April 29, 2024, 11:15:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!  (Pročitano 25055 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #30 poslato: Jul 10, 2010, 06:14:54 posle podne »
pa sto na moju kucu bombu da bacis xexexe
Hahahahaha :D :D :D :D :D

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #31 poslato: Jul 10, 2010, 06:17:25 posle podne »
Exit je dno dna,sramota me je kada cujem da time treba Srbija da se ponosi,hordom narkomana i najgoreg
ljudskog sljama koji se sjuri u zemlju,uzas!
jesi bila nekad na exitu ?
Ne-ja ne pripadam tom svetu.Imam prijatelje koji jesu.A sta reci-sex,droga,alkohol,raspadanje-posle festivala pricaju o svemu
a najmanje o muzici.Super je to sto se grad trudi da zaradi od ovakvih manifestacija pa ovo ruglo naziva kulturnim dogadjajem
ali i slep covek vidi o cemu se tu radi.

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #32 poslato: Jul 10, 2010, 07:38:01 posle podne »
Koji vam je qrac sa Exit-om, sta fali festivalu? Jbg ima narkomana, al' gdje ih nema ?


kakav je to festival?

u ostalom
ti ne zivis ovde i ni u jednom elemntu nemozes da pricas o usranom exitu

ne daj boze ni jednoj drzavi na svetu ovo zlo i smece i sramotu....
cuj exit

i NIJE NAM NIKOJI KURAC vec ja govrim ono STA ZNAM i IZ NEKIH LICNIH POBUDA a tebi ako je neki kurac onda to resaavaj negde drugde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nije ni meni neki kurac, nego vas ne razumijem. Prilika da vidis neke izvodjace koje neces vjerovatno vise nikada imati prilike. Dolaze ti na kucni prag... Plus obrce se velika lova. Al' dobro mozda ima nesto sto ne znam, al' ne vjerujem da bih promijenio misljenje.
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #33 poslato: Jul 10, 2010, 07:52:40 posle podne »
Koji vam je qrac sa Exit-om, sta fali festivalu? Jbg ima narkomana, al' gdje ih nema ?


kakav je to festival?

u ostalom
ti ne zivis ovde i ni u jednom elemntu nemozes da pricas o usranom exitu

ne daj boze ni jednoj drzavi na svetu ovo zlo i smece i sramotu....
cuj exit

i NIJE NAM NIKOJI KURAC vec ja govrim ono STA ZNAM i IZ NEKIH LICNIH POBUDA a tebi ako je neki kurac onda to resaavaj negde drugde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nije ni meni neki kurac, nego vas ne razumijem. Prilika da vidis neke izvodjace koje neces vjerovatno vise nikada imati prilike. Dolaze ti na kucni prag... Plus obrce se velika lova. Al' dobro mozda ima nesto sto ne znam, al' ne vjerujem da bih promijenio misljenje.

xaxa...jaki mi izvodjaci :D jedino sto vredi,ako sam ja dobro cuo da ce biti na exitu je benni benassi...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #34 poslato: Jul 10, 2010, 08:05:51 posle podne »
To samo tebi vredi to jer za ostale nisi ni cuo... Drugo nisu sve tamo narkomani, zasto generalizovati? Englezi jesu skrnavi do bola ali ima ljudi koji idu gore da se zabave i provedu. Ako cemo generalizovati, koliko ste puta culi da oni sto su napucani i idu u teretanu da su glupi i zatucani? Koliko puta ste culi onu dosteku on je iz sela sta on zna, on je glup?

Iskreno slazem se da su preterali sto dozvoljavaju da nam se unistavaju spomenici ali to je u srpskoj naravi. Jebali bi se za 5 dinara! Pogotvo te licnosti koje to dozvoljavaju. Pokazatelj ka tome jeste i pucanje ovogodisnjeg exita. Masa je ne zadovoljna. Ja sam bio i iskreno sam razocaran ove godine, jer festival vise nije za sve nego za strance. Pogotovo fnansijski.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #35 poslato: Jul 10, 2010, 08:26:58 posle podne »
ma dobar je exit... ne znam kakav je ove godine ali u sustini u vek je bio dobar provod... a za divljake, pa jbg ima ih svugde sto se ne bi i tu nasli ... mislim sta onda reci za ono ne znam kako bih ga nazvao , ona seljanija u Guci ... to je tek boles...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #36 poslato: Jul 10, 2010, 08:30:41 posle podne »
Možda se nekom ne sviđa sta ću napisati ali nije ni bitno.
Ne branim ni pandure niti momke, ko zna šta je tu u pitanju, pandurima pukao film i razbili ih od batina, možda su provokacije bile učestale i odlučili da im je..u kevu.

