April 30, 2024, 08:14:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262861 puta)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #75 poslato: Novembar 21, 2010, 07:04:46 posle podne »
Odlican !

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #76 poslato: Novembar 21, 2010, 07:42:33 posle podne »
Sta reci...svaka cast majstore!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #77 poslato: Novembar 21, 2010, 10:42:11 posle podne »
Misko druze hvala

@oktagon tnx :)
« Poslednja izmena: Novembar 21, 2010, 10:45:18 posle podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #78 poslato: Novembar 22, 2010, 09:07:40 pre podne »
dobra butka,ja sam lud za ISKORAKOM jel stvarno verujem u njega i sta on moze da da,a to je DUBOKA SEPARACIJA,ja verujem da moje noge duguju veliku zahvalnost:D iskoraku!!!
samo gazi nemoj ni d abrojis ponavljanja nego hodaj pa dok ne padnes:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #79 poslato: Novembar 22, 2010, 10:29:06 pre podne »
hvala drug... e bas sam prosle sedmice radio iskorak, i sjetio sams e da si vec jednom ovo pisao, i ajd reko..setam dok ne kleknem :)
pa me sutradan ljudi cudno gledaju kad hodam hehe
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #80 poslato: Novembar 22, 2010, 11:11:43 pre podne »
Odlican si Vendeta, svaka cast.

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #81 poslato: Novembar 22, 2010, 12:47:25 posle podne »
Zaista odlicno!
Svaka cast-vidi se da je ozbiljan rad iza tebe!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #82 poslato: Novembar 22, 2010, 03:26:10 posle podne »
Odlican si Vendeta, svaka cast.

hvala drug

Zaista odlicno!
Svaka cast-vidi se da je ozbiljan rad iza tebe!

sigurno jest, a i ispred mene :)
hvala
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #83 poslato: Novembar 22, 2010, 07:47:34 posle podne »
Super je ovo!  Samo nastavi tako...


Svaka cast!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #84 poslato: Novembar 23, 2010, 09:10:13 pre podne »
hvala druze
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #85 poslato: Novembar 24, 2010, 08:40:41 posle podne »
jel ok da ovde napisem o svom nacinu treniranja, kako bi mogli malo da diskutujem o nekim stavrima koje bi eventualno mogao da promjenim, da ne otvaram novu temu,..ili ?
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #86 poslato: Novembar 24, 2010, 08:43:11 posle podne »
samo rokaj bato ovde!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #87 poslato: Novembar 24, 2010, 09:17:18 posle podne »
ajde ok

opisacu malo svoj nacin treniranja koji drzim vec skoro godinu dana...napretkom sam koliko toliko zadovoljan, ali mislim da bi bilo vrijeme da malo ohladnim.
Treninzi su mi dosta kratki,ali su intenzivni. Dropp setovi, rest-pauze, pa ponekad negativna i izometrijska ponavljanja. Cilj mi je da u sto kracem vremenskom periodu misic sto bolje ubijem.

Evo da napisem split po kojem trenutno radim
prsa- srednje i prednje rame
ledja - zadnje rame - trapez
pauza
biceps - triceps
butine - listovi
pauza

evo jedan tipican trening za prsa i ramena
zagrijavanje na bajku 4-5 minuta kako bi podigao tjelesnu temperaturu..i nakon toga 2-3 serije zagrijavanja, sa postepenim povecanjem tezine..
radne serije: kosi bench press
prva serija ide do otkaza normalno nekih 10-12 ponavljanja,
druga dodavanje kilaze i uradim nekih 6-7 ponavljanja max..i onda nastavim sa mozda 2-3 rest pauze (svega 5-10sec odmora)..
spustam kilazu..pauza nekih 40sec..i nastavljam recimo nekih 8-10 ponavljanja,..odmorim minuta,..i nastavim onda sa dropp-setom (2 ili 3 skidanja kilaze)

pauze su sto krace,..tek tolikod a budem spreman za sljedecu seriju...i slicno izgleda i 2 i eventualno 3. vjezba ukoliko je u pitanju potisak.
nakon toga 1-2 izolacijske za prsa...ponavljanja znaju da idu i do 15...pauze opet jako kratke...
nekad cak zna nakon sto dodjem do otkaza da nastavim samo sa parcijalnim ponavljanjima...

