Jun 16, 2024, 10:40:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje  (Pročitano 61671 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Trcanje
« Odgovor #165 poslato: Maj 22, 2006, 11:03:51 pre podne »
Da je ovo dupe od VodaVode ja bi odavno bia kod nje u Bg i trća bi s njom svaki dan!!!!
Pa daj ljudi na netu moš skinit kakvo oš dupe ali ovo dupe nije njeno! :idea:  :idea:  :idea:

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #166 poslato: Maj 22, 2006, 11:11:02 pre podne »
Hehe.. Sta sad hoces da vadim DNK analizu na uvid?
Ta guza jeste moja, ali iskreno da ti kazem, ja je nisam postavila da bi se ubedjivala sa vama. Ko veruje nek veruje, ko ne...njegova stvar. Samo ne znam na osnovu cega li si ti dao tako negativnu konstataciju?

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Trcanje
« Odgovor #167 poslato: Maj 22, 2006, 12:16:18 posle podne »
mnogo su ti plitke gacice.
Imam utisak da ti fali malo mase na gluteusu ;)

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: Trcanje
« Odgovor #168 poslato: Maj 22, 2006, 06:42:00 posle podne »
Citat: VodaVoda
Odvlacim paznju...?? Pa to je dobro..postovace te na vise podforuma :D

Inace..ja trcim oko 18h...ali sad za vikend posle 16h po najvecoj vrelini.
Ali vazno je trcati...zar ne :D


Ma ne smeta nama samo ti postuj..... :D
nije lose ponekad malo skrenuti sa teme....

Ali ljudi danas sam umro na trcanju, bilo je tako sparno...strasno, trenutno nisam ni zasta...

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #169 poslato: Maj 22, 2006, 07:44:53 posle podne »
Citat: Buki
mnogo su ti plitke gacice.
Imam utisak da ti fali malo mase na gluteusu ;)


Mozes mi to profesionalno objasniti i pokazati :D

Znate koliko sam ja besna. Nisam mogla da trcim danas. Zauzeli mi i koasrkaski teren. Brate zujali su 5 sata isti momci:( Da su bar nesto igrali, nego ono bacanje u kosh, bzvz. kao da nista drugo ne rade u zivotu. I propade mi, bas sam nervozna...nedostaje mi trcanje :cry:

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trcanje
« Odgovor #170 poslato: Maj 23, 2006, 06:35:57 pre podne »
a biciklisticke staze, koje su zapravo sve ceste ovoga grada, slooobodne i niko ne stigne ni da te vidi a kamoli da dobacuje kada prozujis :) :) :) a sparno jeste ali taj vetar u lice kada ga opicis 40km/h kako priiijaaaa
:p :p :p

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #171 poslato: Maj 23, 2006, 11:11:07 pre podne »
Juce sam za utehu uradila nekoliko puta blok sa aerobikom, cisto da izbacim negativnu energiju.
Ali u pravu si, taj vetric u kosi ume da prija :D
Nego, recite mi vi, momci, koje s dimenzije kosarkaskog terena? Tj. koji je obim?

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Trcanje
« Odgovor #172 poslato: Maj 23, 2006, 01:24:21 posle podne »
Oko 30 m duzina , 15 sirina ( tacne dim su nesto 28,... i 15, ...)   Znaci obim 90 m

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Trcanje
« Odgovor #173 poslato: Maj 23, 2006, 05:17:06 posle podne »
Bas ti hvala puno. Posto trcim na takvom terenu pa me zanima koliko predjem odukativno.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Trcanje
« Odgovor #174 poslato: Maj 24, 2006, 08:28:20 posle podne »
jojjj vi ste se udaurali u taj HIT.

imam pitanje,jer sada ne planiram vise puno tovariti sa kulazom,to tek tamo na jesen a hocu malo da smrsam,neke 2-3 kile sala da izgubim sada do ljeta

pa da pitam jel puno trenirati 4 puta sedmicno u teretani(do sad sam tako ali samo cardio rijetko ,otprlike jednom sedmicno igram fudbala) , i radiit 3 puta sedmicno cardio,znaci cardio danima kada ne treniram u teretani.

znaci u teretani raditi sada otprilike osmice(znaci osam ponavljanja,;znaci i grudi i ruke i ledja,i sve da odrzim tu misicnu masu sto sam stekao,koliko toliko,hehe,nije puno ali sta ces),jer ne bi sad valjalo da me prestanem sa tegovima

a znaci tracanje tri puta sedmicno na prazan stomaka,a poslije treninga uzeti kakvu dobru klopu da sprijecim katabolizam misica.

e sad taj hit,prvo lagano trcati da se zagrijem pa tek onda hit(znaci naizmjenicno lagani i brzi tempo po otprilike 30 sec i tako do naj vise pola do sata,dobro ja cu na pocetku 15 -20 minuta ako i to izdrzim)


e je li taj hit znaci ide bez ikakve pauze znaci tih 20 minuta moram trcati tako bez prestanka??

i sta nakon tih npr 20 minuta ,trebam li gledati jos da trcim nekim laganijim tempom ili je cardio za taj dan gotov??

znam da sam malo gnjavio ali sta cu moram da se informisem da ne napravim neku gresku,usput da kazem imam 84 kg,jer po citanju sam zakljucio a i logicno je da je i kilaza vazna,ko sto pedjos kaze ne mozes trcati sa 110-115 kg,kako bi to izgledalo:DDDD

hvala unaprijed

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Trcanje
« Odgovor #175 poslato: Maj 26, 2006, 07:20:26 pre podne »
moze li mi neko dati odgovor molim vas :D:D:D:D

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Trcanje
« Odgovor #176 poslato: Maj 26, 2006, 07:54:50 pre podne »
evo ja cu....citaj po forumu redom i dobices, ako ne sve, onda skoro sve odgovore

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje
« Odgovor #177 poslato: Maj 26, 2006, 10:40:53 pre podne »
Citat: hare



e je li taj hit znaci ide bez ikakve pauze znaci tih 20 minuta moram trcati tako bez prestanka??


da
Citat: hare

i sta nakon tih npr 20 minuta ,trebam li gledati jos da trcim nekim laganijim tempom ili je cardio za taj dan gotov??


kardio radis ili ujutru kada ustanes ili poslepodne posle treninga ili i jedno i drugo

Citat: hare

znam da sam malo gnjavio ali sta cu moram da se informisem da ne napravim neku gresku,usput da kazem imam 84 kg,jer po citanju sam zakljucio a i logicno je da je i kilaza vazna,ko sto pedjos kaze ne mozes trcati sa 110-115 kg,kako bi to izgledalo:DDDD

hvala unaprijed

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Trcanje
« Odgovor #178 poslato: Maj 27, 2006, 07:14:28 pre podne »
ma nema potrebe da radim u ujutro i poslije treninga,tj.dvaput dnevno ,cetiri puta u sedmici.osusio bi se,zelim izgubiti 2-3 kg samo.

znaci nako tih 20 minuta hit-a ne trcim vise,nego polako kuci ili.... ???

Van mreže munja877

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Re: Trcanje
« Odgovor #179 poslato: Jun 18, 2006, 04:59:37 posle podne »
aaaa

evo sad idem da pokusam ceo krug oko ade ciganlije!
pre nedelju dana presao sam 2/3 i crk'o!
sad cu da se bas potrudim.