April 19, 2024, 04:47:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Nekad i sad :)  (Pročitano 999 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Nekad i sad :)
« poslato: Jun 30, 2010, 09:31:51 pre podne »
Juce sam pricao sa drugarom radi kao instruktor u jednoj teretani, trenira oko 25 godina, Pricali smo o znacaju ovog foruma i on mi kaze " Jel znas ti druze moj da sam ja pre 20 godina platio "da ne spominjem ime" 200 maraka da mi na papiru napise moju prvu kuru. Alo ljudi 200 maraka !!! Ovo je samo jedan pokazatelj koliko su stvari jednostavnije i lakse sada, i koliko ovaj forum znaci svakome ko voli ovaj sport. Pozdrav svima :)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Nekad i sad :)
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2010, 10:16:53 pre podne »
Pa sto te to cudi? Sad na internetu imas tolku bazu znanja da je dovoljno da sedis i citas i znaces vise nego sto su ljudi pre 20 godina znali. E sad problem nastaje sto mnogi procitaju, ne pokusaju da razumeju, primene i shvate...ali misle da su vec najbolji.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Nekad i sad :)
« Odgovor #2 poslato: Jun 30, 2010, 10:28:31 pre podne »
Problem je sto mnogi vjeruju u sve sto procitaju.Nazalost ima toliko lupanja da covjek nije siguran sta je ok ili ne.