April 30, 2024, 02:07:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262814 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #405 poslato: Jul 14, 2011, 06:40:17 posle podne »
natural ili ne, svejedno... svaka cast

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #406 poslato: Jul 14, 2011, 06:57:05 posle podne »
Brate ja danas o njima naturalima razmisljao kad sam video velju pa uporedjivao sve slike  :)
Ja ne hejtujem ali brate verujem samo spartaku da je natural :):)
Vendethu-naturala i velju ne komentarisem u detalje najbolji su....

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #407 poslato: Jul 14, 2011, 07:01:59 posle podne »
vise nikom ne verujem da je natural, ni naturalnom ni tebi ni tech filipu... ;)
Ma svi smo "mi" natural :D masnih mi kolaca :D...

Inace, Vendetha... ovo je odlicno, samo rokaj ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #408 poslato: Jul 14, 2011, 07:07:07 posle podne »
Ja ne hejtujem ali brate verujem samo spartaku da je natural :):)

ne veruj ni njemu hahaha :)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #409 poslato: Jul 14, 2011, 07:44:40 posle podne »
Brate ja danas o njima naturalima razmisljao kad sam video velju pa uporedjivao sve slike  :)
Ja ne hejtujem ali brate verujem samo spartaku da je natural :):)
Vendethu-naturala i velju ne komentarisem u detalje najbolji su....



iskreno,...i meni je to jos veci kompliment.

ali bi volio i da kazes na osnovu cega pravis tu razliku izmedju naturalnog, velje , i mene...i s druge strane spartaka ?
Ja pretpostavljam sta je u pitanju,..al eto, volio bi da kazes.
I da ne shvatis ovo pogresno, ja se i ne ljutim, ne zamjerim...cisto me zanima ;)

natural ili ne, svejedno... svaka cast

hvala :)

vise nikom ne verujem da je natural, ni naturalnom ni tebi ni tech filipu... ;)
Ma svi smo "mi" natural :D masnih mi kolaca :D...

Inace, Vendetha... ovo je odlicno, samo rokaj ;)

hvala.--idemo dalje

Ja ne hejtujem ali brate verujem samo spartaku da je natural :):)

ne veruj ni njemu hahaha :)

haha.. eto ti sad hahah
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #410 poslato: Jul 14, 2011, 07:47:11 posle podne »

dobro... njemu ni ja ne vjerujem  8) 8)  ;D ;D
[/quote]

Njemu vise niko ne veruje.... :D
[/quote]

hoce on neke zile,..eto mu sad...naturalci nemaju onakve zile :D :D :D

Keve mi natural sam :D
a ti mali mnogo si bezobrazan znas :P
pa kakav je to izgled :D

 8) peace bro  ;D ;D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #411 poslato: Jul 14, 2011, 08:01:52 posle podne »
Brate nemoj pogresno da shvatis za mene si idol sa hemijom ili bez  jel si lud. Jednostavno sam zgranut izgledom jer nikada u zivotu nisam video nekog naturalca da tako izgleda. E sad ...pogledaj tvoju punocu misica na toliko low BF i useke koje imas. Jednostavno ako je to natural onda imas genetiku kakvu nikada u zivotu nisam video. Za naturalnog se zezam :)
Ps Sa hemijom ili bez ja bih voleo da izgledam kao ti u svakom slucaju :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #412 poslato: Jul 14, 2011, 08:03:39 posle podne »
Nije da sam sigurno u pravu to je samo moje misljenje. I nije da je moje misljenje uopste bitno :) tj nije da se razumem previse. Ali video sam dosta ljudi na hemiji tako da sam mislio da mogu da napravim razliku.
U svakom slucaju nije bila losa namera to sto sam rekao.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #413 poslato: Jul 14, 2011, 08:07:59 posle podne »
druze on ima ispod 80 kg... MOGUCE JE... naturalni i velja su tezi od njega oko 10 kg... u svakom slucaju, decku kapa dole... ali s druge strane ako je koristio neka pomagala rekao bi, nema razloga da krije...

