April 30, 2024, 02:26:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262817 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #900 poslato: Mart 09, 2013, 09:09:05 pre podne »
ti mi najvise nabijas komplekse..gledam ovo bojlerce i pitam se dokle cu :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #901 poslato: Mart 09, 2013, 11:37:18 pre podne »
Veliko, puno, suvo, skladno! ...... a tek na pocetku karijere  :o :o

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #902 poslato: Mart 09, 2013, 01:14:37 posle podne »
Sjajan! jos opasni s ovim nogama imat ces problema sada nitko ti nece gledati u facu nego u noge :):) fenomenalan si buraz

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #903 poslato: Mart 09, 2013, 01:32:45 posle podne »
drugari moji hvala vam puno na podrsci..idemo dalje, treba izvuci sad ovaj zadnji atom zivota iz mene.. :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #904 poslato: Mart 11, 2013, 11:14:01 posle podne »
Ma ne valjda ovo nista ;D

Zmajuuuuu 'ebo si mu kevu ;)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #905 poslato: Mart 13, 2013, 03:14:42 pre podne »
Ma ne valjda ovo nista ;D

Zmajuuuuu 'ebo si mu kevu ;)

sale druze hvala ti :)
cilje je opet ova forma kao na avataru
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #906 poslato: Mart 13, 2013, 09:19:42 pre podne »
Ma ne valjda ovo nista ;D

Zmajuuuuu 'ebo si mu kevu ;)

sale druze hvala ti :)
cilje je opet ova forma kao na avataru

i bolje!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #907 poslato: Mart 14, 2013, 08:30:34 pre podne »
Ma ne valjda ovo nista ;D

Zmajuuuuu 'ebo si mu kevu ;)

sale druze hvala ti :)
cilje je opet ova forma kao na avataru

i bolje!

dam sve od sebe, obecavam :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #908 poslato: Mart 14, 2013, 09:14:05 pre podne »
Najmanji problem,..
samo sto uglavnom treninzi su instinktivni, tako da i sm pristup i pocetak treninga zavisi od mog fizickog stanja na samom pocetku treninga.
dal cu recimo krenuti izolcione vjezbe za kvad , pa na kraju uabciti cucanj,..ili cu prvo jaku pumpu bciti i onda oderati heavy squat.
iskren da budem, cucanj jest radjen skoro pa svaki trening, kilaze su brutalno poresle,..ali mi sam uvjeren, da sam isao pristupom koji sam radio na samom kraju mase da bi noge jos bolje bile,..tj. cucanj pred kraj treninga kvadova, kad je kvadriceps vec prilicno smoren, - i sto je zanimljivo razike znatne u snazi na cucnju nije bas bilo, cak mi se znalo desiti da poslije 2-3 vjezbe kidanja kvada, oderem cucanj jos bolje nego kad radi na pocetku - i misli da mi je puno pmetnije drzati se takvog pristupa, cak i treninzi bez cucanj su i znali biti jebeni, tako da, koliko god smatrali cucanj necim svetim za kvad, men licno nije bas nezamjenjiv.

kvad i lozu radim odvojeno uglavnom da naglasim, jer raditi obadvije u jendom treningu za mene je ranije bilo samo przenje CNS-a, trening duzi bude,..a posao dosta slabiji.

sad, evo ti neke primjere samo treinga za kvad, jer kao sto rekoh, nema tu neke rutine koje se drzim.
ekstenzija 3-4-5 serija (opet ovisno o raspolozenju i osjecaju u samom kvadu), uglavnom 12-15 ponavljanja,do odkazivanja
eh ovde onda bude prelomna tacka,..ili cu recimo baciit superset sissy cuacnj 12pon sa leg press 10-12 ponavljanja (pretezno u prvoj polovini pokreta jer ne idem do kraja), pa onda cucanj.. ili cu odraditi par tezih serija cucanj pa onda izolacione, ili iskorak oderati do besvjesti..pa onda dalje ovisno o rezervama snage..
e znam, da ti pisem sad kako izgleda trening,nema misla..ugalvnom vjezbe koristim sve..osim predjni cucanj njega nesto slabije jer nam je stalak za cucanj svakako kurac nad kurcevima..pa je jebeno dizati sipku s njega, a inace jako mi lezi.
nekih nekih 16-17-18 setova za kvadriceps bude uglavnom.

