Mart 29, 2024, 10:32:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: NAJJACI SAGOREVAC MASTI  (Pročitano 128267 puta)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #195 poslato: Mart 03, 2013, 06:08:19 posle podne »
Necu da pljujem po melt-u, jer ga ni ja nisam 100% ispostovao, ali paralela izmedju njega i Oxy-a ili Rx-a je bez preterivanja smesna  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #196 poslato: Mart 04, 2013, 12:39:23 posle podne »
shta je oxy i rx , iskreno u suplemente nisam upucen , koristio sam L-karnitin tokom drugog meseca od kako sam krenuo normanlnije da se hranim , i mislim da je uchinak minimalan plus poshto mi je trening zahtevan izgubim dah posle 70tak minuta shto se bez L-karnitina nije deshavalo ... ali opet sa druge strane ishrana mi idalje nije sjajna , koliko sam shvatio unosim manje proteina i idalje unosim oko 30-40 gr shecara u toku dana .... shto je super jer u odnosu na proteklih 10 godina kada mi je na ovo shto danas jedem maltene isto ali bez ulja tj przenja , dosta vishe brokolija i povrca tog tipa , i naravno bez 300grama jafe ili chokolade i 2 do 3 litre kokakole ... e sad uprkos tolikom sheceru i pljeskavici u ponoc , ja sam uz 3 kardio treninga odrzavao masu na 93kg mada sam shvatio da sam iako u toj kilazi postao masniji ... i usled povrede za 5 meseci sam nabio 100kg shto na 184cm visine nije delovalo strashno drugima ali sam ja shvatio da sam otishao u #$%^ ... izbacio ochigledno nezdrave stvari i pojachao trening na 4-5 puta nedeljno ... i sad sam na 91,4kg i sa 108 u struku svukao na 94cm , kukovi sa 103 na 96 .... pri tom i kad sam imao 100kg ruke su mi bile nemasne i noge , znachi kad se ushtinem samo tanka koza se odvaja od mishica , al to je zbog posla jer ti delovi tela su mi ceo dan u upotrebi (stolar , shrafi seci , nosi ormane itd ) ... poenta je da usled smanjenog unosa hrane koji varira izmedju 1500 i 1800 kalorija , urzam metabolizam dodatno suplementom kao npr Meltdown ili neki slichni , poshto cu shecere na kraju izbaciti u potpunosti , ali jednostavno i ovaj rez je prouzrokovao u prvih mesec dana konstantnu potrebu za spavanjem ... jer kad izbacish pola kile shecera iz ishrane desi se show u organizmu ... tako da poenta je skinuti josh jedno 3-4cm u predelu izmedju struka i kukova , da napomenem ne idem u teretanu jer mi nije poenta da se bavim bodybildingom itd samo zelim da se otarasim masnih naslaga ... bavim se capeirom i to mi je dovoljan trening , full kardio plus akrobacije , vezbe snage , istezanje i jednom nedeljno vezbe sa tebovima ... kazem kompletno telo je obuhvaceno u toj borilachkoj veshtini i stvarno nemam problem sa snagom a ne zelim da budem veci nego shto jesam ...

e sad izvinite na poduzem tekstu ...

primio k znanju jedna ujutru i jedna pre treninga ... samo josh jedno pitanje u danima kad ne idem na trening da li piti ujutru ili ne ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #197 poslato: Mart 04, 2013, 04:08:40 posle podne »
pijes pola doze ujutro na prazan stomak

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #198 poslato: Mart 04, 2013, 04:44:59 posle podne »
hvala

otvorio sam temu u ishrani pa cu tamo pa cu tamo da zapitkujem dalje da ne spamujem ovde

Van mreže Magnolija

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 34
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #199 poslato: Mart 20, 2013, 04:56:30 posle podne »
rapid cut shredded ili animal cut? ko je jachi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #200 poslato: Mart 20, 2013, 06:03:41 posle podne »
rapid cut shredded ili animal cut? ko je jachi?

animal

Van mreže Magnolija

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 34
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #201 poslato: Mart 20, 2013, 07:38:10 posle podne »
tnx  :)

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #202 poslato: April 28, 2013, 01:30:23 pre podne »
Jedno pitanje na brzaka, animal cuts ili Rx6? I da li Rx6 sadrzi synephrine  posto ne vidim da pise u sastavu?  Animal cuts sam pio pre nekih mozda cetiri godine i bio mi je sasvim okej, rx6 nisam do sada. Hvala unapred.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #203 poslato: April 28, 2013, 09:26:05 pre podne »
Jedno pitanje na brzaka, animal cuts ili Rx6? I da li Rx6 sadrzi synephrine  posto ne vidim da pise u sastavu?  Animal cuts sam pio pre nekih mozda cetiri godine i bio mi je sasvim okej, rx6 nisam do sada. Hvala unapred.

