April 30, 2024, 10:00:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262864 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #915 poslato: Mart 15, 2013, 03:48:14 posle podne »
Citat
tvrdim nepobediv sam 8)

ma dobro..to vecsvi znaju ;D
nego,ides u off na adonijevoj temi

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #916 poslato: Mart 15, 2013, 04:40:26 posle podne »
pedjo ti si imao tih problema sa diskus hernijama, znam da to moze pojebe stvari,a znam da neki ljudi nisu ni primjecivali hmm kakod a kazem neke siptome toga...pa sam se u jendom trenu prepao.. svasta mi jebga pada napamet. Veso moze da potvrdi vidio me je prije moza mjesec dana,

u medjuvremenu sam evo pregledavao slike..mislim da se tripujem dobro..jednim djelom je moje lose drzanje u odredjenim trenucima usljed nedostatka snage sto je na bini i normalno, jer smori jebeno poziranje,..i onda se izvijem ruzno izbacim stomak.. ok, to jedna stvar.. druga stvar u ovom pre-takmicarskom periodu je stvarno abnormalna kolicina hrane,.. uzmimo za primjer 200 carbsa,..meni licno je to jako malo, osjecam se dosta slabasno..s druge strane navikao sam kaos tor ekoh da mi je stomak pun,pa mi i najmanje ristrikcije jebu psihu..i onda tu na djelo stupaju i 1-2 kila povrca dnevno, karfiola velike gomile,..vlakna napusu stomacinu jebeno,..prosle godine je bas gadno bilo, ove se opet kontrolisem jako dobro i puno manje jedem tihs tari i stanje je odma bolje..

a treca stavr je i masivnost trbusnjaka, koje sam OPET u periodu mase radio jako, ne cesto, ali zato intenzivno, pa i sa dodatnim opterecenjem..cak ta manja frekvencija ciljanog rada stomaka..pa i povecanje tezina na kompleksnim vjezbama gdje abdomen jako ucestvuje kao stabilizator, opet je sve to doprinijelo hipertrofiji trbusnjaka..

al evo..nisam nasao slike neke mjerodavne..evo neke od prosle godine..i jedna od prije 20-ak dana samo da vidite debljinu trbusnog zida

http://www.dodaj.rs/?3X/13L/1U2GXEUn/485827264870063565617999.jpg

http://www.dodaj.rs/?1x/zn/3T0z6UbB/537940264870831584817999.jpg

http://www.dodaj.rs/?C/135/1iJrilNn/487265101509920081035617.jpg

evo nova

http://www.dodaj.rs/?1s/xZ/3jqBOytX/image3145.jpg
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #917 poslato: Mart 15, 2013, 04:41:36 posle podne »
ne ljuti se on jel tako adoni ;)

jako rijetko :) samo mi ne govori da mi ruke kasne hahahah
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #918 poslato: Mart 15, 2013, 04:42:59 posle podne »
Citat
pedjose pomagaj vjerujem da si pravi covjek ovde sad.

ja sam mislio da je to i za neke druge stvari,a ne samo z aovo  ;D ;D ;D

daj slike da vidim
mada licno mislim da te ubija psiha i da tripujes bez razloga
jer po ovim zadnjim slikama sto si stavio pre neki dan,nema ni govora o bilo kakvom uvecanju stomaka,unutarasnjih organa ili slicno
ali daj sliku

bice da si ipak upravu ...
jer dodjem na trening ono punog trbuha od svega,..i odna dzaba i uvlacenje i kontrahovanje kad je krcato..
ima opaliti dulocolax u dupe prije bine i nema brige..osim za dupe hahaha
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #919 poslato: Mart 15, 2013, 04:48:18 posle podne »
a ja mislio da stvarno imas problem ccc
Tebi je bas dosadno pa se ubivas u pojam :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #920 poslato: Mart 15, 2013, 04:56:02 posle podne »
pa ne, kazem stvarno i ne vidi se to sad tu..jer znali su cestod a me pitju zasto mi je stomak takav. al vjerovatno samo od prenatrpanosti nista drugo..i voda, i sta znam.. bice da tripujem dobro.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #921 poslato: Mart 15, 2013, 05:05:52 posle podne »
veso ima bolji stomak od tebe  ;D ;D

ado
ma daj bre covece-samo cu to da kazem
dukolaks u paksu i don warry...be hapy
samo nemoj da bebac stavlja dukorlaks  ;D ;D ;D

