April 30, 2024, 04:18:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Evo nest od mene  (Pročitano 262828 puta)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #930 poslato: Mart 16, 2013, 08:01:09 posle podne »
U slučaju da odradiš test na Kandidu i budeš pozitivan (ne daj Bože), uzmi dvije doze Diflucan tableta i 70 % tegoba koje ona izaziva - nestaće. Ovih 30 % je crijevna flora kojoj će stabilnost u nekoj mjeri biti narušena i koju ćeš morati da obnoviš. Jer upravo je oslabljena crijevna flora jedan od razloga pojave Kandide. Nadutost je broj jedan što se ove crijevne gljivice tiče... uz to ide neformirana stolica, gasovi itd... Mučio sam muku sa njom dugo vremena, pa iz iskustva.. Da dodam da povrće nadima i bez nje (što je poznato) a tek sa njom u stomaku.. ubija.. posebno brokoli i kupus..

Naravno ovo je sve pretpostavka i najbolji način da utvrdiš da li je imaš je test stolice.

hvala prijatelju...
sve sto si opisao tako mi je prosle godine bilo..ali ja sams ad sigurand a je to iskljucivo rezultat pretjerane gomile povrca.
gasovi su bili nepodnosljivi prosle godine, ni sam nisam mogao da budem u kuci, a kamoli neko drugi...ludilo iskreno.
ove godine kako je i ddaleko manje povrca, ni gasova nema.
desava mi se da uzmem recimo bjelanca sa natrenom pojeem nekad kada me uhvati manija za slatkim,..e onda se dese bas te stvari nadutost duzi period i jebeni gasovi..a toga je prosle godine bilo dnevno po par puta..jebga, moje lose navike i psiha. ispravljam uglavnom ;)
hvala vam na pomoci svima
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #931 poslato: Mart 16, 2013, 09:50:09 posle podne »
U slučaju da odradiš test na Kandidu i budeš pozitivan (ne daj Bože), uzmi dvije doze Diflucan tableta i 70 % tegoba koje ona izaziva - nestaće. Ovih 30 % je crijevna flora kojoj će stabilnost u nekoj mjeri biti narušena i koju ćeš morati da obnoviš. Jer upravo je oslabljena crijevna flora jedan od razloga pojave Kandide. Nadutost je broj jedan što se ove crijevne gljivice tiče... uz to ide neformirana stolica, gasovi itd... Mučio sam muku sa njom dugo vremena, pa iz iskustva.. Da dodam da povrće nadima i bez nje (što je poznato) a tek sa njom u stomaku.. ubija.. posebno brokoli i kupus..

Naravno ovo je sve pretpostavka i najbolji način da utvrdiš da li je imaš je test stolice.

hvala prijatelju...
sve sto si opisao tako mi je prosle godine bilo..ali ja sams ad sigurand a je to iskljucivo rezultat pretjerane gomile povrca.
gasovi su bili nepodnosljivi prosle godine, ni sam nisam mogao da budem u kuci, a kamoli neko drugi...ludilo iskreno.
ove godine kako je i ddaleko manje povrca, ni gasova nema.
desava mi se da uzmem recimo bjelanca sa natrenom pojeem nekad kada me uhvati manija za slatkim,..e onda se dese bas te stvari nadutost duzi period i jebeni gasovi..a toga je prosle godine bilo dnevno po par puta..jebga, moje lose navike i psiha. ispravljam uglavnom ;)
hvala vam na pomoci svima

Zaboravio sam da napišem da Kandida izaziva pojačan apetit za slatkim i to baš pojačan. Imaš dosta simptoma, skoro pa sve kao i kod mene, posebno što se gasova tiče. Ne znam da li imaš ono krkljanje u stomaku posle unosa hrane? Meni je to bilo baš izraženo.

Ali eto, sad kada sam je stabilizovao, lakše se diše... tj lakše dišem ja a i ljudi oko mene :) Važna stvar ako utvrdiš da je ona uzrok svega napisanog je da moraš skroz isključiti iz ishrane slatko, tjestenine, kisjelo, kao i još puno toga.. Ali, da sad ne komplikujemo. Kada uradiš nalaze javi se, ako budeš pozitivan, onda ćemo i o načinu ishrane, jer se ona uz tablete koje sam ti naveo uklanja i ishranom, tj ishrana je ključna u cijeloj priči.

