April 27, 2024, 03:05:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KO ZELI DA SE UGOJI?  (Pročitano 9248 puta)

Van mreže sajmon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
KO ZELI DA SE UGOJI?
« poslato: Jun 25, 2010, 05:41:04 posle podne »
Imam prijateljicu koja ide u istu teretanu gde i ja.Devojka je prilicno mrsava i stalno mi govori kako vezba da bi dobila masu.Iskreno do sada nisam primetio nikakav napredak kod nje sto se 'mase' tice a nisam se mesao u njen plan treninga,dok me nije pitala.Mozeli li neko da mi kaze kako je najbolje da trenira,mislim kako da deli misicne partije,koliko serija i ponavljanja,i nakraju ono glavno -kako da se hrani?Molim vas neka mi neko pomogne :-\ :-\

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #1 poslato: Jun 25, 2010, 05:57:22 posle podne »
Ako hoces da joj pomognes samo joj daj link ovog foruma i neka pocne da cita i da se edukuje.
Ovde ima MNOGO textova o pravilnoj ishrani, nacinu vezbanja itd...itd...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2010, 06:23:42 posle podne »
Imam prijateljicu koja ide u istu teretanu gde i ja.Devojka je prilicno mrsava i stalno mi govori kako vezba da bi dobila masu.Iskreno do sada nisam primetio nikakav napredak kod nje sto se 'mase' tice a nisam se mesao u njen plan treninga,dok me nije pitala.Mozeli li neko da mi kaze kako je najbolje da trenira,mislim kako da deli misicne partije,koliko serija i ponavljanja,i nakraju ono glavno -kako da se hrani?Molim vas neka mi neko pomogne :-\ :-\

Neka se uclani,napise kako se hrani i kako trenira,pa cemo da vidimo...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #3 poslato: Jun 25, 2010, 06:27:50 posle podne »
U pocetku kruzni trening, kasnije split ili bilo koji jaci trening, ishrana "bilderska".

Van mreže sajmon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #4 poslato: Jun 25, 2010, 10:53:10 posle podne »
Nije ona pocetnica,ima nekog iskustva tako da cemo preci na malo jaci trening.Mislim da je njoj ishrana najveci problem.Hvala na savetima. ;)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #5 poslato: Jun 25, 2010, 11:39:53 posle podne »
Od jaceg treninga ce imati samo kontra efekat,ako ne unosi dovoljnp hranljivih materija...Napisite jelovnik za pocetak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sajmon

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #6 poslato: Jun 25, 2010, 11:53:50 posle podne »
vazi reci cu joj sutra da mi napise sta i kako jede

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #7 poslato: Jun 30, 2010, 10:23:53 pre podne »
Obzirom na naslov teme, ja imam za pocetak samo jedno pitanje: zeli li ona da se samo ugoji, ili da nabaci malo mase? Pretpostavljam da se radi o masi (ako se ne varam, negde je to i receno), no moram da pitam jer mnogi ne shvataju osnovnu razliku kod ta 2 razlicita nacina povecanja telesne tezine, pa prave dosta velike greske u ishrani, i na kraju zavrse sa salom na stomaku :)

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #8 poslato: Jun 30, 2010, 12:14:17 posle podne »
ja ipak mislim da niko na ovom forumu ne zeli da nadogradjuje salo nego masu (misicnu)  :D
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Sanjaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2010, 06:43:31 posle podne »
ali kako podebljati noge? :( samo noge..? nista drugo xD

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 10, 2010, 08:01:21 posle podne »
To je nemoguce...

Van mreže Sanjaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2010, 10:52:39 posle podne »
sada sam saznala da mogu raditi razne vezbe.. cucnjeve i tako to.. pokusacu pa cu da vidim da li ce mi pomoci... :)

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 20, 2010, 01:54:34 posle podne »
To je nemoguce...


Zasto mislis da je nemoguce ? :)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 29, 2010, 08:05:41 pre podne »
ja ipak mislim da niko na ovom forumu ne zeli da nadogradjuje salo nego masu (misicnu)  :D

U pravu si, ali na žalost takvo pitanje se na početku jednostavno mora postaviti, jer mnogi (kao što sam već rekla) ne znaju osnovnu razliku između to dvoje, odnosno ne znaju da povećanje telesne težine ne mora da znači da se osoba mora udebljati.

Usput, nadam se da je Sajmon našao odgovor na svoje pitanje, obzirom na to da je postavio temu, i više se ne javlja :)

Van mreže bambi

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: KO ZELI DA SE UGOJI?
« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2011, 08:15:18 posle podne »
Dugo trazim neku temu u koju bi mogao da se uklopi i moj slucaj :)
Visoka sam 162cm i teska oko 47kg. Volela bih da se ugojim a da pritom dobijem na misicnoj masi. Problem je sto sam gradjena tako da iako imam tanke ruke i noge imam grudi i guzu koje bih da sacuvam :) ali i stomak koji bih da skinem :( Znacilo bi mi da ako neko moze napise koliko treba da vezbam, kako i sta da jedem da bih dobila koji kilogram a zategla stomak. Znam da ne mogu da izaberem tacno gde ce da mi se doda a gde skine, ali mozda neko ima resenje za moj problem.. Unapred hvala!