uzmi rx 6
pa ako ostane jos koji kg viska,dokrajci ga sa animalom
nisi rekao sta je tacno u pitanju tj koliko viska
ako je tipa 4-6 kg uz dobru dijetu onda ce posao uraditi koji kod da uzmes

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #204 poslato: April 28, 2013, 03:30:38 posle podne »
Jedno pitanje na brzaka, animal cuts ili Rx6? I da li Rx6 sadrzi synephrine  posto ne vidim da pise u sastavu?  Animal cuts sam pio pre nekih mozda cetiri godine i bio mi je sasvim okej, rx6 nisam do sada. Hvala unapred.

uzmi rx 6
pa ako ostane jos koji kg viska,dokrajci ga sa animalom
nisi rekao sta je tacno u pitanju tj koliko viska
ako je tipa 4-6 kg uz dobru dijetu onda ce posao uraditi koji kod da uzmes

Dosta je kilograma viska. Trenutno imam oko 98 kg, visina 183 cm. E sad posto zivim studentskim zivotom, tipa fax, kuci, ceo dan komp, onda jedem kao svinja svu mogucu najgoru i najmasniju hranu koja postoji, recimo u dvanaest uvece, u tri ujutru i tako ono cista klasika samo sto mnogo mnogo kolicinski jedem. E sad planirao sam da prvo to sve dovedem u stanje nekog normalnog nacina ishrane, prvenstveno mislim na izbacivanje junk-a, slatkisa i tih gluposti i da imam neko normalno vreme kada cu da doruckujem kada da rucam i veceram uz sve to dobar kardio i tu sam mislio i da krenem sa sagorevacem, pa za nekih mesec i po, dva  da krenem na keto i tu bih isto sagorevac koristio. E sad nisam u finansijskoj mogucnosti da bas imam i rotacije i keto, zato sam se odlucio za keto. E sad nadam se da nije skroz pogresno, razumem da se ne ide na keto tek tako, ali jednostavno moram da izaberem jedno od ta dva. I da napomenem da sam pre dve godine sam radio keto cisto da vidim kako i sta i fino me je osusilo, ne bas neki hardcore ali ono zadovoljan sam bio,  bar je tako ogledalo reklo :)
« Poslednja izmena: April 28, 2013, 03:32:20 posle podne bmsking »

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #205 poslato: April 28, 2013, 04:41:40 posle podne »
Ne verujem da ce ovde jedan sagorevac da resi problem..moraces svakako duplo pakovanje da uzmes a sto se tice dijete tu ti nista necu reci..nadam se da znas sta radis ;)

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #206 poslato: April 28, 2013, 05:20:06 posle podne »
Ma znam da nece ni jedan sagorevac cuda da ucini. Najvise se oslanjam na tu naglu promenu ishrane i pogotovo to sto krecem sa kardiom, jer posle ovakvog nacina "zivota" cak i najmanja promena bi trebalo da mi pomogne da izgubim par kila i taman kad se telo navikne na trcanje i kad se "prilagodi" redukovanoj ishrani kontam da ce tu da pomogne sagorevac plus posle keto i sagorevac   dok traje keto, pa cisto da se nadje da gura.

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #207 poslato: April 28, 2013, 05:27:40 posle podne »
Sve to lepo zvuci..samo jos da primenis u praksi..inace skroz je ok tako poceti..prvo redukovati ishranu i krenuti sa kardiom..pa nakon 2-3 nedelje ubaciti i sagorevac da pogura stvari..

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #208 poslato: April 28, 2013, 05:57:44 posle podne »
Pa moram, sto je najgore od svega poceo sam da se gadim sam sebi i onda kad kompleksi prorade veruj mi sve je izvodljivo, jesu kompleksi losi ali ponekad dobro dodju.

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #209 poslato: Maj 24, 2013, 11:23:45 posle podne »
Da li bi posle Animal Cuts-a (njega trenutno pijem i jedva se nekako suzdrzavam da ne povracam posto mi je mnogo muka od njega, ranije dok sam ga pio nije mi bilo nista al aj sad) mogao da nastavim sa GRENADE THERMO DETONATOR ili Lipo 6 black ili neki treci? Posto oxy-a nema vise :(  Od rx6 sam odustao zato sto na skoro svakoj stranici najvise naglasavaju taj kick a burning fat mnogo manje pa sam sad u dilemi. Mada ono jos uvek mi je rano ostalo mi je jos dve nedelje sa animalom, ali cisto da se na vreme informisem.