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #414 poslato: Jul 14, 2011, 08:15:50 posle podne »
Ja sam rekao, ja ne zamjerim...tako da , sve OK...i vise volim tako kad mi se iskreno kaze.
A sad,.. kod mene je defka isla stvarno odlicno, radio sam sve kako treba..i ispalo je i odlicno.
Ja se pravdati ne namjeravam,..a siguran sam da ce se viditi ogromna razlika ako ikad uzmem hemiju,..a i onda cu otvoreno pisati da sam na hemiji.

Sad necu uzeti tebe u obzir s ovim sto cu napisati..ali mislim, da oni koji za mene kazu da sam na hemiji, ne znaju sta znaci ozbiljan rad, i da ti isti i sa hemijom i ne bi napravili ovakve rezultate,..i to su upravo ti neki koji na hemiji izgledaju kao da tek krecu s treninzima.

Ja prijatelju nisam masivan toliko,..80kg - 176cm,...
a sad kad sam vidio Veljinu sliku novu,..hmmm.. dobro sam se zamislio,...Veljo je zaista masiva, i kvalitetan, odlicna punoca misica,... i kad kazem zamislio, ne zato da mislim da je na hemiji,..nego da i ja natural mogu jos prilicno da izvucem. Ali opet to zavisi od genetike dosta,..
I kad sam vec kod genetike,..prijatelju, ja ne treniram 2-3 godine pa da se moze reci genetika..ovo je preko 6 ipo godina rada neprestalnog, jakih treninga,..prije svega nepropustenih treninga,...a toliko mi je sporo islo da nije normalno,..i morao sam uvijek da mozgam i eksperimentisem za svaku partiju koju hocu da doradim da bi ''normalno''  izgledalo. Tako da do genetike sigurno nije...

I necu ja shvatiti pogresno nista,..isto tako ni ti ovaj moj post.... nne volim se ja ni na koji nacin preppirati,..ali volim da diskutujem ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #415 poslato: Jul 14, 2011, 08:18:20 posle podne »
druze on ima ispod 80 kg... MOGUCE JE... naturalni i velja su tezi od njega oko 10 kg... u svakom slucaju, decku kapa dole... ali s druge strane ako je koristio neka pomagala rekao bi, nema razloga da krije...

pisao si u medjuvremenu ..
hvala prije svega.. upravo to sam rekao u postu..koliko je velja masivniji od mene,..
a isto tako, ako se odlucim za hemiju, to cu i pisati..i otvroeno sad kazem..ako me vidite na bini sljedece godine, znajte da sam na hemiji,..jer natural sigurno necu izlaziti :)

Za naturalnog se zezam :)


nije on naturalni... hahahah
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #416 poslato: Jul 14, 2011, 08:25:16 posle podne »
I ja isto volim da diskutujem to je zdravo a i naucim nesto a zato i sluzi forum. Nema sta onda svaka cast na naturalu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #417 poslato: Jul 15, 2011, 10:52:22 pre podne »
Dominikanac druze... ovo je Velja napisao kod sebe na  postu "tezina, trenutno 94kg, visina 182cm" i nije NATURAL ;)...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #418 poslato: Jul 15, 2011, 07:42:58 posle podne »
Retko koji korisnik AAS može ovako da izleda, tako da sam ja stvarno oduševljen kako si napredovao, genetika + finansije + znanje + volja = uspeh, čim fali neki od ovih faktora NEMA uspeha.
Nemogu ni da zamislim kakav ćeš biti sa AAS, samo napred.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #419 poslato: Jul 15, 2011, 08:12:27 posle podne »
znaci po tebi ko nema genetiku nemoze da uspe, jel ? pogledaj kako je Dorian izgledao na pocetku karijere i  pre nego sto je uplovio u care AAS, bio je losiji od Vendete, a na kraju 6 x MR. O... i

http://www.rippedworkouts.net/wp-content/uploads/2011/06/dorian-yates-bodybuilder.jpg  :D :D

kakvu geentiku ima naturalni, covek imao 120kg, a pogledaj sta je uradio.. itd... ovde su najbitnije finansije i volja, kao i znati kako i sta... ako toga nema, nema nista od uspeha...
« Poslednja izmena: Jul 15, 2011, 08:25:07 posle podne Genius »