Mart 28, 2024, 03:07:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: NAJJACI SAGOREVAC MASTI  (Pročitano 128227 puta)

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #255 poslato: Jul 28, 2015, 04:54:05 posle podne »
Evo tražim ga, i ne mogu ga naći :.. da čovjek ne povjeruje... u jednoj od te dvije prodavnice (da sad ne imenujem koja je u pitanju) imali su preparat, no povukli su ga zbog glupe zakonske regulative.
Gde su ga povukli i zbog koje regulative? Znam da je bilo nesto u Americi, oko DHAA (valjda?), kod nas... ne znam sta je bilo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #256 poslato: Jul 28, 2015, 05:18:49 posle podne »
Jel koristio ko ovaj novi lipo 6 black? cini mi se da je izmenjen sastav... kako li radi? I ima li gde kod nas da se nadje?

nema kod nas
sastav je naravno izmenjen ODAVNO jer je FDA banned all thhat shit what dude"s make BIG :D

tako da...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #257 poslato: Jul 28, 2015, 05:19:51 posle podne »
A šta se dešava nakon prestanka korišćenja sagorevača ? Je l telo nastavlja kao nekad da sagoreva ili se navikne na suplement pa bude oslabljeno sagorevanje masti bez suplementa ?

to su PRIRODNI preparati i DODACI ishrani
Nemoze tebi sagorevac nista da pomgone,ako ishrana nije sredjena..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #258 poslato: Jul 28, 2015, 05:20:43 posle podne »
Evo tražim ga, i ne mogu ga naći :.. da čovjek ne povjeruje... u jednoj od te dvije prodavnice (da sad ne imenujem koja je u pitanju) imali su preparat, no povukli su ga zbog glupe zakonske regulative.
Gde su ga povukli i zbog koje regulative? Znam da je bilo nesto u Americi, oko DHAA (valjda?), kod nas... ne znam sta je bilo.

povukli su ga svugde u regionu a zbog priiustva geranimina
ali ti kao da nisi bio na forumu vec 3 god...?
pa pisali smo o ovme..

Van mreže ego_sum

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #259 poslato: Jul 28, 2015, 05:38:11 posle podne »
Znači nemaju neki specijalan uticaj na lučenje hormona da mogu da ugroze normalan rad organizma nakon prestanka korišćenja, a uz nastavak regulisane ishrane ? Razumem ja da su dodaci, ali ipak imaju određen način dejstva, samo ne znam koji, nisam dovoljno istražila, vi ste ipak stručni za ove oblasti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #260 poslato: Jul 28, 2015, 06:10:54 posle podne »
Znači nemaju neki specijalan uticaj na lučenje hormona da mogu da ugroze normalan rad organizma nakon prestanka korišćenja, a uz nastavak regulisane ishrane ? Razumem ja da su dodaci, ali ipak imaju određen način dejstva, samo ne znam koji, nisam dovoljno istražila, vi ste ipak stručni za ove oblasti

Upravo kako ste zakljucili u prvom delu Vaseg posta.
A pogtovo sada iz razloga su su sve supstance koje su mogle ( u nekoj teroiji) da naruse rad zenskih hormona,sada izbacene i jednstavno svi sagorevci su sada isljkljucivo prirodnih sastojaka,koji dirketno uticu na proces lipoze i koji nisu stetni po ljudkso zdravlje.

Kazem
postojali su do pre 1 ili 2 god,mnogo "jaki" sagorevaci koji su u sebi imali nekoliko stvari koje su potencijalno bili opasno po ljudkso zxravlje..e sad.....prici oko toga,nikada kraja jer i sam sam koristio te i takve sagorevace i nikada nisam imao nikakv problem,kao i bar dessetine hilj ljudi koje poznajem,dok sa druge strane vidjao sam LICNO problem oko alergije,otezanog disanja,koznih rekcija itd itd sanekim od preaprata..

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #261 poslato: Oktobar 16, 2015, 05:11:14 posle podne »
Treba mi savet upucenih.
Koristim sagorevac na kome pise "ne koristiti preko 60 dana". Od sastojaka koji su stimulansi po dozi ima 270mg kofeina, yohimbe 28mg i ekstrat zelene kafe 200mg. Koristio sam dozu dnevno.
Koliko bi trebalo da se pauzira nakon uzimanja ovakvog sagorevaca?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #262 poslato: Oktobar 17, 2015, 09:02:58 pre podne »
Kako se zove?
suck it up, buttercup

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #263 poslato: Oktobar 19, 2015, 08:13:37 pre podne »
Obrisan je post, verovatno nisam smeo da okacim strani link.
Valjda je ovako prihvatljivije:


Dakle sagorevac je Muscletech hydroxycut hardcore elite powder. Koliku pauzu je potrebno praviti nakon njega(2 potrosene kutije po 1 merica dnevno)?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #264 poslato: Oktobar 19, 2015, 05:23:05 posle podne »
zza pauzom  nema potrebe
a da si procitao neke od postove ovde nase,gde su apelovali da pre kupovine CITATE suplement facts ili ovo sto si okacio,onda ssam siguran da nikada ne bi kupio ovaj sagorevac,kao i sto bi shvatio marekt trik :D

