeljno meso i povrce na kineski nacin sa pastom ili pirincem, 1x nedeljno kuvano grasak, boranija sa mesom ili pasulj sa kobasicom, 1x nedeljno panirani fileti oslica sa krompirom ili barenim povrcem… hleb ne jedem osim jedne kriske tosta sa kuvanim jelima

vecera: 3x nedeljno bareni pirinac ili pasta, tunjevina, masline i ella sir, 1x nedeljno 2 komada spanske pite (projare) sa kukuruznim brasnom, nemasnim sirom, maslinama i prsutom, 1x nedeljno 2 parceta pizze ili pljeska (sta cu ne mogu da odolim), 1x nedeljno mleko + whey, 1x nedeljno ne veceram.

Gazirane sokove niti guste ne pijem, samo coca-colu zero, kiselu, ponekad cedevitu. Popijem oko 2 kafe dnevno u proseku, bez mleka i secera.

Znam da nije idealno, ali unosim oko 1500 kcal dnevno, a trosim na cardio 400 kcal dnevno u proseku.


Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #132 poslato: Jun 02, 2012, 04:02:29 posle podne »
Citat
Znam da nije idealno, ali unosim oko 1500 kcal dnevno, a trosim na cardio 400 kcal dnevno u proseku
Ne da nije idealno, nego je daleko od toga :)
Moras gotovo celu ishranu da korigujes, jer obroci u kojima su virsle, pica, kranjska kobasica, pite, prsuta, pljeskavica, cedevita itd, jednostavno nisu namirnice koje ce te dovesti do zeljenog cilja.
Nemoj da trosis novac na sagorevac jer ti nece pomoci dok ne sredis ishranu.

OFF
Ne znam za ostale, ali meni toliko bude zao kada vidim da neko trosi whey na ovu nemastinu, a ishrana izgleda ovako. I ne samo whey, nego i ostale preparate... Gomila bacenog novca, a vecina onih koji bi to koristili na pravi nacin sebi ne mogu da ih priuste, ali to je vec neka druga tema :) ...jbg, zivot je kurva :)

Van mreže lajfizgoinon

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #133 poslato: Jun 02, 2012, 04:15:46 posle podne »
Citat
Znam da nije idealno, ali unosim oko 1500 kcal dnevno, a trosim na cardio 400 kcal dnevno u proseku
Ne da nije idealno, nego je daleko od toga :)
Moras gotovo celu ishranu da korigujes, jer obroci u kojima su virsle, pica, kranjska kobasica, pite, prsuta, pljeskavica, cedevita itd, jednostavno nisu namirnice koje ce te dovesti do zeljenog cilja.
Nemoj da trosis novac na sagorevac jer ti nece pomoci dok ne sredis ishranu.

OFF
Ne znam za ostale, ali meni toliko bude zao kada vidim da neko trosi whey na ovu nemastinu, a ishrana izgleda ovako. I ne samo whey, nego i ostale preparate... Gomila bacenog novca, a vecina onih koji bi to koristili na pravi nacin sebi ne mogu da ih priuste, ali to je vec neka druga tema :) ...jbg, zivot je kurva :)

Nemoj sad izvlaciti reci iz konteksta. Rekao sam da ponekad pojedem parce pizze ili pljesku, siguran sam da taj luksuz sebi sigurno dozvoljava i vecina profesionalnih body buildera  ;D. Za jednog rekreativca smatram da je moja ishrana sasvim ok, treba izbaciti neke stvari, zato sam i napisao da nije idealno. Virsle i kranjske jedem za dorucak cisto da bih razbio monotoniju, ne mogu samo jaja i musli da jedem. Ne jedem hleb, slatkise, sokove, unosim oko 1500kcal dnevno uz za mene veoma intenzivan i naporan sto cardio sto trening sa tegovima. Sa takvom ishranom sam skinuo 10kg za 10 meseci, a u medjuvremenu i prestao da pusim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #134 poslato: Jun 02, 2012, 05:01:09 posle podne »
vidis
ovo je problem i vrstimo se vec 4 posta u krug a mico je napisao sve
dakle

Citat
Nisam hteo da davim ishranom na temi o sagorevacima.

ONA JE GLAVNA a SAGOREVACI SPOREDNI (da ja se bavim rpodajom i NISAM lud sto ovo pricam vec govrim iskreno)

Citat
Ne da nije idealno, nego je daleko od toga

x 5599000

Citat
Za jednog rekreativca smatram da je moja ishrana sasvim ok, treba izbaciti neke stvari, zato sam i napisao da nije idealno. Virsle i kranjske jedem za dorucak cisto da bih razbio monotoniju, ne mogu samo jaja

evo,ne zelis da cujes sta ti se govori
kakva monotinija pobogu?
body bulderi sebi priuste junk day mozda jednom u 4 nedlje i to nakon HEBACKIHHHHH TRENINGA I JEBACKIH CARDIO SEAANSI i posle toga sami sebe kaznjavaju  8) 8)

Citat
unosim oko 1500kcal dnevno

skinuo si 10 kg jer si prestao da jedes VELIK SMECE i smanjio broj cal i sada si zaustavio stoipu bazalnog metaoblzima
jer neznam iz kog razloga se drzis kao pijan plota price o calorijama a da nisi ni u jednom trenutnku razmislio dali je to tebi MALO proed toliko fiz aktivnosti koju kazes da imas

i tako...