Nemaš za šta da zahvaljuješ, tu sam što god treba.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #932 poslato: Mart 16, 2013, 10:37:32 posle podne »
nista od navedenog ni ne jedem. sto se slatka tice, whey-om tu gasim potrebu,..ali i ne bas pretjerano..kad i dodje natrenom se posluzim i to je to. al ta potreba nije nista evca nego iance..tako da ..nista neobicno rekao bi, i lazna uzbuna :)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #933 poslato: Mart 16, 2013, 10:41:27 posle podne »
nista od navedenog ni ne jedem. sto se slatka tice, whey-om tu gasim potrebu,..ali i ne bas pretjerano..kad i dodje natrenom se posluzim i to je to. al ta potreba nije nista evca nego iance..tako da ..nista neobicno rekao bi, i lazna uzbuna :)


Ne jedem ni ja tjesteninu, niti sam pojeo nešto slatko ima sigurno 2 godine, a opet sam je imao. :) Tako da, može a i ne mora da bude. Odradiš taj nalaz i znaš na čemu si tj tražiš problem u nečem drugom (ako ga ima)
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #934 poslato: Mart 17, 2013, 08:23:26 pre podne »
druze
NIJE OD OVOGA SIGURNO!!
Citat
.ali ja sams ad sigurand a je to iskljucivo rezultat pretjerane gomile povrca.

veruj pekiju na rec
pa jedan od najboljih takmicara sa Balkana (necu da ga imenujem jer nisam ni dobio dozovlu da ovo objavim)
jede dnevno 5 kg BROKOLIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
veruj mi da ti gasovi nisu od toga
a i sam vidi
belanca + natern i imas gasove...
a nemoj mi reci da su belanca bila sveza??

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #935 poslato: Mart 19, 2013, 02:28:22 pre podne »
druze
NIJE OD OVOGA SIGURNO!!
Citat
.ali ja sams ad sigurand a je to iskljucivo rezultat pretjerane gomile povrca.

veruj pekiju na rec
pa jedan od najboljih takmicara sa Balkana (necu da ga imenujem jer nisam ni dobio dozovlu da ovo objavim)
jede dnevno 5 kg BROKOLIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
veruj mi da ti gasovi nisu od toga
a i sam vidi
belanca + natern i imas gasove...
a nemoj mi reci da su belanca bila sveza??

:( ne smijem sad ni da ti odgovorim  heh
da, miksam i pravim slag pjenu
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #936 poslato: Mart 19, 2013, 05:45:33 pre podne »
Citat
da, miksam i pravim slag pjenu

jbg
rizkujes mnogo sa ovim nacinom

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #937 poslato: Mart 19, 2013, 08:45:04 pre podne »
svaka ti je na mjestu generale ,... bas na ovim sitnicama gdje treba biti pametniji, ja tu olako sve radim.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #938 poslato: Mart 19, 2013, 09:07:36 pre podne »
Nemoj brate ziva jaja, ja sam nazalost fasovao salmonelu i to kada sam prvi put konzumirao zivo belance i mislio sam da cu da umrem koliko sam se lose osecaoi a da ne pominjem da sam sa tadasnjih 90 kila pao na 72 cini mi se za 3 nedelje.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #939 poslato: Mart 19, 2013, 02:23:03 posle podne »
Nemoj brate ziva jaja, ja sam nazalost fasovao salmonelu i to kada sam prvi put konzumirao zivo belance i mislio sam da cu da umrem koliko sam se lose osecaoi a da ne pominjem da sam sa tadasnjih 90 kila pao na 72 cini mi se za 3 nedelje.

sto je najgore sve ja to znam :) al ajd ti budali reci..
uglavnom ajde da ne idemo u OFF vise..rijesili smo dileme..
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #940 poslato: Mart 19, 2013, 11:30:19 posle podne »
evo od juce par slika..prve dvije su prije treninga noga, bez pumpa





ove ostale su poslije treninga kvadova slikane,. malo pretjerah sa serijama, zanio se na iskoraku i skonta na 9. seriji tek :D







eto tako to ide od sirovih miksanih jaja sa natrenom :D :D :D :D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #941 poslato: Mart 20, 2013, 01:09:40 pre podne »
brate svaka cast za sve sto radis pratim te otpocetka do sad i vidi se da si vrlo intelegentan momak koji zna sta kako i zasto radi svaka cast jos jednom

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #942 poslato: Mart 20, 2013, 06:56:39 pre podne »
Brutalno brate o.O
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #943 poslato: Mart 20, 2013, 08:18:36 pre podne »
eto tako to ide od sirovih miksanih jaja sa natrenom :D :D :D :D

Reci mi, možeš li napisati kako se trenutno hraniš? Najviše me zanima ovo sa jajima. :D Inače, što se forme tiče, sve su rekli ljudi, dža ja ništa ne dodajem. :)
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Evo nest od mene
« Odgovor #944 poslato: Mart 20, 2013, 08:22:55 pre podne »
eto tako to ide od sirovih miksanih jaja sa natrenom :D :D :D :D

Reci mi, možeš li napisati kako se trenutno hraniš? Najviše me zanima ovo sa jajima. :D Inače, što se forme tiče, sve su rekli ljudi, dža ja ništa ne dodajem. :)

Ado je iscrpljen pa umesto njega ja da ti dam recept:
izmiksas belanca sa natrenom
dok dobijes slag penu cvrstu
onda ubacis whey unutra i dalje miksas
i na kraju zelatina fix
i smiksas opet
onda odozgo mozes posuti whey i/ili cimet
 i u frizider pola sata sasvim dovoljno


Adoooo šta će ove slike javno? zar nisu samo za mene? :)
Pain is temporary, Pride is forever