Mart 28, 2024, 09:59:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: NAJJACI SAGOREVAC MASTI  (Pročitano 128233 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #180 poslato: Januar 30, 2013, 11:47:07 posle podne »
I jos ispod treba da bude ono njesra sto trese sa 1200 kcal/h i to je to :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #181 poslato: Januar 31, 2013, 12:07:13 pre podne »
Power Plate? Pre njega mora da ide onaj butterfly abs ili kako se već zove :D

suck it up, buttercup

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #182 poslato: Januar 31, 2013, 10:03:29 pre podne »
I jos ispod treba da bude ono njesra sto trese sa 1200 kcal/h i to je to :)

to je sastavni deo svakog kruzera :P

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #183 poslato: Februar 20, 2013, 02:12:13 posle podne »
Pedja sto je losa situacija ove godine sa sagorevacima, oces biti neki krsteni uskoro?

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #184 poslato: Februar 20, 2013, 02:38:38 posle podne »
Pa tu je rx6, a ostalo ce verovatno stici na prolece. Polako, prvo da se isprazni lager, ionako se zimi tuce po masi. ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #185 poslato: Februar 20, 2013, 02:59:05 posle podne »
Pedja sto je losa situacija ove godine sa sagorevacima, oces biti neki krsteni uskoro?

opa ima brate
rx6,animal cuts.lipo 6 black
ako mislis na oxy..
ne verujem da cu vise to da se zekim..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #186 poslato: Februar 20, 2013, 03:06:40 posle podne »
ako mislis na oxy..
ne verujem da cu vise to da se zekim..

Stoo? ??? Ili sam ja opet malo out of date. :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #187 poslato: Februar 20, 2013, 04:34:59 posle podne »
ako mislis na oxy..
ne verujem da cu vise to da se zekim..

Stoo? ??? Ili sam ja opet malo out of date. :D

ma necu da se cimam vise sa tim
problem je nabavati
onda moram da uzmem 20-25 kom
onda oni koji kontaju sta je u stvari pravi sagorevac kupe (a to jevas 5-8) i onda mi to stoji
a na tome je zarada vise nego smesna a stoje mi pare ulozene
na zalsot u SRBIJI nemozes da prodas nesto sto valja vec nesto sto je isfurano i nesto sto po teretanama pricaju da je najboje i sl..
jbg..

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #188 poslato: Februar 20, 2013, 09:14:48 posle podne »
Brate rx6 ok ali 30 kom. jbga. Jel crnja ultra concetrate ili obican pravo da ti kazem vise mi sene gutaju pune sake. A ovaj zadnji redline, ce da bude?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #189 poslato: Februar 21, 2013, 05:51:18 pre podne »
Brate rx6 ok ali 30 kom. jbga. Jel crnja ultra concetrate ili obican pravo da ti kazem vise mi sene gutaju pune sake. A ovaj zadnji redline, ce da bude?

ma ko zna...

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #190 poslato: Mart 02, 2013, 05:20:06 posle podne »
Imam konkretno pitanje , reshio sam se sa ishranom oko 8 kila i 10cm , sada kad sam se navikao na ishranu i ne korishcenje sokova i slatkisha , ne rachunam bozitu jednom u par dana i slichno ... ostalo mi je da skinem josh npr 2 kilograma u "shlaufu" mozda i vishe ali meni to tako deluje , znachi doruchkujem musli , uzinam ako ogladnim neshto od semenki leshnik itd , rucham potaz od povrca , povrce bareno i komad mesa , zelena salata , uzina pomorandza , vechera malo povrca i jogurt ... ovo je u 90 % sluchajeva ovako ,  i na sve to dve nes kafe u toku dana sa mlekom i kashikom meda , sve u svemu jedem oko 1500 kalorija , ako padne boznzita ili me mrzi da spremam veceru pojedem parche hleba dodje to i do 1800 kalorija , e sad moj problem se sastoji iz sledeceg , imam kardio trening ali u 21h 3 do 5 puta nedeljno ... kada da pijem sagorevach masti , dobio sam na poklon Meltdown i kod prodavca je napisano pre svakog obroka , na forumima ljudi kazu ujutru na prazan stomak plus pola sata pre treninga , na samoj kutiji pishe ujutru na prazan stomak ... tako da mi treba pomoc kada ga piti broj jedan i broj dva da li promeniti neshto u ishrani za vreme pijenja ovog suplementa

hvala

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #191 poslato: Mart 02, 2013, 07:14:51 posle podne »
Konkretno - nije ti dobra ishrana, tj. katastrofa je... uz ovakvu klopu, jedino sto melt moze da ti pomogne je da ispiskis malo vode i to je sve sto mozes da ocekujes... opet ces da zakucas a neces biti zadovoljan... sredi klopu, pa koristi sagorevac kako treba...

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #192 poslato: Mart 02, 2013, 08:29:08 posle podne »
Imam konkretno pitanje , reshio sam se sa ishranom oko 8 kila i 10cm , sada kad sam se navikao na ishranu i ne korishcenje sokova i slatkisha , ne rachunam bozitu jednom u par dana i slichno ... ostalo mi je da skinem josh npr 2 kilograma u "shlaufu" mozda i vishe ali meni to tako deluje , znachi doruchkujem musli , uzinam ako ogladnim neshto od semenki leshnik itd , rucham potaz od povrca , povrce bareno i komad mesa , zelena salata , uzina pomorandza , vechera malo povrca i jogurt ... ovo je u 90 % sluchajeva ovako ,  i na sve to dve nes kafe u toku dana sa mlekom i kashikom meda , sve u svemu jedem oko 1500 kalorija , ako padne boznzita ili me mrzi da spremam veceru pojedem parche hleba dodje to i do 1800 kalorija , e sad moj problem se sastoji iz sledeceg , imam kardio trening ali u 21h 3 do 5 puta nedeljno ... kada da pijem sagorevach masti , dobio sam na poklon Meltdown i kod prodavca je napisano pre svakog obroka , na forumima ljudi kazu ujutru na prazan stomak plus pola sata pre treninga , na samoj kutiji pishe ujutru na prazan stomak ... tako da mi treba pomoc kada ga piti broj jedan i broj dva da li promeniti neshto u ishrani za vreme pijenja ovog suplement
hvala


tebi je druze neko pravio plan ishrane koji se zove GLADOVANJE al sa bonzitom, muslijem, medom i skoro nista mesa. pitanje je jel sad negde zapelo ili ?
probaj procitatati malo teme o ishrani pa probaj sam sastaviti plan pa ce ti se pomoci u korekcijama ovako nista nevalja.

P.S. nisam brojao al ti si jedno pedeseti koji je dobio suplement od 50 evra a ja sam vec zaboravio kad sam nekakav tester gratis dobio  :o

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #193 poslato: Mart 02, 2013, 11:49:40 posle podne »
heh nije gratis nego mi riba poklonila videla je da se trudim ... ok vec sam dobar deo oko ishrane prochitao ali moracu opet izgleda da nisam najbolje shvatio ... ali da se ne bih vracao na ovu temu ... kada piti burner ako mi je trening uveche u 9 ... naravno necu ni pochinjati sa njim dok par nedelja ne budem na ishrani koja je odgovarajuca ...

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #194 poslato: Mart 03, 2013, 12:56:44 posle podne »
pa pij ga ujutro na prazan stomak i jedno pola sata pre treninga