za lozu, rumunjsko dizanje, i nozni pregib uglavnom..sad kojim reoslijedom nebitno, nekad i u supersetovima..ponekad vertical press na smith-u odradim s jakim zatezanjem loze na kraju, i to je to..idem do nekih 12-14 setova za lozu
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #909 poslato: Mart 14, 2013, 03:31:11 posle podne »
hvala prijatelju :)

nema na cemu
sta god zanima pitaj, znas da u mene nema okolokolnih odgovora i ''skrivanja'' detalja ;)

nista sto radim nije novi izum, sto se vec ne zna..
samo eto, nastojim sto vise da radim iskljucivo onako kako vidim da meni odgovara, i ima onda i jako puno neobicnih pristupa u svemu sto radim.. al ako pase, nek hebe mater
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #910 poslato: Mart 15, 2013, 11:29:09 pre podne »
e ovako..treba sad i meni mala pomoc..
pa ako ima neko ko bi imao tus ta pametno da kaze..pucajte... pedjose pomagaj vjerujem da si pravi covjek ovde sad.
imam problem sa stomakom.
i najprazniji kad sam imam izbocen stomak, ne klasika tuttle balley,...vise brijem da je do mog ruznog drzanja ,odnosno kicme,..ali cinjenica je i da imam prilicno ''razvaljenu'' trbusinu. jedan od mogucih razloga su velike kolicine hrane.
znaci i na dijeti, velike kolicine povrca, i namirnica iz kojih cu sto manje kalorija unositi, cisto da mogu vise da unosim.. razlog, vjerovatno psiha, kad nema sta da se vari, cim zakrce crijeva..nervoza me puca, i ne funkcionisem normalno.
opet i to ovisno o mojim aktivnostima,..zna nekad proci i sa dosta manje hrane, i da vecinski unos proteina bude iz sejkova,..al rijetko se kad zadovoljavam time.
tako da...,  dalje, prirodno sirok struk,..jak trbusni zed (ovo kontam da sam  ipak ja donekle usrao ranijim pristupim i teretom na treningu trbusnihi misica..).
to u nekim pozama zna da izgleda ruzno, onda kad se opustim, i uzmem normalno zraka stomk zna da izleti ,..
da se razumijemo, nikad GH niti ikakve peptide uzimao nisam, tako a otpisite tu opciju odma da jesam, bar bi znao od cega je

bude to i gore us tartu, ali kako u abdominalnom djelu i viscelarno salo oko unutarnjih organa nestaje popravlja se situacija..ali dalje..ostaje znaci konkretno samo trbusni zid jako izbocen.

pa sad, jel se moze kako to dovesti u red..zurim sad..ka s evratim postavicu neke slike da se vidi sa bine u nekim opustenim trenucima.
uglavnom onaj stomak vakum nikad radio nisam, niti ikad iscitavao o tome nesto detaljno nije me zanimalo..kako stvari stoje s tim, i cemu zapravo i sluzi...kooliko bi mglo da doprinese tu.
pokazacu vam jendu sliku od prije 20-ak dana i sve ce vam biti jasno
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #911 poslato: Mart 15, 2013, 11:33:24 pre podne »
Nisam neki strucnjak, ali vjerovatno je velika kolicina hrane, bar je kod mene tako kad jedem 500 grama pirinca tokom dana...

Moguce da te nadima nesto, tako je meni bilo od recimo ovsenih...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #912 poslato: Mart 15, 2013, 11:58:57 pre podne »
O da, definitivno kolicina hrane, jer masti tu nema..msm svakako i genetika tu igra neku ulogu sa velicinom organa i slicno, ali na bini ces svakako biti u fullu sa kolicinom unetih hidrata, tako da ne ocekujes neku drasticnu promenu, ono sto sam ja dobio od saveta je da se nikada ne opustam na bini(sve i da sam iza momaka koji su na uporednom poziranju ili sta god vec).
Al svakako je lepo cuti jos misljenja na tu temu..i ne opterecuj se :P
:)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #913 poslato: Mart 15, 2013, 12:42:26 posle podne »
burazere  :) daj majketi napisi trening za noge koliko serija,koje vezbe itd...bas me interesuje ako nije problem

nisi ti ignjo dorastao jos ovome :D :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #914 poslato: Mart 15, 2013, 12:44:05 posle podne »
Citat
pedjose pomagaj vjerujem da si pravi covjek ovde sad.

ja sam mislio da je to i za neke druge stvari,a ne samo z aovo  ;D ;D ;D

daj slike da vidim
mada licno mislim da te ubija psiha i da tripujes bez razloga
jer po ovim zadnjim slikama sto si stavio pre neki dan,nema ni govora o bilo kakvom uvecanju stomaka,unutarasnjih organa ili slicno
ali daj sliku