April 29, 2024, 01:52:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!  (Pročitano 25056 puta)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #15 poslato: Jul 09, 2010, 11:20:07 posle podne »
Bitno je da ono govedo Dacica kaze na Exitu da podrzava odrzavanje pederske parade

U koje govno od rzave i drustva smo se mi pretvorili...

Uskoro ce i pederi da nam budu policajci, pederi su danas i onako cool

Cuj  Dacic pricao o pederima na Exitu, sto li bas tamo, hehehe, dovoljno je samo da vidim koji je REKLAMNI POSTER  exita i sve mi je jasno.

Nek idu i on i pederi i exit u tri lepe pm.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #16 poslato: Jul 09, 2010, 11:36:51 posle podne »
Je.o ih Exit...hvale se kako je to lice Srbije...Na.ebali smo ako su nam narkosi i pedercine lice Srbije
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #17 poslato: Jul 10, 2010, 12:56:12 pre podne »

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2010, 11:19:05 pre podne »
Exit je dno dna,sramota me je kada cujem da time treba Srbija da se ponosi,hordom narkomana i najgoreg
ljudskog sljama koji se sjuri u zemlju,uzas!


Van mreže Gluteus

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #20 poslato: Jul 10, 2010, 12:22:58 posle podne »
Vracamo se dva ortaka i ja iz grada,narucili klopu na Banovom Brdu i cekamo i u jednom momentu lik zove ortaka da nesto popricaju ja mislio znaju se kad pocinje da vice:"sledeci put kad me vidis da kleknes"vadi utoku,drugi ortak i ja pritrcavamo(govno se u nama sledilo)kad njegov neki pritrcava,hvata ga i moli da iskulira,a nama se izvinjava kako je pandur,a i malo je popio,a ovaj se pravda kako ga je moj ortak zakacio kad je narucivao klopu na kiosku...sta je sa mozgovima?!?!?!?!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #21 poslato: Jul 10, 2010, 12:26:49 posle podne »
Exit je dno dna,sramota me je kada cujem da time treba Srbija da se ponosi,hordom narkomana i najgoreg
ljudskog sljama koji se sjuri u zemlju,uzas!
jesi bila nekad na exitu ?

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #22 poslato: Jul 10, 2010, 01:36:37 posle podne »
Takve stvari nikad nisam razumeo... sto je najgore ima takvih slucajeva gde uopste nisu pijani nego se "normalni" tako ponasaju...


Vracamo se dva ortaka i ja iz grada,narucili klopu na Banovom Brdu i cekamo i u jednom momentu lik zove ortaka da nesto popricaju ja mislio znaju se kad pocinje da vice:"sledeci put kad me vidis da kleknes"vadi utoku,drugi ortak i ja pritrcavamo(govno se u nama sledilo)kad njegov neki pritrcava,hvata ga i moli da iskulira,a nama se izvinjava kako je pandur,a i malo je popio,a ovaj se pravda kako ga je moj ortak zakacio kad je narucivao klopu na kiosku...sta je sa mozgovima?!?!?!?!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #23 poslato: Jul 10, 2010, 01:49:19 posle podne »
na onu tvrdjavu u ns u vreme exita treba baciti nuklearnu bobmu i onda posle toga da slucajn neko ne pretkne spucati jedno dva ili tri napalma...MAMU IM JEBEM NARKOMASNKU I PEDERSKU......

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #24 poslato: Jul 10, 2010, 01:53:55 posle podne »
na onu tvrdjavu u ns u vreme exita treba baciti nuklearnu bobmu i onda posle toga da slucajn neko ne pretkne spucati jedno dva ili tri napalma...MAMU IM JEBEM NARKOMASNKU I PEDERSKU......
pa sto na moju kucu bombu da bacis xexexe
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #25 poslato: Jul 10, 2010, 02:02:32 posle podne »
Koji vam je qrac sa Exit-om, sta fali festivalu? Jbg ima narkomana, al' gdje ih nema ?
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #26 poslato: Jul 10, 2010, 02:23:03 posle podne »
Koji vam je qrac sa Exit-om, sta fali festivalu? Jbg ima narkomana, al' gdje ih nema ?


kakav je to festival?
u ostalom
ti ne zivis ovde i ni u jednom elemntu nemozes da pricas o usranom exitu

ne daj boze ni jednoj drzavi na svetu ovo zlo i smece i sramotu....
cuj exit

i NIJE NAM NIKOJI KURAC vec ja govrim ono STA ZNAM i IZ NEKIH LICNIH POBUDA a tebi ako je neki kurac onda to resaavaj negde drugde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #27 poslato: Jul 10, 2010, 03:20:23 posle podne »
hahaha pedja low Uh :)))

u pravu ste... ode ova nasa drzava u totalni aut bez povratka.Kapiram da Pedja i ostali polaze od toga da sve to klinci gledaju,upijaju i onda se tako i ponasaju.Sto se mene tice exit kao exit je ok - ali tu 80% ljudi dolazi da kupi neki dop i da se udrogira.10% dolazi da prodaje dop a 10% da kaze da je bilo na exitu.A ovo sto su poceli da prihvataju pedere samo govori sta imamo u vladi ;)
Do sada sa klinci prelazili u narkomane a sada ce biti homoseksualni narkomani... STRASNO!
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #28 poslato: Jul 10, 2010, 03:54:48 posle podne »
exit je uzas i sramota je da se srbija time ponosi pored milion lepsih stvari koje imamo

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #29 poslato: Jul 10, 2010, 04:34:09 posle podne »
na onu tvrdjavu u ns u vreme exita treba baciti nuklearnu bobmu i onda posle toga da slucajn neko ne pretkne spucati jedno dva ili tri napalma...MAMU IM JEBEM NARKOMASNKU I PEDERSKU......

Uuuu odakle ti inspiracija  ;D ;D ;D

Ma oni ce jednom sami  sebe da pospu benzinom i da se upale na tom exitu nema potrebe za bombom, samo da se sto bolje nadrogiraju, a pedercine izorgijaju i u transu ce se posuti benzinom i bice
"gori vatra sad u nama, gori ljubav puna plama"  :D :D :D