April 20, 2024, 08:50:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna pomoc  (Pročitano 2284 puta)

Van mreže g_o_s_c_a

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 1
Potrebna pomoc
« poslato: Jul 01, 2010, 08:09:33 posle podne »
Pozdrav svima!
U januaru ove godine krenula sam u teretanu (prvenstveno u zelji da oblikujem struk i zategnem stomacne misice). Medjutim, cini mi se da sam da sam postigla sasvim suprotan efekat. Moj stomak nikada nije izgledao losije (struk mi se prosirio a salo je i dalje tu).  Redovno sam isla na treninge (3 puta nedeljno) sve do kraja maja (tada sam skoro potpuno prestala da idem na treninge). Sada bih ponovo volela da krenem u teretanu, ali sam svesna da ovaj put moram da napravim plan treninga (a verovatno i ishrane) ako hocu da postignem neke rezultate. Nadam se da mi moze pomoci neko sa ovog foruma ko ima vise iskustva, s' obzirom na to da sam ja potpuni pocetnik.
Imam 18 godina, teska sam 58kg i visoka 173cm... ne znam koliko su ove informacije od znacaja, ali ipak ne mogu da skode.  :)
HVALA UNAPRED!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna pomoc
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2010, 05:39:56 pre podne »
pozdrav i dobro dosla
pa nege u sredini svog posta si sama dala I TE KAKO TACAN ODGOVOR
dakle
ISHRANU MORAS DA SREDIS
a zatezenja...ufffffff
po ko zna koji put...
ti SALO NE MOZES DA ZATEGNES niti MISICE OKO STOMAKA
salo mozes da izgubis i da ti se onda vidi stomak
stomacne misice imamo svi po rodjenju itd itd itd
i ja gledam nesretnike koji npr po prepruci zene zmaja u jednoj lokalnoj teretani u kojoj i ja vezbam stavljaju rimsku klupu pod uglove od skoro 45 stpe i beosumcono rade trobusnjke u ciju da ih "dobiju"

GLUPOST...

vec sam negde davno rekao.
dobar trening za noge sa visokoim pulosm ti moze biti produktivniji za trubsnjake nego besomucno nabijanje i milionski rad tj br ponaljvanja...

tako da
pravilno koncipiran trening sa IZBALASNIRANOM ISHRANOM ce da ti 1000% daje reuzlatete
a ti mozes da ides u narendih 3 godine u teretanu svaki dan i radis trbusnjke svaki dan ja ti garnatujem da od toga neces imati nikakav benefit osim samo toga sto ces da se veom razocaras.