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #922 poslato: Mart 15, 2013, 05:18:26 posle podne »
veso ima bolji stomak od tebe  ;D ;D

ado
ma daj bre covece-samo cu to da kazem
dukolaks u paksu i don warry...be hapy
samo nemoj da bebac stavlja dukorlaks  ;D ;D ;D

bude li on moglo bi i vise od cepica da uleti hahahahahahaha
VEESOOOO zasto ljudi misle dasi geejcina

ma upravu si pedja,..ovaj pred takmicarski period mi bude bas takav da se prezderavam povrcem i jebga..nekad legnem ne mogud a disem :D :D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #923 poslato: Mart 15, 2013, 05:59:48 posle podne »
Citat
VEESOOOO zasto ljudi misle dasi geejcina

ma ko to bre misli da bude oma-HASAN SECKATI ;D ;D ;D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #924 poslato: Mart 16, 2013, 09:20:19 pre podne »
Jeli bre Vas dvoje u pupe Vas jbm neobrijano! :D

Ado ima taj problem sa stomakom ali rešićemo i to.
Izložen je stresu, korišćenje nekih lekova može isto izazvati nadutost, previše tovarenje hranom koje uzrokuje istu, npr kupus i veštački zaslađivači koje on sad nemilice troši +pored svega toga nekontrolisanje stomaka i tako nešto postane problem.
Poremećaj crevne flore je kod njega u pitanju koje ga nadima.

Biće to super na kraju ja sam UBEĐEN

Ado imaš tamo kod nas nešto ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #925 poslato: Mart 16, 2013, 10:46:44 pre podne »
Citat
Jeli bre Vas dvoje u pupe Vas jbm neobrijano!

koji sti ti perv... ;D ;D

Citat
Poremećaj crevne flore je kod njega u pitanju koje ga nadima.

bebic
nemoj da slutis na neke zle stvari drugar
poremcaj crvne flore je ozbiljan problem sa kojim sam ima sex dve godine!!
veruj mi-nije to bas tako lako doneti zakljucak
adi je stomak skroz ok i tu nema nikakvog poremcaja niti bilo cega
kolcina salate moze samo da tu stvari RESI a ne da PRAVI PROBLEM
ali kada ga vec savetujes  8),onda mu kazi da odnese uzorak stolice i da ispita na candidiu jer je veoma lako i moguce da je popio to negde...

ili...ili...
ma ne...necu da kazem..ma ono,oko ciscenja dizni  ;D ;D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #926 poslato: Mart 16, 2013, 01:07:24 posle podne »
ma ne...necu da kazem..ma ono,oko ciscenja dizni  ;D ;D

Xexexe pomažem mu i sa te strane ali izgleda da treba još malo neko da mi pripomogne xexexe

