April 19, 2024, 09:21:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Stanija Dobrojevic  (Pročitano 292402 puta)

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #225 poslato: Mart 14, 2011, 11:42:42 pre podne »
Pogledah ovaj video sto je Saska postavila... Pa stvarno nije lijepa 'ebo je otac! xD

Na slikama mi izgleda mnogo ljepse. :/
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #226 poslato: Mart 14, 2011, 11:48:30 pre podne »

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #227 poslato: Mart 14, 2011, 11:50:32 pre podne »
Kad rokas onda mozes da pravis distinkciju po lepoti ;) Kad si internet jebach onda su ti sve lepe ;)

Pa dobro slipi kad vec  pravis distinkiciju  koju bi ti izabrao i da li ti se bar jedna  od njih svidja.

]




ena je bolja riba od nje al je zato klasicna smaracica

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #228 poslato: Mart 14, 2011, 12:07:59 posle podne »
Ena bolja riba od Stanije......
au brate :)
al ok, ako je je to tvoj ukus

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #229 poslato: Mart 14, 2011, 01:31:16 posle podne »
Sta ce covek, voli masnije :D

inace Stanija je ok riba.. ali nista posebno.. prosecna riba mozda i ispod.. ali u poredjenju sa enom hahaha :D

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #230 poslato: Mart 14, 2011, 01:35:38 posle podne »
predpostavljam da je fake ali

- Kravo, zar ti nisam bila jasna da sam zaobišla tvoje teme o Gojku po novinama! Molim te da me se kloniš jednom za svagda - obratila se pevačica starleti, koja joj nije ostala dužna.

Stanija: Ha, ha, mala, ja sam ti lepo rekla da sa Gojkom ništa ozbiljno nije bilo. Nemoj da insistiraš na prošlim temama.

Ena: Devojko, vidim da si „onlajn“ na „fejsu“, da ti malo probijem u monitor ja, a??? Aj‘ okani me se, bolan! Je l ti milo što te je on je*ao, aj‘ sad iskreno?

Stanija: Pogrešno si informisana, ha, ha, ha. Čujem da su renovirali „Grand“! Mogli su i tebe malo da renoviraju, ali po mozgu.

Ena: Alo, kučko, ti si ovo započela, ostavi se Gojka, da ti ja ne bih dolazila u Njujork. Ti, modelu, bolje se ne mešaj u moj život i „Grand“, jer nemaš pojma ni o čemu. On me voli, za razliku od tebe, kravo!

Stanija: Ovo je najgluplja izjava što sam čula! Znači, ne verujem. Pala si na niske grane, Enice! Ja da sam htela, mogla sam ostati s njim, ne bih ga šutnula!

Ena: Kurvetino, to što si u Americi i tamo se je*eš sa svakim i onim dedom iz „Plejboja“, ne daje ti za pravo da napadaš mene - srpsku divu! Smanji doživljaje!

Stanija: Ha, ha, slatko si me nasmejala. Koja diva, bre? Ja znam samo za Cecu! Čula sam da na Pigalu pevaš za 10 evrića...

Ena: To je moja stvar i šta ti je taj Pigal?

Stanija: Da si ikada bila u Parizu, znala bi šta je Pigal… Raspitaj se kad si već tu… ha, ha, ha.

Ena: Ha, ha, ne, vrano, takva mesta i zanimanja ostavljam propalim poput tebe. Ti to vidiš, znaš, baš si upućena u te cene, to ti je tarifa. Meni je ipak lepše na k nego tebi u Americi sa Gojkom.

Stanija: Pogrešila si malo, ali znam da ti je lepše na njemu, to se vidi iz priloženog teksta, sutra nosim medijima da objave ovo!!! Baš si ćurka, Ena. I ... Finito!

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #231 poslato: Mart 14, 2011, 01:45:35 posle podne »
Jadno
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #232 poslato: Mart 14, 2011, 08:33:49 posle podne »
Stanija je prepametna i nije nikakvo cudo sto je postala Sex bomba jer vise nije dovoljan samo izgled da bi devojka to postala vec to zavisi i od njenog stava i ponasanja zbog cega mnoge devojke to nikad nece postati.