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #265 poslato: Oktobar 20, 2015, 12:52:34 pre podne »
Vec sam procitao jednom temu iz delova,  a veceras sam je procitao ponovo i iskreno nisam nasao odgovor zasto je ovo los proizvod(na 6. i 9. stani si cak rekao da je ok ali tome ima vec par godina). Cela tema se svodi na preporuke sta kupiti i kako ga piti i da je sve sto valja izbaceno iz prodaje, pa sam zbog toga i postavio ovde pitanje.
Ne razumem se u sastav, i ne znaci mi mnogo kad ga procitam(dobro znam sta je kofein i yohimbe) ali ovo sto ulazi u sastav ovog proizvoda vidjam manje vise kod svih ostalih sagorevaca koje sam gledao pa sam zbog toga smatrao da je ok a dobio sam ga za sitne pare.
Zamolio bih te da ako te ne mrzi ukratko napises sta treba traziti u sastavu ili me uputi na konkretnu temu pa cu sam citati.

I za kraj ako moze preporuka da li je bilo sta od ovoga ok:
1.


2.


3.


4.


Opet ista prica, mogu da ih dobijem za ok pare.
Ako nista od ovoga ne valja sta predlazete u rangu do 30e.
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2015, 12:54:44 pre podne Rolle »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #266 poslato: Oktobar 20, 2015, 05:57:33 pre podne »
Ja nikada ni za sta nisam rekao da je LOSE
vec da treba CITATI sastav i onda doneses odluku
taj sagorevac,je do pre nekih 8-9 god bio u top izboru,kao i mnogi drugi,posto je u sebi imao gernamin ili methyhex itd
Onda je bio zabranjen,pa je izasla R verzija istog,naravno sa ni 40% ucnkovitosti kao prva verzija.
Sagorevac,jako tesko moze da ima praskasti oblik ili lquid (osim L carntinin) jer sastojci koji direktno uticu na lipozu su u toj meri i toliko odvratni da se mogu jedino i naposredno unositi kroz caps tj da ne dolaze u kontakt sa osetlima-moze da kaze ko sta god hoce,ali sam imao prliku da i samo pomrsiem nor green paper ili yohimbin itd itd,a nije mi padalo na pamet da kusam itd itd itd itd
Treci suplement facts mi se cini ok,ali ostaje stvar gde ovo ima da se kupi,posto je uvoz kod nas,ovakvih i ovih vrsta supstanci u bilo kom obliku (makar u u sastavu) zabranjen!!!

Van mreže Rolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #267 poslato: Oktobar 20, 2015, 04:02:42 posle podne »
Ima da se kupi u USA. Ponekad mi se ukaze prilika, ne bas cesto, da mi se ponesto sitno donese iz USA, pa to obicno bude neki NO za brata ili sagorevac za mene posto ga ovde uglavnom ne kupujem jer potrosim pare na Hydro Way, BCAA i multivitamin, a ove gore navedene mogu da dobijem po ok cenama.

Koje sastojke treba traziti u sastavu sagorevaca da znam za sledeci put da ne davim po temi?
Sagorevace u prahu od sada odmah eleminisem(a bas sam se prijatno iznenadio ukusom HydroxyCuta jer sam ocekivao neku gadost).
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2015, 04:04:35 posle podne Rolle »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #268 poslato: Oktobar 20, 2015, 04:46:29 posle podne »
Ima da se kupi u USA. Ponekad mi se ukaze prilika, ne bas cesto, da mi se ponesto sitno donese iz USA, pa to obicno bude neki NO za brata ili sagorevac za mene posto ga ovde uglavnom ne kupujem jer potrosim pare na Hydro Way, BCAA i multivitamin, a ove gore navedene mogu da dobijem po ok cenama.

Koje sastojke treba traziti u sastavu sagorevaca da znam za sledeci put da ne davim po temi?
Sagorevace u prahu od sada odmah eleminisem(a bas sam se prijatno iznenadio ukusom HydroxyCuta jer sam ocekivao neku gadost).

pa kazem
realno,uzmi ovaj sa treceg sup factsa i probaj da otvoris caps i da konzumiras,pa ces videti o cemu pricam-
tako da ne petljamo sto ti kazes po tome vise
uzmi ovaj sa treceg sup facts,ma koji god on brend da bio,jer mi po sastavu izgleda veoma korketno
naravno,
kao i kod vecine USA brendovi i oni njihov konstittucina prava i zastta tj krsitici sa strane,tako da u principu nikada neces znati koliko je tacno cega jer proprieraty blend je jedno,a ono...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: NAJJACI SAGOREVAC MASTI
« Odgovor #269 poslato: Oktobar 21, 2015, 09:44:09 pre podne »
ja sam imao prliku da i samo pomrsiem nor green paper ili yohimbin itd itd,a nije mi padalo na pamet da kusam itd itd itd itd

Pedjo, koja su tvoja iskustva sa yohimbinom? Svasta nesto zanimljivo sam citala o njemu, narocito sto je zanimljivo za devojcice  ::) ali koliko sam skontala, doze treba da budu jace.
suck it up, buttercup