Za kandidu i ja predpostavljam zato sam mu i predložio nešto što ne može da mu škodi a eventualno može da reši taj problem.
Pogledaj na PM Peđa.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #927 poslato: Mart 16, 2013, 01:39:47 posle podne »
ako mislis da ce pomoci uzecu,..ali mislim da ti veso ipak pretjerujes. rekao sam ti u cemu je stvar,..i ja sams e utripovao najvise zbog tebe.
i onaj dan u terze sam ja jeo prije toga vec 3-4 puta, uz to pun krc povrca kao i inace, jer stvar je u tome da mene psiha jebe ako osjetim glad, pa mislim da idem prazan na trening takod a sam se ja i onaj dan najeo karfiola jebeno, i sira i onda dosao na trening, a koliko sam popio i vode uz to...nabubrim sav..
stanje sad punod rukcije jer sam promjenio nacin ishrane, sutvari sam taj pristup..daleko manje povrca jedem i bolje mi je..sjecam se da sam prosle godine imao jebenih bolova prilikom hodanja doslovno od zatezanja, pa sam imao osjecaj da ce tetive preko stomaka - linea alba pogotovo - da puknu koliko je zatezalo i bolilo.

znas i sam koliko se probava pojebe oko takmicenja, a ja na praznjenju pojedem tonu povrca recimo, jer jedva izdrzim bez hidrata,  a bez laksativa sam bio, tako da je NEMOGUCE bilo isprazniti sve to iz sebe. recimo rped balkansko je evc drukcije bilo, i plus sto sams e koristio laksativima i dala se primjetiti razlika..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #928 poslato: Mart 16, 2013, 02:01:34 posle podne »
ako mislis da ce pomoci uzecu,..ali mislim da ti veso ipak pretjerujes. rekao sam ti u cemu je stvar,..i ja sams e utripovao najvise zbog tebe.
i onaj dan u terze sam ja jeo prije toga vec 3-4 puta, uz to pun krc povrca kao i inace, jer stvar je u tome da mene psiha jebe ako osjetim glad, pa mislim da idem prazan na trening takod a sam se ja i onaj dan najeo karfiola jebeno, i sira i onda dosao na trening, a koliko sam popio i vode uz to...nabubrim sav..
stanje sad punod rukcije jer sam promjenio nacin ishrane, sutvari sam taj pristup..daleko manje povrca jedem i bolje mi je..sjecam se da sam prosle godine imao jebenih bolova prilikom hodanja doslovno od zatezanja, pa sam imao osjecaj da ce tetive preko stomaka - linea alba pogotovo - da puknu koliko je zatezalo i bolilo.

BRAVOOO
Totalno se slažem :)
Previše si opterećen oko nekih stvari prema kojia nebi trebao da budeš jer sve ide u super pravcu imaš i dovoljno vremena i forma ti je natempirana za ovaj perio fino sa obzirom koliko još ima do takmičenja.
ALI ako opet sam primetiš sa promenjenom ishranom i da neko primeti onda potraži objašnjenje u ovom o čemu smo pisali.
Sa promenom ishrane koju si počeo to sa stomakom nebi trebalo da se dešava, pa onaj dan si mi i rekao da se krcaš hranom ali se to sad promenilo.
Ja kad sam te zadnji put gledao znaš šta sam gledao tako da nisam mogao ni da primetim stomak već nešto drugo šta me je oduševilo i gde je napredak VRHUNSKI (xaxaxa kako zvuči) :)

Brate sve to ide kako treba a to će se dokazati za koju nedelju ;)

Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #929 poslato: Mart 16, 2013, 06:10:45 posle podne »
U slučaju da odradiš test na Kandidu i budeš pozitivan (ne daj Bože), uzmi dvije doze Diflucan tableta i 70 % tegoba koje ona izaziva - nestaće. Ovih 30 % je crijevna flora kojoj će stabilnost u nekoj mjeri biti narušena i koju ćeš morati da obnoviš. Jer upravo je oslabljena crijevna flora jedan od razloga pojave Kandide. Nadutost je broj jedan što se ove crijevne gljivice tiče... uz to ide neformirana stolica, gasovi itd... Mučio sam muku sa njom dugo vremena, pa iz iskustva.. Da dodam da povrće nadima i bez nje (što je poznato) a tek sa njom u stomaku.. ubija.. posebno brokoli i kupus..

Naravno ovo je sve pretpostavka i najbolji način da utvrdiš da li je imaš je test stolice.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..