onda prelaz na ramena obicno budu dropp-ovi (3-4 serije) za srednje rame, i izmedju svakog dropp-a ubacim nekad vucenje sipkom - nesto kao produzene superserije... ili isto tako kombinujem vucenje i potisak bucicama ili sipkom (prednje rame uradim svega 3-4 serije jer mislim da je ipak dovoljno stimulisano vjezbama za prsa).. isto tako i kod letenja, nakon sto dodjem do otkaza,..ili je dropp,..ili je parcijalno ''mahanje'' rukama, cisto da idem dok mi ruke ne padnu... to na kraju bude vise psihicki izazov, nego psihicki. i jos jedna stvar, tempo isto varira od serije do serije...

eto, tako odprilike izgledaju i ostali treninzi, s tim da je za ruke ne radim rest-pauze (jako riejtko)..a noge su posebna prica,..jedino na tom treningu ne gledam na pauze,ni serije,..jednostavno raidm dok ne osjetim da vise ne mogu kvalitetno da odradjivam serije...

eto, to je odprilike to..intezitet pure. Pa se pitam, dal je mozda vrijeme da malo popustim sa intezitetom, bar sto se tice tih kracih pauza...a da se fokusiram malo na dizanje vecih kilaza - naravno ne bi padao (kao sto ni do sad nisam) ispod 6 ponavljanja, ali jenostavno malo vece pauze izmedju serija (60-90sec) i samim tim bi i radio sa vecim kilazama,..

I jedna stvar me malo ''muci'' a to su ramena... pa razmisljam i da radim ramena sama jedan dan (ili eventualno sa nekom manjom misicnom skupinom , nor. triceps). Ja imam krupan trup, pa mi se ruke i ramena cine malim (posebno ramena). Ili sam ja stvarno tezi bigoreksicar...
pa ako moze par savjeta..dal da se drzim ovakvog inteziteta s obzirom da vec godinu dana radim na ovaj nacin,..dal da pokusam da drukcije podijelim misicne skupine kako bi eventualno ramena profitirala ...? ...? ..?

Moguce da ce i neko reci ''pa u cemu je problem, ako ide'' , mozda i ja s obzirom na svoj veliki ulog previse ocekujem, a svjestans amd a to ne ide tako..ali opet...volio bi malo o svom treningu da diskutujem, da vidim sta ljudi misle ...malo sam razvukao... :) :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vladebisi

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #88 poslato: Novembar 24, 2010, 09:34:52 posle podne »
Vendy lave,s obzirom da se ti i ja "znamo" već duže vremena mislim da je u tvom slučaju prepreka u napretku unos B.Ti unosiš 2 gr po kg a već imaš dosta staža u teretani,radiš visoko intenzivne treninge.Ja bi na tvom mjestu malo to podebljo,još kad bi malo pojačao supse oko treninga mislim da bi to dalo rezultate.al sačekajmo iskusnije nek daju svoj komentar ;)
btw.da te još jednom pohvalim ;)
Every man dies, not every man really lives.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #89 poslato: Novembar 24, 2010, 09:58:22 posle podne »
Vlade drug hvala puno

a unos proteina je sad vec i porastao,..s tim da ja racunam samo kvalitetnu masu, ..evo recimo ja sa trenutnih 92-93kg, ne idem na to da je 180g da bi bilo 2g/kg...nego odprilike 160g (80kg) mada ja imam i manje od 80kg misica al eto...i trenutno mi je unos 150-160g minimum..ali opet ne prelazim 200g (mada zna se desiti)..jebga tu finansije koce jos uvijek.

sto se suplementacije tice, inace osim whey-a, ne koristim nista konstantno..al sad imam horse power u koji ubacim bcaa,i tecne u toku treninga..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto