April 20, 2024, 03:30:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Stanija Dobrojevic  (Pročitano 292448 puta)

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #180 poslato: Mart 12, 2011, 09:03:54 posle podne »
 ;D Momci, onako u prolazu, samo nastavite visoko umno prepucavanje , neisrpna tema ovaj zenski svet ;D
(btw, mi smo jos gore ;D ;D)
« Poslednja izmena: Mart 12, 2011, 09:05:33 posle podne naopaka »
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #181 poslato: Mart 12, 2011, 09:34:48 posle podne »
Kad rokas onda mozes da pravis distinkciju po lepoti ;) Kad si internet jebach onda su ti sve lepe ;)

Bravo matori.....internet jebac :S....sta god..
"rokanje" kako ga ti zoves, nema veze sa pravljenjem "distinkcije"j po lepoti....ne moras da joj vidis pi*** da bi video koliko je lepa....a Stanlija je mozda svakakva, ali niko ne moze da porekne da je zlo od ribe i da je lepa devojka....sem iskompleksiranih ljudi koji iz nekog razloga hrane svoj ego ubedjivajuci sebe u suprotno ;)....


pricaj jos :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #182 poslato: Mart 12, 2011, 09:53:24 posle podne »
Kad rokas onda mozes da pravis distinkciju po lepoti ;) Kad si internet jebach onda su ti sve lepe ;)

Bravo matori.....internet jebac :S....sta god..
"rokanje" kako ga ti zoves, nema veze sa pravljenjem "distinkcije"j po lepoti....ne moras da joj vidis pi*** da bi video koliko je lepa....a Stanlija je mozda svakakva, ali niko ne moze da porekne da je zlo od ribe i da je lepa devojka....sem iskompleksiranih ljudi koji iz nekog razloga hrane svoj ego ubedjivajuci sebe u suprotno ;)....


a jesi razmislio malo da ej tvoj ego pogodjen iz nekog razloga time sto je decko izneo lose misljene o devojci koja se tebi svidja ? Dosta ljudi ume da prica o egouizmu i trpa ga svugde u kontekst a nikad ne samoanaliziraju sebe i svoja razmisljanja... mislim da te ne puca ego ne bi ti raspravljao o nekoj Staniji koju zabole picka za tebe i tvoje postojanje , osim ako nisi poznat i ako nemas dva - tri milionceta na racunu ... Mislim i da si pun ko brod , ne bi ti samo karao Staniju nego i ostale cupike sto daju bulju za pare i tako se provlace u zivotu ... i to bi karao dok imas para da im placas skupocen zivot da te muzu ko kravu , sisaju ko ovcu itd... skapiraces za koju godinu (mozda) kad budes promenio vise profila deovjaka , da je picka - picka i da to dal si u krevetu sa prosecnom ribom ili nekom extra ribom je totalno nebitna cinjenica ... lepota ti je mnogo precenjena vrednost , prolazna, individualna... mislim ok komentarises svidja ti se ovo ono , ali da ti branis i zastupas tu neku Staniju ... ko joj bre jebe mater ... ima hiljade takvih i jos 10 hiljada lepsih samo u Srbiji ...

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #183 poslato: Mart 12, 2011, 10:00:18 posle podne »
Kad rokas onda mozes da pravis distinkciju po lepoti ;) Kad si internet jebach onda su ti sve lepe ;)

Pa dobro slipi kad vec  pravis distinkiciju  koju bi ti izabrao i da li ti se bar jedna  od njih svidja.

]



Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #184 poslato: Mart 12, 2011, 10:00:42 posle podne »
pirat objasnio

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #185 poslato: Mart 12, 2011, 10:04:37 posle podne »
:D ahahaha Oko čega se ljudi svađaju! Ali kad se već povela polemika oko ovoga, da kažem i ja nešto. Slažem se sa sleepy-jem - zgodna je do jaja (ima i lepu kosu, mozda je čak i inteligentna, ali to ne znam jer je nisam upoznala), ali mi se ne sviđa njena faca (nemamo svi isti ukus). :) I ja bih kao i sleepy imala one-night stand sa njom! ;D

P.S. Pretpostavljam da sam sad jedna od onih
iskompleksiranih ljudi koji iz nekog razloga hrane svoj ego ubedjivajuci sebe u suprotno ;)....
, zar ne?! :D

P.P.S. Glagolski prilog sadašnji glagola "ubeđivati" je "ubeđujući", a ne "ubeđivajući" jer se gradi od trećeg lica jednine prezenta (oni ubeđuju) i nastavka "ći"! ;) pozz

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #186 poslato: Mart 12, 2011, 10:28:57 posle podne »
:D ahahaha Oko čega se ljudi svađaju! Ali kad se već povela polemika oko ovoga, da kažem i ja nešto. Slažem se sa sleepy-jem - zgodna je do jaja (ima i lepu kosu, mozda je čak i inteligentna, ali to ne znam jer je nisam upoznala), ali mi se ne sviđa njena faca (nemamo svi isti ukus). :) I ja bih kao i sleepy imala one-night stand sa njom! ;D

A jel bi i ti koristila kesu ko on.  ;D

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #187 poslato: Mart 12, 2011, 10:33:27 posle podne »
Nisam rekla da mi je odvratna, nego to nije tip devojke sa kojom bih bila (da sam musko naravno), mislim da bih prezivela i bez kese! :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #188 poslato: Mart 12, 2011, 11:05:33 posle podne »
dajte dosta vise rasprava,da sam singl i da imam priliku ne da bih je opalio,nego bih koknuo 2grama propionata i onda bih je odveo na jedan 7nightstand i izivljavao se rocco&nacho style!Treba je kazniti ;D  nije za vezu fala bogu al to vise ima veze s njenim droljastim navikama nego s izgledom,i ne vidim da je nesto ruzna pogubno.Prosecno izgleda ako se tako moze reci.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #189 poslato: Mart 12, 2011, 11:13:40 posle podne »
rocco& nacho  :D :D   ;D
Zajebi prop, sad svaki diler ima vigaru  ::)
No curling in the squat rack!

