April 30, 2024, 05:45:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262841 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #420 poslato: Jul 15, 2011, 10:34:52 posle podne »
znaci po tebi ko nema genetiku nemoze da uspe, jel ? pogledaj kako je Dorian izgledao na pocetku karijere i  pre nego sto je uplovio u care AAS, bio je losiji od Vendete, a na kraju 6 x MR. O... i

http://www.rippedworkouts.net/wp-content/uploads/2011/06/dorian-yates-bodybuilder.jpg  :D :D

kakvu geentiku ima naturalni, covek imao 120kg, a pogledaj sta je uradio.. itd... ovde su najbitnije finansije i volja, kao i znati kako i sta... ako toga nema, nema nista od uspeha...

Pod mojim poimanjem USPEHA sam malo više istrčao pred rudu i smatrao pod USPEHOM ono što ja smatram lepim telom za oko, naravno da se može puno toga postići i bez genetike, može i bez volje, i bez puno para ali to po mom ukusu nije to-to.
Malo sam konfuzan danas ali ne zamerite imao sam nekih neprijatne situacije koje su me malo prodrmale ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #421 poslato: Jul 16, 2011, 11:58:24 posle podne »
hvala brate...
ja mislim da imam prilicno fine oblike misica,..i tu je genetika ''odradila'' svoje,...ali sto se opcenito napretka tice, hipertrofije, snage,..e za to moram jako puno truda da ulozim da bi se postiglo nesto.
A finansije...huuuu...--izgledati dobro i nije tesko toliko..ali ko hoce imalo bolje rezultate da napravi,..ulog je ogroman. Stvarno svaka sitnica treba da stima,..pogotovo kad su u pitanju dijete. Jako skupo.
Ali ja na to gledam ovako... pare trositi uvijk moras na nesto,..isprobao sam da ih trosim na gluposti nekoliko godina,..poslije skontao da nemam od toga nikakve koristi , samo stete,...a o nekom napretku da ne pricam.
Jebga,..onda odredio sebi neke prioritete,..i umjesto da trosim na svakakve gluposti,..provodi, ispijanje kafica po cijeli dan, alkohol itd itd itd,..ja cu ih trositi na ono sto mi treba da bi napredovo,.. takav zivot mi se zvidja,..a trosak je puno manji nego da sam odabrao onaj drugi nacin zivota.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #422 poslato: Jul 17, 2011, 12:06:03 pre podne »
e ovo mi se svidja...isto, ali bukvalno isto i ja tako razmisljam...izadjes uvece, bacis 2-3 hiljda za vikend na gluposti a kad preracunas to ti je skoro cela nedelja kvalitetne ishrane...samo napred...poz
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #423 poslato: Jul 17, 2011, 09:34:03 pre podne »
Ali ja na to gledam ovako... pare trositi uvijk moras na nesto,..isprobao sam da ih trosim na gluposti nekoliko godina,..poslije skontao da nemam od toga nikakve koristi , samo stete,...a o nekom napretku da ne pricam.
Jebga,..onda odredio sebi neke prioritete,..i umjesto da trosim na svakakve gluposti,..provodi, ispijanje kafica po cijeli dan, alkohol itd itd itd,..ja cu ih trositi na ono sto mi treba da bi napredovo,.. takav zivot mi se zvidja,..a trosak je puno manji nego da sam odabrao onaj drugi nacin zivota.

realno pricas

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #424 poslato: Jul 17, 2011, 10:53:27 pre podne »
Slazem se sa vama..ali i taj period zivota gde se trosi par hiljada za vikend mora da se prodje,a ja ga upravo prolazim..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #425 poslato: Jul 17, 2011, 11:40:32 pre podne »
Slazem se sa vama..ali i taj period zivota gde se trosi par hiljada za vikend mora da se prodje,a ja ga upravo prolazim..

a i to je istina

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #426 poslato: Jul 17, 2011, 11:52:29 pre podne »
Slazem se sa vama..ali i taj period zivota gde se trosi par hiljada za vikend mora da se prodje,a ja ga upravo prolazim..

a i to je istina
naravno nemozemo sada samo da trosimo na misice malo zvuci glupo

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #427 poslato: Jul 17, 2011, 12:49:00 posle podne »
trenutno je takva situacija da je srece imali bi novac i za izlaske i za treninge.ali tako je kako je trenutno stanje u drzavi...samo glavu gore i napred :)
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #428 poslato: Jul 17, 2011, 01:24:02 posle podne »
trenutno je takva situacija da je srece imali bi novac i za izlaske i za treninge.ali tako je kako je trenutno stanje u drzavi...samo glavu gore i napred :)
tako je samo najjaci ostaju!!!
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #429 poslato: Jul 17, 2011, 02:26:20 posle podne »
Slazem se sa vama..ali i taj period zivota gde se trosi par hiljada za vikend mora da se prodje,a ja ga upravo prolazim..

ja sam ga na svu srecu jako rano prosao..tako da sam zadnje 2-3 godine digao ruke od toga. A jos jadnije mi je onda akd sjednu sutradan i pricaju kako se ko ubio,..mislim jadno. A da ne pricam o tome kad kaze, kako ti se da u to tvoje pare ulagati,..i ziviti tako... ? Ja ne ulazem..samo sam svoju potrosnju usmjerio u drugom pravcu, to ne znaci da ja provodim vrijeme u kuci,..ali bitno je da vi frajeri to drukcije radite. jebga..moje misljenje...
popiti je OK,..proci taj period OK,..eli treba covjek da ima mozda pa da zna i granice, i svoje finansijske mogucnosti prije svega...jer i nije bas situacija da se BACAJU pare na jedu noc,.. opet moje misljenje na onoga kakvo je stanje u BiH.

Al treba covjek i da prodje odredjene stvari jebga...i bolje dok je mlad :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #430 poslato: Jul 17, 2011, 03:25:14 posle podne »
tako sam i ja skoro svaki dinar ulagao u ishranu i teretanu
i mnoge stvari sam ostavio iza sebe u svojih 18 godina
dok nisam do pre neko vece
puko i plakao 2 sata
i tako sam shvatio da ja nisam za ozbiljan bb
vec samo rekreativno i necu ulaziti u ovu pricu i da posvetim ceo zivot
idem polako i zbog sebe

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #431 poslato: Jul 17, 2011, 03:36:28 posle podne »
Pametno!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #432 poslato: Jul 17, 2011, 03:56:41 posle podne »
Eh..juce se malo placalo a moru..







a danas se lomim po krevetu od temperature :(
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #433 poslato: Jul 17, 2011, 04:07:35 posle podne »
Forma brutalna i dalje, mozda je cak i bolja jer si nabacio boju od sunca :)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #434 poslato: Jul 17, 2011, 04:07:50 posle podne »
extra je ovo,kada se planira surova masa  :)