April 26, 2024, 04:42:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prelom  (Pročitano 21038 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Prelom
« Odgovor #45 poslato: Decembar 07, 2006, 04:08:07 posle podne »
Elem nekako uspem da padnem u kamenolom sa visine od 8 metara.......Znaci skroz, i rupa na glavi.. Videla mi se lobanja poprilicno......Inace fala bogu da nemam ama bas nikakve posledice...

Vidim da si od rane mladosti bio vrlo problematican.
Mislio sam da si zajebant postao tek kasnije, nego na stranu to vidim da kod tebe vazi ona... Sto te ne ubije ucini te jacim!

Ja sam odavno prestao da vozim biciklo, isto poslije pada, ali zaista ni primac ovakovog, sad lijepo vozim sobno, i problema nema. ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Prelom
« Odgovor #46 poslato: Decembar 07, 2006, 04:25:45 posle podne »
A sta ti je sa ulice? :D

Pa dva iznad usne i dva pozadi na glavi.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Prelom
« Odgovor #47 poslato: Decembar 07, 2006, 04:44:24 posle podne »
A sta ti je sa ulice? :D
Pa dva iznad usne i dva pozadi na glavi.

Stvarno ovo nisam ocekivao od tebe... biju te po ulici... strasno!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Prelom
« Odgovor #48 poslato: Decembar 07, 2006, 04:49:47 posle podne »
Big Rashica = covjek od celika
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Prelom
« Odgovor #49 poslato: Decembar 07, 2006, 05:28:37 posle podne »
Pa sta se widi Jonny. . ?:twisted:
Ma nemoj da brines, nije strasno.Malo copas, ali stvarno se jedva primecuje.Verovatno ti je jedna noga malo kraca  :lol: :lol:
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Prelom
« Odgovor #50 poslato: Decembar 07, 2006, 05:32:03 posle podne »
:lol: :lol: :lol: Xexexe. . .care8)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Prelom
« Odgovor #51 poslato: Decembar 07, 2006, 08:45:11 posle podne »
Stvarno ovo nisam ocekivao od tebe... biju te po ulici... strasno!

Ko ne primi batine ne zan ni da ih da. Be cool man, be cool!

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Prelom
« Odgovor #52 poslato: Decembar 07, 2006, 09:39:14 posle podne »
Hvala bogu, nisam nista lomio, ali sam imao:
 tri pada sa bicikle.
Jedan u sred nedodjije na planinskom putu, daleko od grada, pri brzini od preko 60km/h pa sam morao onako osakacen i krvav, na polomljenom bajku da se vucem do prve kuce, a odatle trazio prevoz do bolnice.
Jednom mi izletela tetka ispred bajka pri punoj brzini. Nije mi sto sam promenio svoj licni opis, nego sto sam mislio da sam ubio tetku.

Jedan pad sa stene. Sva sreca bili smo na vrlo maloj visini, a i kola su bila blizu, pa sam imao prevoz do hitne.

I jedan pad niz liticu na planini. Tad sam vec bio ubedjen da necu da prezivim, ali me spasio mekani sneg koji je ublazio pad. Ne da sam preziveo, nego jos i proso samo sa modricama, oderotinama i sl, i malo mi smrzle ruke, nista strasno.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Prelom
« Odgovor #53 poslato: Decembar 07, 2006, 09:47:17 posle podne »
Rasho, legendo :lol:
samo da se dobro završilo, ko zna šta bi bilo da te onaj lik nije našao...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Prelom
« Odgovor #54 poslato: Decembar 07, 2006, 10:27:56 posle podne »
Ko ne primi batine ne zan ni da ih da. Be cool man, be cool!

I'm cool baby! Just kidding! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Prelom
« Odgovor #55 poslato: Decembar 08, 2006, 01:04:39 posle podne »
Elem nekako uspem da padnem u kamenolom sa visine od 8 metara.......Znaci skroz, i rupa na glavi.. Videla mi se lobanja poprilicno......Inace fala bogu da nemam ama bas nikakve posledice...