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #190 poslato: Mart 12, 2011, 11:41:53 posle podne »
:D ahahaha Oko čega se ljudi svađaju! Ali kad se već povela polemika oko ovoga, da kažem i ja nešto. Slažem se sa sleepy-jem - zgodna je do jaja (ima i lepu kosu, mozda je čak i inteligentna, ali to ne znam jer je nisam upoznala), ali mi se ne sviđa njena faca (nemamo svi isti ukus). :) I ja bih kao i sleepy imala one-night stand sa njom! ;D

P.S. Pretpostavljam da sam sad jedna od onih
iskompleksiranih ljudi koji iz nekog razloga hrane svoj ego ubedjivajuci sebe u suprotno ;)....
, zar ne?! :D

P.P.S. Glagolski prilog sadašnji glagola "ubeđivati" je "ubeđujući", a ne "ubeđivajući" jer se gradi od trećeg lica jednine prezenta (oni ubeđuju) i nastavka "ći"! ;) pozz

....bravo...cestitam, pokazala si sebi da znas gramatiku...jel se sad bolje osecas :)?
... pitaj Pedju da te zaposli ovde kao experta za sprski jezik i gramatiku kad vec nemas pametnija posla :)

@pirat

Ko ovde brani Stanliju :D? I na koju foru mislis da je moj ego povredjen zato sto se nekome ne svidja lepa devojka sa slike o.0......daaaaj....ono sto sam rekao je moje misljenje i cinjenica....vi mozete da se slozite, a i ne morate...vasa stvar.

Ovo sto si ti pisao su potpuno nebitne (opste poznate) stvari za celu ovu pricu cija je tema Stanlijina faca (totalna glupost :S)....o tome nije ni bila rec ovde.

Toliko od mene, da ne kvarimo temu vise raspravom koja nigde ne vodi :)

pozz


Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #191 poslato: Mart 12, 2011, 11:46:00 posle podne »
....bravo...cestitam, pokazala si sebi da znas gramatiku...jel se sad bolje osecas :)?
... pitaj Pedju da te zaposli ovde kao experta za sprski jezik i gramatiku kad vec nemas pametnija posla :)

ono sto sam rekao je moje misljenje i cinjenica....vi mozete da se slozite, a i ne morate...vasa stvar.

Naravno da se osecam bolje! Stavise, osecam se sjajno! ;)  I jeste tvoje misljenje, ali ne cinjenica i zato se ne slazu svi sa tim! :)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #192 poslato: Mart 12, 2011, 11:58:25 posle podne »
....bravo...cestitam, pokazala si sebi da znas gramatiku...jel se sad bolje osecas :)?
... pitaj Pedju da te zaposli ovde kao experta za sprski jezik i gramatiku kad vec nemas pametnija posla :)

ono sto sam rekao je moje misljenje i cinjenica....vi mozete da se slozite, a i ne morate...vasa stvar.

Naravno da se osecam bolje! Stavise, osecam se sjajno! ;)  I jeste tvoje misljenje, ali ne cinjenica i zato se ne slazu svi sa tim! :)

Drago mi je zbog tebe :) :) :)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #193 poslato: Mart 12, 2011, 11:59:59 posle podne »
Aman bre zezao sam se za kesu :)

Ako vas bas interesuje moj ukus :) Evo kad ste zapeli :)



Saska mozemo da delimo nisam gadljiv XD

E da :) Nesto za naseg baticu :) Opisuje ga savrseno :)

Citat
Изузетно зајебан београдски блејач, који по цео дан седи у кафићима, пије сокић (зато јер је то фенси), чита спортски журнал, носи тренерку, беле чарапе и патике (у елегантнијој варијанти Sweet Years фармерке и дукс, зализану косу и наочаре за сунце. Мобилни увек мора бити на столу и увек се са келнером обраћа дрско и зајебано у вокативу (Еј дечко, дај ми један продужени и ђус!). Батица увек мерка рибе, али им никада не прилази (зато јер је то безвезе), са ортацима најчешће прича преко СМС-а, чак иако они седе поред њега у кафићу. Прави батица је свакако појава која се може видети само у Београду (или у Н.Саду - мада тамо је мало метеросексуалнија варијанта). Батице треба да буду туристичка атракција Београда, као што су швајцарска гарда у Ватикану, гондолијери у Венецији, арбатски сликари у Москви или гарда Бакигемске палате у Лондону. Важно је напоменути да батица увек пљује по црногорском приморју и уздиже Грчку, али сваког јула је виђен у Будви.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #194 poslato: Mart 13, 2011, 12:24:27 pre podne »
ahahahahah...dobra fora matori :D...evo bez zezanja, stvarno si me nasmejao....:D
...ali na tvoju zalost nisam ovakav tip osobe :)...