Stanija : Imam sex gurua! Cilj mi je da kada zavrsim seansu, svojim znanjem iz seksa i epitetom “serbian sex bomb” razbijam tabu teme u Srbiji.

CKM: Sex guru? Kako se to postaje i sta on tacno radi?

Stanija : Sex guru nas uci da volimo i uzivamo u seksu. Svi smo mi Bozija deca i dao nam je sex kao najlepsu igru da se igramo! U suprotnom nam ne bi to omogucio, jer da li biste vi dali svojoj deci igracke sa kojima ne zelite da se igraju?! Seks je velicanstven izraz ljubavi prema sebi, drugome i samom zivotu! Moralni propisi, religiozna ogranicenja i drustveni tabui zamalo su onemogucili da slavimo samo postojanje i sam zivot!


Slazem se.
« Poslednja izmena: Mart 14, 2011, 08:58:40 posle podne 1978 »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #233 poslato: Mart 14, 2011, 09:00:19 posle podne »
To je lepo,samo ne mora bas svakom "detetu" da da joj se igra s igrackama :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #234 poslato: Mart 14, 2011, 09:03:56 posle podne »
Steta sto nije odgovorila i na ovo drugo pitanje.  ;D

CKM: Sex guru? Kako se to postaje i sta on tacno radi?

Stanija : Sex guru nas uci da volimo i uzivamo u seksu. Svi smo mi Bozija deca i dao nam je sex kao najlepsu igru da se igramo! U suprotnom nam ne bi to omogucio, jer da li biste vi dali svojoj deci igracke sa kojima ne zelite da se igraju?! Seks je velicanstven izraz ljubavi prema sebi, drugome i samom zivotu! Moralni propisi, religiozna ogranicenja i drustveni tabui zamalo su onemogucili da slavimo samo postojanje i sam zivot!

« Poslednja izmena: Mart 14, 2011, 09:08:24 posle podne 1978 »

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #235 poslato: Mart 14, 2011, 09:18:23 posle podne »
Tekst ciji deo sam preneo je  iz ovog broja CKM-a.



Upoznajemo te sa najpoznatijim i najzgodnijim srpskim gastarbajterom (posle Jezdimira Vasiljevića) koja će ti otkriti šta je tačno “sex guru” i čemu to služi. Naime, izgleda da ima neke veze sa seksom…

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #236 poslato: Mart 14, 2011, 09:30:56 posle podne »
To je lepo,samo ne mora bas svakom "detetu" da da joj se igra s igrackama :D
Hehhe,e svaka cast za ovo..tako je :)

Van mreže 1978

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #237 poslato: Mart 14, 2011, 09:41:00 posle podne »
Pripreme za emisiju.  :o


[/URL]

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #238 poslato: Mart 14, 2011, 09:55:59 posle podne »
Steta sto nije odgovorila i na ovo drugo pitanje.  ;D

CKM: Sex guru? Kako se to postaje i sta on tacno radi?

Stanija : Sex guru nas uci da volimo i uzivamo u seksu. Svi smo mi Bozija deca i dao nam je sex kao najlepsu igru da se igramo! U suprotnom nam ne bi to omogucio, jer da li biste vi dali svojoj deci igracke sa kojima ne zelite da se igraju?! Seks je velicanstven izraz ljubavi prema sebi, drugome i samom zivotu! Moralni propisi, religiozna ogranicenja i drustveni tabui zamalo su onemogucili da slavimo samo postojanje i sam zivot!



seks gurui,psihijatri,psiholozi....to je sve izmisljeno zato sto ljudi nemaju komuniakciju.Ako ti mozes sam odrediti sta te muci bez pretvaranja,ne treb ati psihijatar.Ako iams dobru komunikaciju sa partnerom kako van tako i u krevetu,ne treba ti sex guru.Sex guru je za ljude koji se plase da pricaju i treba im neki posrednik da neke stvari kazu partneru.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Stanija Dobrojevic
« Odgovor #239 poslato: Mart 14, 2011, 11:01:32 posle podne »
Stanija : Sex guru nas uci da volimo i uzivamo u seksu.

Ako joj je potreban sex guru da bi naučila da uživa u sexu, onda stvarno... :D