Vidim da si od rane mladosti bio vrlo problematican.
Mislio sam da si zajebant postao tek kasnije, nego na stranu to vidim da kod tebe vazi ona... Sto te ne ubije ucini te jacim!

Ja sam odavno prestao da vozim biciklo, isto poslije pada, ali zaista ni primac ovakovog, sad lijepo vozim sobno, i problema nema. ;-)

hahahaah pa mogu misliti kakva bi ta bicikla bila da izdrzi tvoju kilazu??? Neka titanijumska???

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Prelom
« Odgovor #56 poslato: Decembar 10, 2006, 01:22:06 pre podne »
400 eura eto kakvo... :lol: :lol: :lol:

Prije 2-3 godine radio sam u jednoj firmi u PG, i tamo moj kolega svaki dan meni pricu, kako on vozi stalno, ljeti ture Podgorica-Budva-Kotor pa sjutra dan se vrati, i tako soli meni on pamet biciklo pa biciklo svakog dana... a ja tezak tada 145-150kg sve se branim nije to za mene...
Ali avaj dosadilo mi vise da se kotrljam oko Trebjese na trim stazi i uhvatim ja njega za ruku i da kupimo "tocak" sto bi se reklo kod mene...

Povede me on u Elan, tamo Rogovo biciklo zadnji model, fin, visok, tanke gume ma bombona, sjedoh, probah, ucinje mi se dobro, kupih 320 eurica, ali ajde sve za ljepotu... ali nije to to... kolega kaze mora "oprema" da se doda...promjeni on jos sto sta na njemu, doda, oduze izadje jos 80 eurica...
Sve super vozim ja ujutro u teretanu, i nazad dva tir kruga oko NK, 20-30km i ide mi fino, na nizbrdicu uhvatim i 40km/h, na pravinu malo manje, ali ide tocak i ja na njemu, ljudi se okrecu ali meni banja....

I sve tako do jednog sudbonosnog dana dok ne upadoh u neku rupu na asvaltu, rupe na koje ce te redovno naici na CG putevima, biciklo u rupu a ja preko volana na asfalt... srecom bijah dobro obucen pa odjeca malo amortizovala pad... ugruvan, pocijepan, krvav ali ajde jbg nista slomljeno, bar mi se cini, ali tocak hmmm prednja guma kao osmica, a da naravno biciklo od 400e ima neke specijalne felme, te ne mogu puknuti, slomiti se ili sta vec ali osmica se moze napraviti od njih... i da ne duzim jos mnogo nebi sve to bilo strasno, da nisam bio 7-8km od kuce, bez mobilnog (jer pravi vjezbaci ne nose mobilni u teretanu jel?  :( ) a biciklo se ne moze voziti, nego sam ga lijepo NOSIO do kuce, cijelim putem me je nesto grebao, mucio i htio sam da ga bacim al zao para, tako nekako stigoh, poslije nekoliko ga i popravih, nakon toga ga poklonih kumu i vise nikad ne sjedoh na nikakav tocak, bez naravno ovaj lijepi sobni od 150 eurica (mnogo jeftinije), sa kojeg iako se prevrnem i slomim ga makar ga necu morati nositi do kuce...

Eto naravucenije price, ako imate previse KG, vozite sobno, a u teretanu idite pijeske, sa mobilnim u dzepu jer ko zna kad vam moze zatrebati...

Vladar OUT
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Prelom
« Odgovor #57 poslato: Decembar 10, 2006, 02:38:57 posle podne »
Smeh i suze u isto vreme! Bravo!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Prelom
« Odgovor #58 poslato: Decembar 11, 2006, 11:28:46 pre podne »
150kg na biciklu... Jebote nisi ni za YUGO...

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Prelom
« Odgovor #59 poslato: Decembar 11, 2006, 03:23:19 posle podne »
hehehe...vladar jesi kralj
al se nekad dobro jelo