Kad sam bio klinac i kurcevit (15godina), ja dobacim panduru "ličnu kartu molim" kad je prileteo, toliko me je šutirao da su mi 4alkice iz uveta ispale, ja ga opet nakon toga provociram kako ne može jače da udari :) a kolega čeka na 1m sa palicom.

Sad kad sam se malo opametio pitam se dali je trebao da me šutira...naravno da jeste :)
za tako nesto bi u civilizovanoj drzavi dobio otkaz i mogao bi da ga tuzis i da ga oderes na sudu..
a ti ako mislis da je trebalo da te isutira i ako si zasluzio da te neko maltretira jer si se nasalio, onda brate jbg, sta da ti kazem.. :)

voli on sado mazo....

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #37 poslato: Jul 10, 2010, 09:08:08 posle podne »
jebiga ja sam pristalica bivseg rezima, a exit je nastao kao neki vid otproa prema tom istom rezimu, tako da automatski mrzim exit  ;D

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #38 poslato: Jul 10, 2010, 09:13:43 posle podne »
jebiga ja sam pristalica bivseg rezima
na zalost postoje i takvi

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #39 poslato: Jul 10, 2010, 10:37:32 posle podne »
Necemo u politiku,da ne bi opleli po ovim brabonjcima koji nas sad prcaju ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #40 poslato: Jul 10, 2010, 10:44:58 posle podne »
Necemo u politiku,da ne bi opleli po ovim brabonjcima koji nas sad prcaju ;D

jebuckaju onako na finjaka al dobro sto kazes necemo o politici :)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #41 poslato: Jul 11, 2010, 12:14:30 pre podne »
Diskutabilne su ovakve stvari, ko zna sta su ti ''momci'' radili ?

sta god da su radili...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #42 poslato: Jul 11, 2010, 11:28:52 pre podne »
Evo ja kao neko ko ima puno prijatelja sluzbenih lica i studiram bezbednost mogu da kazem da sta god da su radili nemaju prava ovako da ih mlate. Mere represije su tu samo da savladas nekoga, privedes ga i da ga odvedes u stanicu...zbog ovakvih govana je policija na losem glasu.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #43 poslato: Jul 11, 2010, 11:42:33 pre podne »
Evo ja kao neko ko ima puno prijatelja sluzbenih lica i studiram bezbednost mogu da kazem da sta god da su radili nemaju prava ovako da ih mlate. Mere represije su tu samo da savladas nekoga, privedes ga i da ga odvedes u stanicu...zbog ovakvih govana je policija na losem glasu.
na zalost, ima puno ovakvih govana... ne sumnjam da ima i dobrih ljudi, ali govna koja postoje jod od krvavih 90ih su vecinom jos tu- a i njihovih naslednika i pulena koji su sisli sa brda, ima isto pun kurac...
ali kakav nam je ministar policije- nista ne treba da cudi...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Policijska BRUTALNOST u Srbiji !!!!
« Odgovor #44 poslato: Jul 11, 2010, 12:24:41 posle podne »
Evo ja kao neko ko ima puno prijatelja sluzbenih lica i studiram bezbednost mogu da kazem da sta god da su radili nemaju prava ovako da ih mlate. Mere represije su tu samo da savladas nekoga, privedes ga i da ga odvedes u stanicu...zbog ovakvih govana je policija na losem glasu.
na zalost, ima puno ovakvih govana... ne sumnjam da ima i dobrih ljudi, ali govna koja postoje jod od krvavih 90ih su vecinom jos tu- a i njihovih naslednika i pulena koji su sisli sa brda, ima isto pun kurac...
ali kakav nam je ministar policije- nista ne treba da cudi...

x2